Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating - szkolenie w Krakowie marzec 2012Kolejne szkolenie w Krakowie za nami! Jak zawsze, miasto było przygotowane na przyjęcie grupy mężczyzn chcących nauczyć się trudnej sztuki uwodzenia. Zobaczcie i  przeczytajcie jak było!

 

 

Perfect Dating - szkolenie w Krakowie marzec

Zaczęło się niewinnie. Przekazywanie wiedzy, teorii i rad, elementy praktyki i ćwiczeń. Jednak szybko trzeba było wejść na wyższy poziom - Kraków nocą czekał na nas! Kursanci wraz z trenerami ruszyli w miasto... 

 

Perfect Dating - szkolenie w Krakowie marzec 2012
 
Perfect Dating - szkolenie w Krakowie marzec 2012
 
"Szkolenie przerosło moje oczekiwania. Krzysiek dał siebie wszystko, motywując nas do działania. Na szkoleniu otrzymałem wiedzę, jaką przez całe życie nie udało mi się zgromadzić z innych źródeł. Myślę że każdy uczestnik szkolenia, jeśli weźmie do siebie słowa trenerów, i po szkoleniu wykona praktyczny plan działania, osiągnie sukces w relacjach z kobietami.
 
Martyn"
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating - szkolenie w Krakowie marzec 2012
 
Perfect Dating - szkolenie w Krakowie marzec 2012
 
"Na szkolenie wybrałem się, żeby zobaczyć na żywo jak działa Mystery Method. To co otrzymałem przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Krzysztof nie tylko uczy jak naturalnie być mężczyzną, którego uwielbiają kobiety. On pokazuje, że w każdej dziedzinie życia można być taką osobą. Można być Mysterym, Stevem Jobsem, Radwańską czy kimkolwiek innym, kim chcemy. I jest to naprawdę łatwe, mimo iż przez lata wmawiano Ci, że jest to w ogóle niemożliwe. Po prostu zamiast siedzieć na dupie i scrollować Facebooka, trzeba wziąć się za siebie. Szkolenie PD jest świetnym pierwszym krokiem ku temu.
 
Grasiu"
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating - szkolenie w Krakowie marzec 2012
 
Perfect Dating - szkolenie w Krakowie marzec 2012
 
Perfect Dating - szkolenie w Krakowie marzec 2012
 
Dołącz do ekipy tych, którzy już wygrali! Harmonogram kursów weekendowych
 
 
 
 
 

 

 

Komentarze   

0 # Martyn 2012-03-16 14:32
Szkolenie przerosło moje oczekiwania. Krzysiek dał siebie wszystko, motywując nas do działania. Na szkoleniu otrzymałem wiedzę, jaką przez całe życie nie udało mi się zgromadzić z innych źródeł. Myślę że każdy uczestnik szkolenia, jeśli weźmie do siebie słowa trenerów, i po szkoleniu wykona praktyczny plan działania, osiągnie sukces w relacjach z kobietami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # lukasz 2013-01-30 18:14
ja cholera juz sie zapisalem w lublinie na 20-21 kwietnia 013 tam wszystko omowio i skorygujo jakie bledy sie popelnia przy podejsciu{mowa ciala} i rozmowie oczym mowic i jak mowic juz pare dni sorfuje ten poradnik perfekt dating i malymi kroczkami czuje sie coraz bardziej pewniej siebie a to droga do sukcesu przyjsde na kurs w celu pokonania wszelkich slabosci i pozbyciu sie paskudnej niesmialosci ktora nie pozwala osiagnac efektu po szkoleniu zaczne wykonywac systematycznie obowiazki trenerow bez zadnego ale i za rok juz mozna by bylo stac sie nawet dobrym jebakiem i systematycznie uwodzic kobiety lub stworzyc zwiazek na stale z atrakcyjna kobieto nie ma co sie czaic bo lata leco a kobieta sama nie zapuka do dzwi do domu jak sie nie zacznie podrywac i poznawac kobiety to jest swieta racja?bo jak sie nie wyjdzie na podryw to przepis na starokawalerstw o nawet gadac trzeba i z mezatkami przy okazji pare slow to pozwoli oswoic sie z kobietami i malymi krokami wyrobi sie pewnosc siebie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin