Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak być atrakcyjnym mężczyzną

Media zasypują nas zdjęciami umięśnionych modeli i aktorów, których ciała nie posiadają grama tłuszczu, a rysy twarzy są wręcz idealne… Czy tylko wyglądając w ten sposób można zdobyć kobietę swoich marzeń? Czy kobiety zwracają uwagę na wygląd u mężczyzn? Jak być atrakcyjnym mężczyzną? Zapraszamy do lektury!
 
Jak być atrakcyjnym mężczyzną?
 
Jak być atrakcyjnym mężczyzną
 
Oczywiście istnieje mały procent kobiet, które przy wyborze kierują się wyłącznie kryterium wyglądu mężczyzny, ale jest to zdecydowanie margines całości. Zresztą są też kobiety, które umawiają się wyłącznie z łysymi, chudymi, umięśnionymi itd. – ale jest to naprawdę margines całości.
 
Kobiety nie przywiązują takiej uwagi do wyglądu mężczyzny, jak mężczyźni do kobiecego. Zresztą w tej kwestii mamy zdecydowanie lepiej, ponieważ kobiety postrzegają nas w skali od 0 do 10 – możesz nie być przystojnym i ocenianym jako 3, ale dzięki zadbaniu o siebie i odpowiedniemu ubiorowi możesz zyskać kilka punktów i podejść np. jako 5. Po chwili rozmowy z Tobą dziewczyna może zacząć oceniać Cię jako 8 a nawet 10! Natomiast kobiety postrzegane są przez nas w skali 0 do 1, czyli albo się nam podoba wizualnie i jesteśmy w stanie się z nią związać albo nie i niestety nawet swoim ubiorem czy też fantastyczną rozmową niewiele jest w stanie zmienić. Istnieją również mężczyźni, którzy w tym przypadku mają trzystopniową skalę, przy czym ten trzeci punkt oznacza „nie podoba mi się, ale wątpię abym mógł mieć lepszą więc lepiej wezmę to co jest”. Krótko mówiąc – brak poczucia własnej wartości i jakiejkolwiek świadomości wyboru pcha go w ręce pierwszej kobiety, która okaże mu jakiekolwiek zainteresowanie. Nie jest to raczej perspektywa na szczęśliwy i spełniony związek, prawda?
 
Zresztą jeśli nie wierzysz mi, że kobiety nie zwracają tak bardzo uwagi na wygląd u mężczyzny, to dam Ci bardzo prosty i namacalny dowód – gwiazdy rocka. Nie są najprzystojniejsi, a większość z nich można odróżnić od bezdomnych jedynie po tym, że trzymają w rękach gitarę elektryczną a mimo to uganiają się za nimi tabuny kobiet… Jest to skrajne porównanie, ale myślę, że w swojej prostocie dosyć klarowne. 
 
 

1.Zadbany wygląd

Jak być atrakcyjnym mężczyzną
Jak być atrakcyjnym mężczyzną? Kobiety nie zwracają uwagi  na Twój wygląd, ale za to ich uwagę przykuwają detale świadczące o tym czy dbasz o siebie i czy słowo higiena osobista cokolwiek dla Ciebie znaczy. Wosk w uszach, przetłuszczone włosy, brudne ręce (albo jeszcze gorzej – obgryzione paznokcie), zapach spod pach sprawiający, że nawet muchy przy Tobie zawracają – to najprostsza droga do wzmocnienia prawicy, złotego konta na serwisach pornograficznych i przyprawiającej o stany depresyjne samotności. Zadbaj o siebie – nie musisz od razu wydawać średniej krajowej pensji na najlepsze perfumy i kosmetyki ale zrozum – kobiety mają naprawdę lepszy węch od Ciebie i chodzenie czwarty dzień w tej samej koszulce wcale nie przysporzy Ci rzeszy fanek….
 
Może dla Ciebie wydaje się to śmieszne, ale niestety ogromna część mężczyzn zaniedbuje swoją higienę i potem dziwią się, że żadna kobieta nie chce z nimi przebywać.
 

2.Miliony na ciuchy

Jak być atrakcyjnym mężczyzną
Nie musisz wydawać majątku na ciuchy aby być postrzeganym jako mężczyzna, który wie jak się ubrać. Kiedyś kupiłem sobie ubrań w krakowskim ciucholandzie za kwotę nieprzekraczającą 70 zł. Wyprałem je, ubrałem i poszedłem na miasto. W pewnym momencie jedna dziewczyna usilnie namawiała mnie żebym postawił jej drinka. Kiedy zapytałem dlaczego miałbym to zrobić, to powiedziała mi, że widać po moim ubiorze, że jeden drink w żaden sposób nie obciąży mojego portfela…
 
Odpowiedni krój do sylwetki (jeśli jesteś szczupły, to nosząc luźne rzeczy wyglądasz jakbyś otrzymał je po swoim starszym bracie), dopasowanie kolorystyczne i przede wszystkim dbanie o to aby ubranie było czyste, pachnące i niepomięte – oto klucz do sukcesu. Ogromna rzesza kobiet w momencie waszego poznania od razu na samym początku zwraca uwagę na Twoje buty – jeśli będą brudne i zniszczone to od razu stracisz w jej oczach bardzo wiele.
 
Jeśli tematy związane z modą i ubiorem brzmią dla Ciebie równie abstrakcyjnie jak dla mnie chemia organiczna, to poproś dobrą przyjaciółkę o pomoc, kolegę geja (to stereotypowe podejście ale naprawdę większość z nich bardzo dobrze zna się na modzie) albo wynajmij do pomocy stylistkę.
 
 

3.Wyginam śmiało ciało!

Jak być atrakcyjnym mężczyzną
Jak być atrakcyjnym mężczyzną? Przede wszystkim pamiętaj, że mowa ciała ma gigantyczne znaczenie. Ciągłe unikanie wzroku kobiety albo patrzenie w podłogę, nerwowe ruchy, chodzenie w sposób, który sprawia, że wyglądasz jakbyś przepraszał za to, ze żyjesz…  To tylko wierzchołek góry lodowej. 
 
Jest to naprawdę istotna kwestia i warto poświęcić jej odpowiednio sporo uwagi. Nawet jeśli dzisiaj nie potrafisz kontrolować swojej mowy ciała w satysfakcjonujący Cię sposób, to nie przejmuj się – tego można się nauczyć. Ważne jest tylko abyś chciał to w sobie zmienić i podszedł do tematu w miarę poważnie.
 
Na początku artykułu pisałem, że dzięki odpowiedniej rozmowie z kobietą możesz sobie kupić kilka oczek w jej skali, pamiętasz? To jest również bardzo istotna kwestia, ale to temat na inny czas… Póki co pamiętaj – Ty też możesz być atrakcyjnym mężczyzną! 
 
 
 
 
 

Komentarze   

-2 # Pozytywny facet 2013-08-02 22:07
Fajny artykuł, chodź trochę się z nim nie zgodzę. Według mnie wygląd fizyczny faceta czyli fakt, czy facet jest urodziwy, czy nie może mieć duży wpływ na to jak kobiety będą patrzyły na danego mężczyznę. Z czystej ciekawości przez pewien czas pytałem w pewnym momencie każdą nową znajomą dziewczynę, czy wygląd fizyczny faceta ma dla niej znaczenie. Prawie każda dziewczyna powiedziała mi, że wygląd fizyczny faceta ma dla niej znaczenie.
Z drugiej strony swój wygląd fizyczny można zawsze polepszyć, poprzez np. uprawianie sportu, chodzenie na siłownię bądź nawet zmianę fryzury :).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin