Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak podejść do dziewczny

Po ilości wiadomości na naszej skrzynce firmowej śmiało możemy stwierdzić, że wiosna w naszym kraju zawitała w pełni. Bardzo wiele maili dotyczy kwestii związanych momentem podejścia do dziewczyny… Dzisiaj chciałbym dać Ci kilka cennych rad na ten temat. Zapraszam do lektury!
 

Uwodzenie dziewczyn: Kilka rad odnośnie samego podejścia

Jak podejść do dziewczyny 

 
Przede wszystkim fakt, że decydujesz się podejść i rozpocząć rozmowę z dziewczyną, która Ci się podoba już stawia Cię w elitarnej grupie odważnych. Naprawdę bardzo niewielu mężczyzn to robi.. na trzeźwo. Niestety taka jest smutna prawda, że aby podejść do kobiety, która się nam podoba nierzadko staramy się wzmocnić naszą odwagę za pomocą kilku promili a to nie jest ani męskie ani tym bardziej atrakcyjne dla kobiety. 
 
Zresztą sam dobrze wiesz, że jeśli jesteś trzeźwy i próbujesz się porozumieć z kimś pijanym to znalezienie wspólnego języka stanowi całkiem spory problem i bardzo często się nie udaje. Oczywiście o ile widok pijanego faceta podchodzącego do dziewczyny w klubie można uznać za coś w miarę normalnego, o tyle na ulicy czy też w centrum handlowym już niekoniecznie
 
Zresztą alkohol to nie jest rozwiązanie, a artykuł na temat lęku przed pochodzeniem pojawił się na naszej stronie kilka dni temu także jeśli nie wiesz jak go pokonać, to zapraszam Cię bardzo gorąco do lektury.
 
Wracając jednak do kwestii związanych z podejściem. Na szkoleniu sporą chwilę zajmuje mi aby wszystko należycie omówić, dlatego nie uda mi się wszystkiego tutaj należycie przedstawić. Przedstawię Ci jednak najważniejsze kwestie – jeśli się do nich zastosujesz, to Twoja skuteczność powinna znacząco wzrosnąć.
 
 

1.Nie buduj zbędnych murów

 

Jak podejść do dziewczyny

 

 
Jak poderwać dziewczynę? Bardzo wielu mężczyzn popełnia ten bardzo karygodny błąd – zaczyna rozmowę z nowopoznaną przedstawicielką płci pięknej od mówienia jej na „pani”. Po co budować sztuczny mur? Od razu mów jej na „ty”.  W języku angielskim piękne jest to, że w ogóle nie stosuje się tego typu zwrotów. 
 
Mówiąc jej na „pani” dokładasz sobie jedynie niepotrzebną trudność, którą z czasem będziesz musiał pokonać, a po co to robić? Uwierz mi – to o wiele prostsze rozwiązanie.
 

2.Nie baw się w ankietera

 

Jak podejść do dziewczyny

 

Jak poderwać dziewczynę? Nie baw się w ankietera. O co chodzi z tym ankieterem? Już tłumaczę – otóż większość mężczyzn po rozpoczęciu rozmowy z kobietą drąży temat z którym zaczęli z nią rozmowę, zadając jej dziesiątki pytań… Nikt tego nie lubi. Pomyśl, jakby ktoś nieznajomy do Ciebie podszedł i zaczął Ci zadawać kakofonię pytań, to czy chciałoby Ci się na nie wszystkie odpowiadać? 
 
Jesteś mężczyzną i to do Ciebie należy zadanie prowadzenia konwersacji, a to oznacza, że na początku to właśnie Ty powinieneś mówić jak najwięcej żeby zainteresować kobietę całą interakcją i w miarę upływu czasu przekazywać zaangażowanie w rozmowę w jej stronę. Inaczej możesz zostać bardzo szybko spławiony pod byle pretekstem.
 

3.Nie przedstawiaj się.

 

Jak podejść do dziewczyny

 

 

Wszyscy kochają odrobinę tajemniczości… kobiety nie są tutaj żadnym wyjątkiem. Nie przedstawiaj się już na samym początku rozmowy. Zostaw to sobie na później. Nie bądź jak książka, która na rewersie ma napisane kto jest głównym bohaterem, kto zabił i kiedy będą zwroty akcji. Odpowiedz sobie szczerze – kupiłbyś taką książkę?
Skup się najpierw na samej rozmowie, jeśli rozkręcisz ją w odpowiedni sposób, to wtedy spokojnie możesz przejść do wzajemnego poznawania się i stosowania pozostałych reguł Perfect Dating.
 
To by było na tyle, nie siedź przed komputerem tylko skorzystaj z pięknej pogody i idź poznaj jakąś dziewczynę!
 
Autor: Jan Gajos
 

Komentarze   

0 # Mateusz Rak 2013-05-12 13:05
" But at night it's a different world
Go out and find a girl"
Joe Cocker " Summer in the City "

http://www.tekstowo.pl/piosenka,joe_cocker,summer_in_the_city.html
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Staszek 2013-05-12 16:29
Dla mnie to jest dużo łatwiejsze i wystarczy entuzjazm w postaci "Kocham to", jeśli kochasz uwodzenie, kochasz kobiety, kochasz samego Siebie, to jest to czysta przyjemność i dużo łatwiej Ci będzie rozwijać się, inicjować kontakt, znajomość, fizyczność, seksualność, miłość. Wiem, że jade z Secretem, ale właśnie własny dostęp do emocji jest kluczem do sukcesu w każdym aspekcie życia. Jeśli kochasz coś łatwiej być w tym dobry tak po prostu dla odczuwania przyjemnych uczuć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin