Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Opinie o Perfect DatingW Grudniu 2010 siedem osób rozpoczęło niesamowitą przygodę w swoim życiu - zaczęła się ich przemiana. Przeczytaj opinie - co sądzą o szkoleniu i zobacz fotorelację z naszego kursu.

 

 

Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating

 

Wrażenia ze szkolenia weekendowego Perfect Dating

11-12 Grudnia 2010 Kraków

Fotorelacja ze szkolenia

Oczywiście twarzy kursantów nie ujawniamy - pełna dyskrecja i anonimowość na szkoleniu.Każdy z kursantów wykonał w ciągu 2 dni około 40 podejść do dziewczyn. Zbierane były numery telefonów, przeprowadzono mnóstwo wspaniałych konwersacji i przede wszystkim zarówno kursanci jak i dziewczyny świetnie się bawili!

 

Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
"Kurs u Krzyśka był po prostu niesamowity, początkowo nie sądziłem, że za tak niską cenę całego kursu, mogę się czegoś konkretnego nauczyć o relacjach damsko-męskich. Na początku dostaliśmy płyty DVD z materiałami szkoleniowymi, jest tam cała wiedza na temat kobiet, ich zachowania oraz cała droga przemiany nas samych ( a to okazało się najważniejsze), po tym  DVD można było sie wiele nauczyć, ale to co przekazał nam osobiście Krzysztof na szkoleniu, łącznie z tą wiedzą dawała gwarantowany sukces z kobietami, Krzysztof potrafi tak to wszystko wyjaśnić że naprawdę relacje z kobietami stają się banalnie proste....bo to jest banalnie proste. Tylko przez 2 dni podszedłem do ponad 50 dziewczyn, 3 numery telefonów, a moja pewnosc siebie wzrosła dwukrotnie:) mało tego... na koniec jeszcze otrzymaliśmy od Krzyska 21 dniowy plan działania, skutecznego działania jak dojść do poziomu PERFECT w relacjach z innymi, a szczególnie z kobietami:)

Dzięki z wszystko:)

Pozdrawiam
 
Paweł, 39 "

Perfect Dating
 
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 

Chciałbyś przeżyć podobną przygodę, która odmieni całkowicie Twoje życie? Zapisz się już dziś na nasze szkolenie

"Witaj Krzyśku,

 

dzięki za to, ze mogłem wziąśc udział w szkoleniu. Widac, że Twoja wiedza w dużej mierze plynie z praktyki, a nie jest wyuczona z "opowieści dziwnej tresci" ;). Szkoda, ze to tylko szkolenie dwudniowe - mógłbym zrobić jeszcze spokojnie ze dwa - trzy takie weekendy, bawiąc się przy tym przednio.,Już nie mogę się doczekać jak wieczorem w domu zasiądę do Twojej książki i wybiorę z niej rzeczy, które mi najbardziej odpowiadają i wykorzystam w realu, dając kobietom to czego tak naprawdę oczekują ;) Życzę powodzenia i motywacji, żeby każdego roku pomagać facetom, którym otoczenie nawkładało do łba schematów tworzonych przez ..... ;)

 

powodzenia

 

Marek, 29"

Perfect Dating 
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect DatingRelacja szkolenie uwodzenia Perfect DatingRelacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
 

Chciałbyś należeć do szczęśliwego grona naszych kursantów?! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś na nasze wyjątkowe szkolenie, które całkowicie odmieni Twoje życie!

 
"Po przeczytaniu książki „Księga Związków, podrywu i seksu dla mężczyzn” chciałem zobaczyć jak takie sprawy wyglądają w praktyce. Szukałem kursów, po kilku dniach trafiłem na  „Szkolenie weekendowe” i zapisałem się mając nadzieje że niedługo zmieni się moje życie.

11 i 12 grudnia te dni zostaną mi długo w pamięci, to wtedy Krzysiek otworzył mi oczy na związki damso męskie.

Czasami człowiek utkwi w martwym punkcie tak było ze mną i potrzebna jest pomoc  kogoś z głęboką wiarą   że wszystko można zmienić i wiedzą jak to zmienić.

właśnie taki był Krzysiek, wierzył w nas tak mocno że nawet Ci którzy nie wierzyli w samych siebie po szkoleniu zupełnie zmienili zdanie.

Na początku powitała nas dziewczyna Krzyśka, miła i bogata wewnętrznie kobieta. Szkolenie odbywało się w mieszkaniu, dzięki temu panowała fajna i luźna atmosfera. Krzysiek podchodził do nas indywidualnie tak żeby jak najlepiej dopasować do nas szkolenie.

Pierwsze kilka godzin to wytłumaczenie teorii, największy nacisk położył na kilka pierwszych minut rozmowy z kobietą, w każdej chwili można było zadawać pytania.
Następnie ćwiczenie praktyczne, na początku ciężko było się przyzwyczaić ale po kilku próbach szło coraz lepiej. Krzysiek korygował nas i poprawiał nasze błędy, wszystko musiało być dobrze zrobione przed wyjściem w teren.

Gdy nadszedł czas na praktykę,  w głowie miałem myśl "właśnie zaraz stanę się pajacem dla wszystkich wokół" , jak się później okazało absolutnie błędne podejście.  Podzielnie byliśmy na dwie grupy po 3 osoby, pierwsze słowa "tamte trzy idź" - momentalnie byłem przy nich, beż żadnych wymówek czy oporów. Pierwsze podejście i było całkiem nieźle, dziewczyny wesołe że ktoś je zauważył w tłumie ; D.
Po trzecim podejściu już nie potrzebowałem słów "idziesz", podchodziłem sam bo mi się to spodobało, to było zajebiste,...
Jak już nabraliśmy mocy to ruszyliśmy do klubów, gdzie można było spróbować  nowych umiejętności.

Następny dzień to ćwiczenia, na których można było zobaczyć różnice w naszych podejściach. Podejścia stały się płynniejsze. Było już w nich jakiś cel, który my widzieliśmy i kierowaliśmy nasze działania aby go zrealizować.
Na koniec Krzysiek dał każdemu plan dzięki któremu nasze umiejętności miały wskoczyć na jeszcze wyższy poziom. Miłe zaskoczenie na kursie poruszyliśmy tematy takie jak nasz praca oraz nasze pasje (czyli to co pozwoli nam naturalnie przyciągać piękne kobiety.), Krzysiek chciał żebyśmy dokładnie wiedzieli dokąd idziemy w naszym życiu .
Warto było przejechać 411 km, nadchodzą zmiany w moim życiu. Polecam naprawdę warto.
 
Arek, 20 "
Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
"Cześć
Jestem pozytywnie zaskoczony szkoleniem. Wcześniej spotkałem się z materiałami typu NLS. Dzięki kursowi odkryłem potęgę negów itp. No, ale do rzeczy... na kursie mamy trochę teorii, więcej praktyki i elementy samorozwoju. Przeczytajcie sobie wcześniej książkę, zapoznajcie się z materiałami DVD to na kursie będziecie mogli się skupić się na praktyce. Właśnie praktyka...Ona w tym wszystkim jest najważniejsza. Odbywa się w domu, w galerii handlowej oraz wieczorem w klubach. Trzeba podchodzić do dziewczyn do wskazanych przez trenerów lub przez siebie wybranych. Jeśli ma się bata nad głową to nie ma miejsca na wymówki. Poza tym od razu chłopacy korygują co jest źle. Ważny też jest trening "na sucho" z dziewczynami w warunkach kameralnych. Dziewczyny mówią nam od razu co było nie tak, co należy poprawić. Dzielą się z nami z różnymi spostrzeżeniami. Tego nie dostaniecie czytając tylko fora, kursy online etc. Dzięki i pozdrawiam Krzyśka, Janka, Zuzę i Ewelinę
 
Adrian, 31 "
 Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating

 

"Dzięki dużo mi to pomogło ,naprawde bardzo sie ciesze że zapisałem sie na ten kurs ,to były dobrze zainwestowane pieniadze.Nietylko dowiedziałem sie dużo o kobietach ,o związkach,ale także o sobie,otwarło mi to oczy na wiele spraw w moim życiu.Pokazało że prawie na wszystko mamy wpływ, i że przedemna jeszcze dużo pracy.A co do zastrzezeń  to chyba tylko takie ,  że w tej galerji to miałem opory, to trzeba było mnie kopnąć w tyłek hehe,a pozatym fajne doświadczenie w moim życiu,teoria przekazana w prosty sposób.

Andrzej, 22"

Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
 

Chciałbyś przeżyć podobną przygodę, która odmieni całkowicie Twoje życie? Zapisz się już dziś na nasze szkolenie

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin