Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Ona mnie uwiodłaMoże to się wydawać naprawdę bardzo dziwne, ale czasami na swej drodze możemy spotkać kobiety, które w sprytny sposób uwiodą nas bez naszej wiedzy … i zgody. Każdy myślący facet powinien być przygotowany również i na taką sytuację. Nie chcesz chyba wiązać się z toksyczną kobietą, albo wychowywać dziecka, którego nie miałeś w planach ? Nie wszyscy ludzie na świecie chcą dobrze dla Ciebie. Podobnie z kobietami. Uważaj na „pseudo-zakochane egoistki”.

 Toksyczne kobiety.

 

Ona mnie uwiodla


Zazwyczaj wszystko wygląda podobnie. Sama rozpoczęła z Tobą rozmowę, jest fajnie i przyjemnie, ale wiesz, że to kobieta nie dla Ciebie. Nie do końca w Twoim typie, nie ma tej chemii i w ogóle nie chcesz by łączyło Was cokolwiek więcej niż koleżeńskie relacje.
 
Nie wiesz, że właśnie w tym momencie, gdy pierwszy raz wymieniliście się imionami ona miała w głowie ułożony cały plan na zdobycie Ciebie i wspólne zamieszkanie z Tobą i gromadką dzieci w przytulnym domku w górach.

Femme Fatale


Są kobiety, które za wszelką cenę chcą dobić swego i nie dają za wygraną. Poznasz je po tym, że będą natrętne. Za wszelką cenę będą chciały zaznaczać teren – czyli między innymi będą robić wszystko, by zostać odebrane jako Twoje partnerki w pobliżu innych kobiet. Wspaniale umieją wywoływać poczucie winy, wpychać Ci w usta nie Twoje słowa, obietnice. Potrafią sprawić, że sam pomyślisz, że krzywdzisz je swoim zachowaniem. Uważaj – to mistrzostwo manipulacji.
 
Każdy lingwista lub neuropsycholog opowie Ci o tym w jaki sposób można zmanipulować człowieka. Specjaliści mówią, że mniej więcej każdemu z nas zdarza się to nawet i 200 razy dziennie. Co ciekawsze, eksperci potwierdzają, że po naszym świecie chodzą osoby, które znają bardzo zaawansowane techniki psychomanipulacji, nigdy świadomie się ich nie ucząc. To czerpanie ze wzorców lub praktyka sprawia, że czasami na swej drodze możesz spotkać mistrzynie kierowania Tobą niewidzialną ręką manipulacji. Nie daj się. To trudne, ale możliwe do wykonania.

Chcesz nabrać pewności siebie? Już dzisiaj zamów nasze szkolenie na DVD - Perfect Dating Głęboka Pewność Siebie!

Mistrzyni Manipulacji

 

Ona mnie uwiodla


 
W relacjach z kobietami ważne jest to, abyś kierował się Twoimi odczuciami. Jeśli zaczynasz czuć się w czyimś towarzystwie nieswojo, prawdopodobnie ta osoba ma nie do końca szczere intencje związane z Twoją osobą. Teraz zastanów się, czy prawdziwą miłością jest przekładania swojego szczęścia nad szczęście drugiej połówki ? Czy zakochana w Tobie kobieta może chcieć dla Ciebie źle ? Odpowiedź jest prosta: NIE.

Kobiety na które musisz uważać uwodzą Cię po to, aby udowodnić coś sobie, koleżankom, światu. Czasami z chęci zysku, czasami z wyrachowania. Musisz umieć rozróżnić bacznie, którym kobietom zależy na Tobie i Twoim szczęściu, a którym na tym, abyś był przy nich. Te, dla których COŚ znaczysz będą za każdym razem chciały lepiej dla Ciebie, niż dla siebie. Tutaj manipulacja nie zadziała. To jedyny test, który pomoże Ci sprawdzić autentyczność intencji. Po co mowa o tym wszystkim ?

 Nie daj się!

 

Ona mnie uwiodla


 
Jeśli trafisz na toksyczną kobietę, która pasuje do tego opisu nie powinieneś się wahać zakończyć wszystkiego jednym zgrabnym ruchem. Gdy tak zrobisz ona będzie udawała urażoną, pokrzywdzoną przez życie i świat. Ty jednak wtedy dokładnie będziesz wiedział, że ma to na własne życzenie i że jesteś osobą, która wie czego chce. Nie chcesz z nią być, to z nią nie jesteś.

 Nie daj się na nic namówić tylko widząc łzy lub litując się nad kimś. Nic dobrego z tego nie wyjdzie. Nie daj się również namówić na kontakt łóżkowy z taką delikwentką, jeśli jesteś przekonany, że później jedna noc nie da Ci spokoju przez najbliższe 3 lata. Gra nie warta świeczki.
 
Dla swojego i jej szczęścia rób tak, abyś był zadowolony ze swoich decyzji i abyś podejmował je w pełni świadom, w zgodzie ze swoimi pragnieniami. W taki tylko sposób unikniesz niedomówień, nieporozumień i ogólnie złego samopoczucia oraz nietrafionych związków. Pan własnego losu musi nie tylko uważać na to na co się zgadza, bardziej może powinien zwracać uwagę na to, co mu nie pasuje. Nie wiedząc jednak o zagrożeniu nie dostrzeżemy go. Teraz już o jedno wyjście awaryjne bogatszy.

Chcesz nabrać pewności siebie? Już dzisiaj zamów nasze szkolenie na DVD - Perfect Dating Głęboka Pewność Siebie!

Autor: Dawid Duda

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin