Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Rozwój osobisty

Chciałbyś być niesamowitą górę pieniędzy wyłącznie do własnej dyspozycji, odwiedzać najdalsze zakątki świata w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie, mieć dom wielkości boiska do piłki nożnej i do tego wszystkiego kobietę, której zazdrościliby Ci wszyscy mężczyźni, również Ci homoseksualni? Co robisz w tym kierunku? Czy jesteś swoim przyjacielem? Zapraszam do lektury!
 

Rozwój osobisty – Jesteś swoim przyjacielem?

Rozwój osobisty 

 
Każdy ma marzenia i każdy chciałby aby się spełniły. Smutne jest jednak to, że zdecydowana większość ludzi  kompletnie nic nie robi w kierunku tego aby kiedykolwiek urzeczywistnić swoje pragnienia. Karmisz się setkami wymówek, które tak naprawdę nie są prawdziwymi przeszkodami – jesteś nią wyłącznie TY SAM.
 
Czy mógłbyś określić samego siebie jako swojego przyjaciela? Chciałbyś tak wiele rzeczy w swoim życiu osiągnąć, m.in. zdobyć kobietę swoich marzeń, ale zanim to zrobisz chciałbym abyś usiadł wygodnie w fotelu, odłączył się od otaczającej rzeczywistości aby mieć chwilę na poważne przemyślenia i zadał sobie BARDZO, ale to BARDZO ważne pytanie: „Czy ja siebie lubię?”
 
Gdybym poprosił  Cię o wyłączenie wszystkich sprzętów (telefonu, komputera, telewizora, radia itp.), zamknięcie się w pokoju do którego nikt nie będzie wchodził przez najbliższy czas, to czy byłbyś w stanie wytrzymać powiedzmy, godzinę czasu w całkowitej ciszy i samotności jedynie wczuwając się w swoje myśli i pragnienia? Czy jesteś sam dla siebie ciekawym partnerem do rozmów? Czy to co pojawia się w Twojej głowie możesz określić jako przyjemne rzeczy?
 
To co napisałem powyżej może Ci się wydawać dziwne, ale pytania które chciałbym abyś sobie zadał i postarał się na nie szczerze odpowiedzieć jak najszybciej, to według mnie jedne z NAJWAŻNIEJSZYCH pytań jakie kiedykolwiek sobie zadasz…
 
Pomyśl – jeśli sam siebie nie lubisz i nie chcesz spędzać czasu samotnie w obawie o to co może Ci podsunąć Twój umysł, to czemu oczekujesz, że inni będą chcieli przebywać w Twoim towarzystwie. Dlaczego piękna, inteligentna i ciekawa kobieta miałaby mieć ochotę być Twoją partnerką, skoro Ty sam uciekasz przed sobą? Zastanów się nad tym….
 
Jeśli faktycznie doszedłeś do wniosku, że na dzień dzisiejszy wolisz poświęcać się setkom przeróżnych zajęć aniżeli porozmawiać szczerze sam ze sobą, to nie przejmuj się, nie jesteś sam. Zanim poznałem wiedzę, którą dzielę się z Tobą poprzez ten portal oraz nasze Szkolenia Weekendowe, ja też starałem się jak najbardziej zająć sobie czas w ciągu dnia aby nie mieć chwili na głębsze przemyślenia… Dzisiaj jednak jestem swoim najlepszym przyjacielem, otaczam się wspaniałymi ludźmi, spełniam swoje marzenia i co najważniejsze – jestem szczęśliwy!
 
Jeśli też chcesz to osiągnąć to zapraszam Cię do zapoznania się z poniższymi trzema podpunktami.
 
 

1.Czego od siebie oczekujesz?

 

Rozwój osobisty

 

Zastanów się czego od siebie oczekujesz i co chciałbyś tak naprawdę w życiu osiągnąć, wypisz te wszystkie rzeczy na papierze, nadaj im realny ton. Kiedy już będziesz miał gotową listę tych wszystkich rzeczy, to chciałbym abyś podjął kolejny krok – zastanów się które z tych rzeczy tak naprawdę są Twoimi pragnieniami, a które desperackimi próbami dopasowania się do wszechogarniających norm społecznych…. Kobiety głodzą się aby wyglądać jak modelki z billboardów, nie mając kompletnie świadomości, że za wygląd tych kobiet w 80 procentach odpowiedzialna jest komputerowa obróbka graficzna… - a Ty co robisz? Starasz się zarobić grube miliony aby kupić sobie drogi zegarek, super auto i podrywać na to dziewczyny? Spędzasz pół dnia na siłowni aby wyglądać jak modele z pierwszych stron gazet? 
 
Po co chcesz to wszystko robić? Jeśli dlatego, żeby sprostać społecznym oczekiwaniom, to niestety nigdy nie będziesz szczęśliwy. Moda ulega ciągłym zmianom, to co dzisiaj jest atrakcyjne, jutro może być szczytem obciachu, bo ktoś gdzieś tak stwierdził. I co wtedy? Cała praca i czas którą włożyłeś w osiągnięcie swojego celu okazuje się  być wydana kompletnie na marne… Cokolwiek robisz w życiu, rób to tylko i wyłącznie dla siebie – abyś stał się lepszym i bardziej wartościowym człowiekiem. Wykreśl od razu ze swojej listy wszystkie rzeczy, które chcesz zrobić wyłącznie po to aby sprostać normom społecznym – to do niczego nie prowadzi.
 
Pomyśl co da Ci prawdziwe szczęście! Zastanów jak będziesz się czuł, gdy uda Ci się osiągnąć te rzeczy, np. „Mając 10 mln złotych na koncie będę czuł się bardzo bezpieczny wiedząc, że niezależnie od tego co się będzie działo, posiadam wystarczająco dużo środków na koncie aby przetrwać. Będę również z siebie bardzo dumny wiedząc, że każdą jedną złotówkę zdobyłem dzięki swojej determinacji i ciężkiej pracy”. Rozpisz tak wszystkie rzeczy. Jeśli masz być swoim przyjacielem, to poświęć trochę czasu na dialog z samym sobą i wypisz te wszystkie rzeczy. Pomogą Ci określić kim naprawdę jesteś i dokąd zmierzasz.
 

2.Chcę to mieć już dzisiaj, a jak mi się nie uda, to jestem nieudacznikiem!

Rozwój osobisty
 
Kolejna kwestia – bądź realistą w kwestii swoich oczekiwań. Nie da się zbudować domu w czasie, który ledwie wystarcza na rozłożenie namiotu. Bardzo wielu ludzi ma ogromne marzenia, ale kiedy przychodzi do ich realizacji i zderzają się z ilością czasu, który muszą poświęcić na to aby je spełnić, to po krótkiej chwili postanawiają sobie odpuścić. 
 
Doskonale pamiętam jak po jednym z moich wykładów podszedł do mnie jeden ze słuchaczy będących na sali i powiedział: „kawał dobrej roboty Janku! Też chciałbym umieć kiedyś prowadzić w ten sposób szkolenia i nawiązywać taką interakcję z tłumem”. Odpowiedziałem mu: „Nie ma problemu! Skoro ja to osiągnąłem, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś Ty również pewnego dnia robił to samo co ja. Osiągnięcie takich umiejętności, przełamanie lęku przed wystąpieniami publicznymi i doskonalenie swojego warsztatu trenerskiego zajęło mi 5 lat, więc czeka Cię trochę pracy, ale jeśli tego chcesz, to trzymam za Ciebie kciuki”. Momentalnie na jego twarzy pojawiło się zdziwienie: „Jak to? To nie można tak od razu? Ja bym chciał JUŻ TERAZ prowadzić szkolenia tak jak ty.”
 
Chcesz zarabiać miliony złotych i dajesz sobie rok na osiągnięcie tego? Marzy Ci się nauczenie nowej umiejętności w trzy miesiące? Bądź realistą! Daj sobie CZAS na zrealizowanie swoich marzeń! Większość ludzi (w tym oczywiście ja czasami się jeszcze na tym łapię, ale staram się to zmienić) cechuje się tym, że bardzo mocno przesacowują swoje możliwości odnośnie tego, co są w stanie osiągnąć przez rok, kompletnie przy tym zaniżając, to czego są w stanie dokonać w okresie np. 10 lat!
 
Naucz się realnie oceniać swoje zamierzenia. Chcesz mieć dziesięć milionów na koncie? Minął rok, a Ty masz zaledwie 15 tysięcy oszczędności? Ekstra! Jeszcze rok temu nie miałeś ani złotówki. Jesteś o 15 tysięcy złotych bliżej do realizacji swojego marzenia! POGRATULUJ SOBIE!
 
 

3.Naucz się cieszyć ze swoich osiągnięć

Rozwój osobisty
 
Czy nagradzasz się za swoje dokonania? Czy potrafisz cieszyć się gdy odniesiesz nawet malutki sukces? A może należysz do Tych wiecznie nadąsanych ludzi, którzy wiecznie narzekają na wszystko dookoła?
 
Jak masz być zmotywowany do działania jeśli nikt nie docenia Twojej pracy, nawet Ty sam?! Dzisiaj, teraz, JUŻ! usiądź i wypisz wszystkie rzeczy, które udało Ci się osiągnąć na przestrzeni ostatniego roku – od tych najmniejszych po te naprawdę duże!
 
Udało Ci się zdobyć nową pracę? Pogratuluj sobie! Sam złożyłeś nowy stolik w kuchni – doceń to! Ocean jest wielki i potężny, ale składa się z miliardów małych kropelek, które go tworzą. Podobnie jest z Twoim życiem – składa się ona z setek tysięcy małych chwil, które tworzą całość. Naucz się doceniać każdą z nich. Jak możesz oczekiwać, że inni będą doceniać i szanować Twoją pracę, jeśli Ty sam tego nie robisz?
 
Miałem kiedyś na szkoleniu indywidualnym bardzo majętnego i nieszczęśliwego człowieka. Kiedy go zapytałem dlaczego jest taki przybity, odpowiedział mi: „moja firma nie rozwija się tak jak powinna, firma XXXX (specjalnie unikam konkretnej nazwy) ma dziesięć razy tyle obrotu co moja, moi pracownicy pracują coraz słabiej, mam wrażenie jakby powoli przestawało im zależeć na mojej firmie, a do tego z całego tego stresu nie wysypiam się w nocy.” Zapytałem go wtedy ile jego firma jest na rynku, a ile ta konkurencyjna. Odpowiedział mi, że on działa od 9 lat, a tamta firma od 17 lat. Dłuższą chwilę zajęło mi uświadomienie mu, że ma błędny punkt zaczepienia w kwestii porównywania swojej działalności, pomiędzy dzieli go okres 8 lat ciężkiej pracy od swojej konkurencji. Dodatkowo jego niezadowolenia i stres spowodowany chęcią doścignięcia konkurencji zaczął się bezpośrednio przekładać na rozwój firmy i podejście pracowników do pracy. Po pewnym czasie naszej wspólnej pracy doszedł do wniosku, że jest dumny z tego, że udało mu się od zera stworzyć firmę, która zarabia jedynie 10 razy mniej niż największa tego typu firma w branży, a jest tylko o 8 lat młodsza! Nie minęły dwa miesiące jak dzwonił do mnie z podziękowaniami i informacją, że odkąd zmienił swoje podejście do całej sytuacji, jego firma znowu nabrała wiatru w żagle.
 
Naucz się patrzeć na swoje życie pod odpowiednim kątem i doceniać swoje osiągnięcia!  Jeśli tylko zaczniesz cieszyć się swoim życiem i każdym, nawet najdrobniejszym sukcesem, to bardzo szybko zaczniesz dostrzegać jak rośnie Twoja własna motywacja do pokonywania przeszkód i realizacji kolejnych marzeń!
 
Uwodzenie kobiet? Kiedy już nauczysz się być swoim najlepszym przyjacielem, to bardzo szybko dostrzeżesz, że kobiety uważają mężczyzn, którzy dbają o swoich przyjaciół za bardzo atrakcyjnych
 
Temat, który rozpocząłem tym artykułem jest bardzo szeroki. O zagadnieniach w nim zawartych powstają całe serie książek. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat, to daj mi o tym znać w komentarzach, a stworzę jeszcze kilka artykułów poświęconych tej tematyce. 
 
Dziękuję, że przebrnąłeś ze mną przez tą całkiem sporą ilość tekstu, życzę Ci pięknego dnia przepełnionego uśmiechem i czekam na Twój komentarz w którym napiszesz mi co sądzisz o tym artykule.
 
Autor: Jan Gajos
 
 
 
 

Komentarze   

+5 # Tomek26 2013-07-08 13:49
gratulacje Janku za ten jak i inne materialy sam osobiscie bylem na jednym z twoich wykladow i osobiscie padly ode mnie te same slowa KAWAŁ DOBREJ ROBOTY... wiedza ktora przekazujesz poprzez wirtual i real jest niesamowita bo w swojej prostocie potrafi rozjasnic umysl wiecej jak niejedna ksiazka widac ze kochasz robic to co robisz i tez dlatego powstaja z tego tak swietne PRZEKAZY... dzieki za kazdy twoj stworzony material POZDRAWIAM Tomek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Jan Gajos 2013-07-09 09:51
Dziękuję Tomku za tych kilka ciepłych słów. Cieszę się, że moja praca jest dla Ciebie pomocna i życzę Ci samych sukcesów w życiu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Pozytywny facet 2013-07-11 19:43
Mi osobiście podoba się Pana artykuł. Byłbym bardzo wdzięczny Panu za więcej takich artykułów :).
Co jak co, ale Pana stwierdzenie, czy jestem swoim przyjacielem, dało mi dużo do myślenia. Z doświadczenia wiem, że niedocenianie samego siebie oraz uważanie się za nieudacznika, niszczy człowieka od wewnątrz.
Warto wierzyć w swoje siły i możliwości oraz mieć świadomość, że ma się potencjał, mimo tego, że nikt dookoła nas nie docenia, bądź uważa nas za kompletne zero. Jak dla mnie, to człowiek jest taką osobą, za jaką sam siebie uważa, a nie taką, jaką uważają nas inni, czy otoczenie w jakim żyjemy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Pozytywny facet 2013-07-11 19:53
Mam do Pana pewne pytanie, kompletnie nie związane z tym artykułem, a mianowicie czy warto odbijać innym mężczyznom dziewczynę. Co Pan o tym sądzi i jakie ma Pan do tego nastawienie?
Osobiście uważam, że jest to jedną z najgorszych rzeczy jaką może zrobić facet drugiemu facetowi, ale z drugiej strony, mając świadomość tego, że bardzo ciężko jest obecnie znaleźć wartościową kobietę, zaczynam poważnie się zastanawiać, czy nie zmienić swojego nastawienia do odbijania innym dziewczyn i nie zacząć tego praktykować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Jan Gajos 2013-07-12 10:59
Uważam, że to jest gra niewarta świeczki. Jest bardzo mało udanych związków - uważam ich rozbijanie za conajmniej niemoralne. Jest naprawdę sporo wolnych i wartościowych kobiet :) Trzeba tylko trochę poszukać, a nie od razu się poddawać. Z tego co pamiętam to zresztą poruszyłem tę kwestię w jednym z artykułów na naszej stronie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Pozytywny facet 2013-07-12 22:15
Bardzo dziękuję Panu za odpowiedź :).
Może faktycznie, nie ma co się nad sobą użalać, tylko aktywnie szukać tej wartościowej kobiety.
Z drugiej strony sądzę, że dziewczyna odbita innemu facetowi, mogłaby prędzej czy później zostawić mnie dla innego.
Jeszcze raz Panu dziękuję i serdecznie pozdrawiam:).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Dawid93 2013-07-17 01:03
Naprawdę dobry artykuł, aczkolwiek ,,spora ilość tekstu" nie ma znaczenia jeśli tekst jest wysokiej jakości ;D jak ten. Janku moim zdaniem należało by także wspomnieć o perfekcjonizmie , który potrafi nas nieźle ograniczać w rozwoju bo nigdy nie jesteśmy z siebie zadowoleni, a poza tym ja np. (pracując nad sobą już dosyć długo) zauważyłem, że nie zawsze powinniśmy sobie ufać w 100 % bo nasz sposób myślenia nie zawsze jest prawidłowy. To jest cholernie trudne do zauważenia. Chce przez to powiedzieć, że będąc sam na sam ze sobą włącza nam się nasz sposób myślenia ten rdzeń, który ma sporo ograniczeń, których nie jesteśmy świadomi i aby je zauważyć należy bardzo skupić się na swoich przemyśleniach, problemy rozkładać na czynniki pierwsze i jak pisze w X Kodeks Wygranych należy nauczyć się dyscyplinować swój umysł. Jesteście świetni!!! Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Łukaszxxx 2013-07-17 13:20
Cudowny artykul :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Sylwester1992 2014-02-09 08:08
Twój artykuł przeczytałem jednym tchem z resztą tak i inne. Wiele rzeczy nabrało nowego sensu. Żałuje tylko że dopiero od niedawna na was trafiłem i dopiero teraz uświadomiłem sobie ile tak naprawdę mnie w życiu omineło,choć mam 21lat . Teraz mam więcej motywacji i energii na wszystko:),choc iaż znajomi twierdza że coś mi na głowe padło.
Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Emil Poźniak 2014-02-10 22:43
Świetna robota , Gratulacje Janku :) Dokładnie tak jest w tych czasach pośpiechu i pędu że człowiek nie ma chwili wytchnienia i zastanowienia się nad tym czy robi w życiu dobrze , czy jest szczęśliwy. Twój artykuł wnosi wartość w życie innych. Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin