Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating
W przeciągu kilku ostatnich lat nakładem wydawnictwa Sensus ukazało się łącznie pięć naszych książek, które od momentu premiery nie schodzą z listy bestsellerów. Dzięki nim pomogliśmy zmienić życie na lepsze tysiącom ludzi w całym kraju. O czym są? Czego możesz się dzięki nim nauczyć? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.
 

Książki Perfect Dating autorstwa Krzysztofa Króla oraz Jana Gajosa

Perfect Dating 

 
Do dnia dzisiejszego nasze książki („Księga związków podrywu i seksu dla mężczyzn” wydanie pierwsze oraz drugie, „X-Kodeks Wygranych, czyli dziesięć przykazań człowieka sukcesu”, „101 pomysłów na randkę”, „Księga związków, podrywu i seksu dla kobiet”, „ABC pewności siebie i atrakcyjności”) sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 15 000 sztuk, co plasuje je wśród 2% najlepiej sprzedających się pozycji na świecie!
 
Wszystkie nasze książki znalazły się w liście top 20 BESTSELLER wydawnictwa SENSUS, a „Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn” znajduje się na niej nieprzerwanie od momentu swojego ukazania się w 2010 roku!
 
O czym są nasze książki? Czego możesz się dzięki nim nauczyć i dlaczego zmieniły one życie ponad 15 000 osobom w całym kraju? Poniżej prezentujemy Ci krótki opis każdej z nich:
 

1. Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn

 

Perfect Dating

 

 
AUTOR: Krzysztof Król
 
OPIS:
 
Jak myślisz, co w życiu zdarza się częściej, prawdziwa miłość czy wojna płci? I kto na tym wygrywa? Ileż to razy zastanawiałeś się, o co chodzi fascynującej Cię kobiecie, jak nawiązać z nią rozmowę, oczarować, olśnić… i w końcu uwieść! Nigdy nie wychodziło to tak, jak sobie zaplanowałeś, prawda? Im bardziej się starałeś, tym bardziej ona Cię ignorowała albo wręcz wyśmiewała, tylko po to, by zaraz zainteresować się jakimś kompletnym kretynem. Czas wreszcie dowiedzieć się, co robisz źle i jak najszybciej to zmienić.
 
Jeśli Twoje relacje z płcią piękną przypominają kłębek wełny, którym właśnie skończył bawić się kot, a popełniane błędy mają 100% szans na powtórkę — dobrze trafiłeś! Drugie wydanie tej bestsellerowej książki zawiera jeszcze więcej odpowiedzi na Twoje pytania w kwestii kobiet. Co lubią najbardziej? Co jest dla nich ważne? Jak wczuć się w ich sytuację i poprowadzić rozmowę w pożądanym kierunku? Jak ich nie wystraszyć, gdy chcesz zacieśnić relacje? Czy da się naprawić związek, który rozpadł się z powodu zdrady? No i jak stać się naprawdę łakomym kąskiem?
 
Kilkadziesiąt dni - tyle potrzebujesz, by przejść teoretyczny i praktyczny trening obcowania z płcią piękną. Od pierwszej randki, przez tworzenie więzi, obalanie fałszywych przekonań i krótki kurs psychologii, aż do technik seksualnych i najważniejszych różnic między płciami - znajdziesz tu wszystko, co pomoże Ci stać się pewnym siebie, świadomym własnych potrzeb i rozumiejącym kobiety facetem. Jak myślisz, ile czasu zajmie superdziewczynom zorientowanie się w sytuacji?
 
Model Perfect Dating, czyli wszystko o randkach dla śmiałych i nieśmiałych.
Mowa ciała, czyli gesty w akcji uwodzenia.
Więź, czyli o czym i jak rozmawiać.
Kluby, kawiarnie i bary, czyli teoria i praktyka dla bywalców.
Fałszywe przekonania, czyli nie szata i kasa zdobią człowieka.
Psychologia kobiet, czyli jak można inaczej spojrzeć na sprawy.
Fizyczność, czyli robótki ręczne i nie tylko.
Pewność siebie, czyli budowanie nowego, lepszego życia.
Związki, czyli miłe chwile kontra problemy.
Poznawanie kobiet przez Internet, czyli zasady randkowania w sieci.
Różnice między płciami, czyli ważne obszary potencjalnych nieporozumień.
 
Znajdź drogę do… serca kobiet!

FRAGMENT KSIĄŻKIKLIKNIJ TUTAJ! 
 
ZAKUP KSIĄŻKĘKLIKNIJ TUTAJ! 

2. Księga związków, podrywu i seksu dla kobiet

 

Perfect Dating

 


AUTORZY: Krzysztof Król i Jan Gajos

OPIS:

Czy prawdziwa miłość istnieje?
 
Czy wierzysz, że spotkasz wymarzonego rycerza, który zawładnie Twoim sercem i pozwoli Ci poczuć się najpiękniejszą księżniczką? Czy pragniesz namiętności, a jednocześnie poczucia bezpieczeństwa? Ileż to razy próbowałaś osiągnąć ten cel - nawiązać kontakt, zafascynować… i w końcu uwieść! Jednak im bardziej się starałaś, tym częściej spotykałaś się z obojętnością lub odmową, a mężczyzna Twoich marzeń wiązał się z głupią lalką. Czas wreszcie dowiedzieć się, co robisz źle i jak najszybciej to zmienić.
 
Jeśli myślisz, że nigdy nie uda Ci się odnaleźć właściwej drogi do serca odpowiedniego faceta i już na zawsze zostaniesz w lesie straconych szans - dobrze trafiłaś! Ta książka pozwoli Ci spojrzeć na mężczyzn z zupełnie nowej perspektywy. Jak myślą i działają? Jakie mają oczekiwania w relacjach z kobietami? Jakie kobiety ich pociągają? Dlaczego tak ważne są dla nich wizualne oraz fizyczne aspekty związku? Dlaczego nie chcą Cię słuchać? I co należy zrobić, by stać się gwiazdą, która przyciągnie tego jedynego?
Dlaczego niektóre kobiety potrafią odnaleźć i rozkochać w sobie wspaniałego faceta, a inne nie?
 
Tu znajdziesz 100% odpowiedzi na to pytanie. Dzięki temu niezwykłemu przewodnikowi możesz szybko stać się pewną siebie, seksowną, kochającą swoje ciało, pasjonującą kobietą. Trzymasz właśnie w rękach największe na świecie kompendium wiedzy na temat relacji damsko-męskich. Czy odważysz się powiedzieć „TAK!” i już w ciągu kilku tygodni stać się kobietą, którą zawsze chciałaś być?
 
Pewność siebie i akceptacja własnego ciała, czyli konieczna zmiana podejścia.
Rozpoznawanie rycerza na białym koniu, czyli jak zwabić wojownika, a nie giermka.
Tworzenie wspaniałego związku, czyli jak sprawić, byś czuła się piękna, doceniana, kochana i słuchana.
Doprowadzanie mężczyzny do ekstazy na dziesiątki sposobów, czyli wypróbuj nowe pomysły.
Krótki kurs psychologii, czyli dlaczego faceci są tacy zarozumiali i nie potrafią Cię wysłuchać.
Bariery, czyli co dotychczas uniemożliwiało Ci znalezienie tego jedynego.
Niekończąca się przygoda, czyli jak ożywić i pielęgnować związek.
 
Znajdź rycerza… zanim ktoś sprzątnie Ci go sprzed nosa!

FRAGMENT KSIĄŻKIKLIKNIJ TUTAJ! 

ZAKUP KSIĄŻKĘ: KLIKNIJ TUTAJ!

3. X- Kodeks Wygranych. X przykazań człowieka sukcesu (zawiera DVD z 4 godzinami szkoleń!!!)

 

Perfect Dating

 


AUTOR: Krzysztof Król

OPIS:
 
Codziennie rano nie chce Ci się wstawać z łóżka, bo nie masz po co? Twoje życie jest nudne jak flaki z olejem? Nie lubisz swojej pracy? Twój partner życiowy to porażka?
Jeśli odpowiedziałeś "tak", to czas na zmiany! Życie nie składa się tylko z sumy oddechów, lecz z chwil, które zapierają dech w piersiach. Ta książka zmieni Twój świat!
 
Czy jeśli mógłbyś - jak w filmie - wybrać życie dowolnego człowieka ze wszystkich kiedykolwiek żyjących na Ziemi… wybrałbyś własne? Czy mając taki wybór, chciałbyś je przeżyć ponownie? Czy jesteś zadowolony ze swojego życia?
 
Ta książka to największe na świecie kompendium wiedzy na temat rozwoju osobistego, motywacji, szczęścia w życiu oraz sukcesu!
 
Uczę ludzi, jak żyć. Zmieniłem już bieg historii tysięcy istnień ludzkich. Masz tylko jedną szansę, jedno życie - Tu i Teraz! W tej chwili weź do ręki tę książkę, pokochaj ją, bo już wkrótce czeka Cię…
 
Szalona jazda bez trzymanki przez cały świat!
 
Nadszedł czas na Twoją wygraną.

FRAGMENT KSIĄŻKI: KLIKNIJ TUTAJ!  

ZAKUP KSIĄŻKĘKLIKNIJ TUTAJ! 

4. 101 pomysłów na randkę

 

Perfect Dating

 

AUTOR: Krzysztof Król
 
OPIS
 
Męczą Cię kolacje, nudne wypady do kina?
 
Randka to niejednokrotnie najbardziej stresujący moment w budowaniu związku. Z pewnością zachodzisz w głowę: co zrobić, gdzie zabrać drugą osobę, jak się przygotować?
 
Jeśli chcesz poznać sekrety kreatywnych randek najszczęśliwszych ludzi na świecie, dobrze trafiłeś. Jeśli uświadomisz sobie, na jak wiele sposobów można spędzić czas we dwoje, zyskasz szansę na najwspanialszą randkę w swoim życiu.
 
Z tą książką zaskoczysz ukochaną osobę i sprawisz jej największą na świecie przyjemność, a Wasz związek znajdzie się na zupełnie nowym poziomie. Wytęż wyobraźnię i stwórz atmosferę miłosnego uniesienia w każdym miejscu, którego wcześniej nie podejrzewałeś o randkowy klimat. Ruszaj!
 
FRAGMENT KSIĄŻKI: KLIKNIJ TUTAJ! 

ZAKUP KSIĄŻKĘ: KLIKNIJ TUTAJ! 

5. ABC Pewności siebie i atrakcyjności

 

Perfect Dating

 

AUTORZY: Krzysztof Król i Jan Gajos
 
OPIS:
 
Czy bywa tak, że:
 
robisz coś, bo inni tak chcą?
boisz się zmian, szukasz bezpieczeństwa?
odczuwasz strach, gdy spotykasz się z kobietą?
pracujesz jak wół, aby naprawić błędy z przeszłości?
chcesz pokazać innym, że jesteś coś wart?
czerwienisz się, jak ktoś Ci powie komplement?
 
Czytasz, rozmawiasz… starasz się zrozumieć, a jednak dalej nie wiesz, dlaczego tak się dzieje. Dlaczego wciąż brak Ci takiej pewności siebie, jaką chciałbyś osiągnąć. Wciąż boisz się kobiet. Czy tak ma pozostać do końca Twojego życia? Czy jedna książka na temat wszystkich aspektów związanych z pewnością siebie może zmienić Twoje życie? Gwarantujemy Ci, że tak!
 
ABC Pewności siebie to największe tego typu kompendium wiedzy, zawierające odpowiedzi na wszystkie pytania związane z pewnością siebie w relacjach damsko-męskich. Dzięki tej książce zmienisz swoje życie na zawsze! Czy warto? Spróbuj…!
 
FRAGMENT KSIĄŻKI: KLIKNIJ TUTAJ! 

ZAKUP KSIĄŻKĘ: KLIKNIJ TUTAJ!

Wszystkie nasze książki posiadają twardą okładkę. Autorem pomysłów na okładkę wszystkich pozycji jest Jan Gajos. Możesz je nabyć w cenie 39,90 zł. Dostępne są również wersje elektroniczne. Z chęcią wysłuchamy Twojej opinii na temat naszej twórczości. Jeśli przeczytałeś już którąś z naszych pozycji i chciałbyś się podzielić z nami swoją opinią na jej temat, to możesz to zrobić pisząc do nas e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub też zostawiając komentarz pod tym artykułem. Komentarze   

+2 # Pozytywny facet 2013-08-16 15:30
Na zeszłorocznych wakacjach przeczytałem "Księgę związków, podrywu i seksu dla mężczyzn". Książka mi się osobiście bardzo podobała. Jest ona bardzo ciekawa i wciągająca oraz zawiera konkretne porady, co jest jej sporą zaletą. Jej dodatkowym plusem jest również fakt, że zawiera informacje związane z pewnością siebie i samorozwojem.
Mam zamiar jeszcze nie jeden raz przeczytać tą książkę, ponieważ jest ona jak dla mnie jedną z najlepszych książek jaką przeczytałem.
Posiadam również "X- Kodeks Wygranych. X przykazań człowieka sukcesu", ale ze względu na brak czasu, nie zacząłem jej jeszcze czytać.
Co jak co, ale mam nadzieję, że powstanie jeszcze więcej książek Pana i Pana kolegów autorstwa.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w pisaniu nowych książek i nowych artykułów na Perfectdating.
Dawid :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-3 # Monikablebleble 2013-12-20 11:17
Cześć. Podkradłam bratu tą "Księgę seksu (...) dla mężczyzn" i nie powiem- dużo rzeczy na wielki plus, np. to, że zwracacie dużą uwagę na to, że owszem, kobiety czasem są niezdecydowane, ale nie można na nie wywierać bezpośredniego nacisku, lub zmuszać ich do czegoś. Niby sprawa oczywista i banalna do bólu, ale ważna, a wielu pseudospecjalis tów od podrywu o tym zapomina. A jesteście często autorytetami dla mężczyzn i wszystkie słowa danego "mistrza podrywu" niektórzy z nich traktują, jak świętość (z obserwacji moich znajomych;) ). Tylko ciekawe, jak wygląda ta cała "Księga" w wersji dla kobiet, skoro, cytat z wersji męskiej:"musi zobaczyć, że masz wybór, że przyciągasz do siebie kobiety,że ona powinna walczyć o ciebie"? Radzicie tam, by kobieta stanęła posłusznie w kolejce do mężczyzny i czekała, aż ją raczy wybrać i parafrazujecie to przez n stron? Raczej mało odkrywcze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Jan Gajos 2013-12-20 11:50
Witam,

"Radzicie tam, by kobieta stanęła posłusznie w kolejce do mężczyzny i czekała, aż ją raczy wybrać i parafrazujecie to przez n stron? Raczej mało odkrywcze" - w ani jednym akapicie naszej książki nie dajemy takich rad ani nie sugerujemy takich zachowań. Tym niemniej dziękuję za nad wyraz ciekawą interpretację naszej książki.

Zachęcam do ponownej lektury naszej książki, tym razem z większą atencją.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin