Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

Mężczyźni, którzy mają niską samoocenę w kwestii relacji damsko – męskich bardzo często uważają, że nie zasługują na typ kobiet, które im się podobają i których naprawdę pragną. Jeśli też należysz do tej grupy, to mam dla Ciebie dobre wieści! Czytaj dalej!
 

Skuteczne uwodzenie: Zdobądź wymarzoną kobietę!

Perfect dating 

 
Zazwyczaj dzielę kobiety na trzy kategorie: w pierwszej są te nieatrakcyjne i całkowicie przeciętne. W drugiej te z wyglądem supermodelki. Natomiast w trzeciej są te kobiety, które naprawdę lubię. Pierwsza nie wymaga w sumie chyba żadnych wyjaśnień. Druga zmienia się w zależności od mody i moich osobistych preferencji: na chwilę obecną są to kobiety powyżej 170 cm, ważące nie więcej niż 50 kg i będące brunetkami i mające pewien określony typ twarzy. Za każdym razem gdy rozmawiamy o super laskach, są to właśnie kobiety z tej kategorii. O co chodzi w takim razie z trzecią kategorią?
 
  

1.One są jak magnes

 

Perfect dating

 

Czy zauważyłeś, że są pewne kobiety do których Cię ciągnie? Nie są to wcale supermodelki,  a przynajmniej nie w 100 procentach. Są wyższe albo niższe, mogą mieć większy nos albo cieńsze usta, a ich piersi mogą nie być idealne. Mają jednak jedną cechą wspólną: są Twoim „fetyszem”. Pewien drobny element ich wyglądu czy też ciała działa na Ciebie jak prawdziwy magnes.
 
Posłużmy się moim przykładem: uwielbiam niskie (ale szczupłe) dziewczyny, które są bardzo kruchej budowy ciała. Czy są one tak wysokie jak powinny być supermodelki? Nie. Uwielbiam również kobiety o egzotycznej urodzie. Czy mają one twarze na wybiegi dla modelek? Nie. Czy dalej je uwielbiam? Jak najbardziej! Czy kiedy jestem z taką kobietą to czuję się spełniony i takiej dokładnie pragnę? Oczywiście!
 

2.Sekret

 

Perfect dating

 

Podzielę się z Tobą pewnym sekretem, który powinien Ci się spodobać: Bardzo często, te wyjątkowe typy kobiet również uważają Cię za atrakcyjnego mężczyznę! Kiedy byłem młodszy i nie miałem takich sukcesów z kobietami dostrzegłem, że otrzymuję silne oznaki zainteresowania od mojego ulubionego typu kobiet. Później zrozumiałem, że wszechświat jest skonstruowany w ten dziwny sposób: ja reaguję na ich wygląd, a one na mój. Rozmawiałem z wieloma mężczyznami na ten temat i odkryłem, że nie jestem osamotniony w moich spostrzeżeniach: większość facetów doświadczyło tego fenomenu! Nie wiem czy jest jakieś logiczne wyjaśnienie tej sytuacji, ale to w sumie nie jest istotne. Najważniejsze jest to iż jesteś w stanie przyciągać do siebie w łatwy sposób kobiety, które Ci się podobają!
 
 

3.A co z modelkami?

Perfect dating

Nie twierdzę wcale, że powinieneś powstrzymywać się przed spotykaniem się z supermodelkami. Nie pozwól jednak aby obecnie panujące trendy, które opisują jak powinna wyglądać piękna kobieta dyktowały Ci to z kim masz umawiać się na randki. W trzeciej kategorii znajdują się kobiety u których boku możesz zaznać naprawdę wiele szczęścia oraz radości.

 
Co na to inni ludzie? Co oni sobie pomyślą o tym, że spotykasz się z daną kobietę? A co Cię to obchodzi?! Powiedz mi – czy Ci wszyscy ludzie, których cenną w swoich oczach opinią tak bardzo się przejmujesz przeżyją za Ciebie Twoje życia? Czy to oni będą odczuwać wszystkie Twoje smutki, uniesienia i radości? No właśnie! Uwierz mi – każdy tak naprawdę jest najbardziej na świecie zainteresowany swoją własną osobą i bardzo rzadko ma czas jeszcze na to aby przejmować się innymi ludźmi. Najważniejsze jest abyś Ty czuł się dobrze z tą kobietę i przede wszystkim był z nią szczęśliwy, bo jeśli wiążesz z nią przyszłość, to znaczy, że spędzisz u jej boku wszystkie swoje dni.
 
Jak natomiast poderwać tę konkretną kobietę z trzeciej kategorii? Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś, to cała nasza strona jest tak naprawdę poświęcona odpowiedzi na to pytanie! Zachęcam Cię bardzo serdecznie do zagłębienia się w oferowane przez nią treści!
 
autor: Krzysztof Król   
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin