Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating w Krakowie 2012Ekipa trenerów Perfect Dating po raz kolejny zmierzyła się z problemami kursantów podczas szkolenia w mieście królów polskich - Krakowie. Pod ich bacznym okiem, adepci sztuki uwodzenia ćwiczyli techniki niezbędne do skutecznego podrywania oraz pielęgnowania poprawnych stosunków damsko-męskich. 

 

Perfect Dating w Krakowie 

 

Krzysztof Król, Maciej Godlewski, Wojtek Dudek i Bartłomiej Bojar - tak oto przedstawiał się skład trenerski tego szkolenia. To właśnie im przypadł zaszczyt poprowadzenia kolejnych kursantów przez krętą drogę do sukcesu z kobietami. A sukces był, o czym świadczą zdobyte numery telefonów i ogólna satysfakcja. Zresztą przeczytajcie opinie i obejrzyjcie zdjęcia:

 

Perfect Dating w Krakowie 2012
Perfect Dating w Krakowie 2012
 

 

"Szkolenie przebiegło świetnie. Widzę efekty. Wcześniej nie było takiej opcji żebym podszedł do jakiejś kobiety teraz jestem krok dalej. Dodatkowo znalazłem swój własny sposób na kobiety co mnie strasznie cieszy. Dzięki wam zobaczyłem nie tylko jak należy poznawać kobiety ale także pokazaliście jak żyć i ile rzeczy jeszcze jest do zdobycia,zobaczenia.
Krzysiek to geniusz we własnej osobie po prostu profesjonalista w swojej dziedzinie. Wraz ze swoimi trenerami tworzą genialną ekipę. Ciesze się że ich poznałem...

Pozdr. Tomek "

Nie wiesz jak zmienić swoje życie na lepsze? Zapisz się na szkolenie weekendowe i zobacz jakie to proste.

"Decyzja na zapisanie się szkolenia była spontaniczna. Decyzji nigdy nie będę żałował.
Postanowiłem zmienić swoje życie na takie jakie tego pragnę. Robić co chcę, mieć większą pewność siebie zwłaszcza w kontaktach z kobietami (ciężko szło...). Krzysztof otworzył oczy i pokazał jak realizować swoje marzenia, być pozytywnie nastawionym do reszty społeczeństwa, a przede wszystkim praktyka, w której brałem udział, dała mi cenne wskazówki jak "postępować" z kobietami. Serdeczne dzięki!
Kamil"

Perfect Dating

 

Perfect Dating w Krakowie 2012
Perfect Dating w Krakowie 2012
 

"Szkolenie było świetne nigdy w życiu w jeden dzień nie podszedłem do tylu kobiet było to co prawda przez was wymuszone ale właśnie na początku o to chodzi żeby zmotywować kogoś do działania . Właśnie jestem w trakcje robienia plany 21 dniowego mam nadzieje ze go skończę za jednym zamachem.

Pozdrawiam Marcin"

 
"Z dnia na dzień dowiedziałem się, że mój długi związek przestał istnieć - samo życie. Chciałem jednak poznać odpowiedzi na kluczowe pytanie "dlaczego". Trafiłem na stronę PerfectDating.pl i zaciekawiły mnie wypowiedzi i wywiady Krzyśka Króla. Pomyślałem, że facet wie o czym mówi i postanowiłem pojechać na szkolenie. Decyzję podjąłem pod wpływem impulsu w piątek po południu, a w sobotę rano już jechałem do Krakowa.


Już pierwszego dnia dowiedziałem się, że tak naprawdę w moim byłym związku popełniłem chyba WSZYSTKIE możliwe błędy i aż dziwne, że tyle przetrwał ;). Krzysiek, Wojtek, Bartek i Maciek prowadzą szkolenie z tak wielką energią i pasją a jednocześnie tak "łopatologicznie", że nie masz wyboru - musisz zrozumieć o co tutaj chodzi.
Mogę spokojnie stwierdzić, że już widzę, że teraz moje życie całkowicie się zmienia. Nie chodzi tu tylko o podejście do kobiet. Tutaj chodzi o całkowitą zmianę osobowości, większą pewność siebie, wyrzucenie chwastów ze swojego umysłu i ukierunkowanie na kluczowe cele w życiu.


Jeżeli się wahasz... nie wiesz w co masz zainwestować swoje pieniądze - zainwestuj w to szkolenie, zainwestuj w siebie. To inwestycja z najwyższą możliwą stopą zwrotu. Ta wiedza jest po prostu bezcenna.

Pozdrawiam,
Bartek 25 lat Bielsko-Biała"

Perfect Dating

 

Perfect Dating w Krakowie 2012
Perfect Dating w Krakowie 2012
 

"Jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem zielonego pojęcia o co chodzi kobietom, czemu zachowują się w tak nielogiczny dla nas sposób i czego tak naprawdę oczekują od związku. Postanowiłem to zmienić. Trafiłem na książkę Krzysztofa Króla „Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn”, z każdym kolejnym rozdziałem, z każdym dniem zacząłem coraz więcej rozumieć jak to wszystko działa, co dla kobiet jest atrakcyjne a co nie. Teraz dostrzegam ich „testy” widzę jakie błędy popełniają inni i wiem na co zwracać uwagę w swoim zachowaniu. Po lekturze nie mogłem się zmobilizować do działania, postanowiłem pójść na kurs. Nie żałuję ani jednej złotówki którą tam wydałem. Trenerzy to świetni ludzie, którzy cały czas dają przykłady, doradzają, korygują błędy, wiedzą na co zwrócić uwagę kursantowi oraz jak pokierować to wszystko w dobrym kierunku. Kobiety spotyka się codziennie, umiejętność rozmowy z nimi jest bezcenna. Często mówią, że ten facet ma to „coś”. Jeśli chcesz to w sobie odkryć to ten kurs pokaże Ci jak to zrobić. Oczywiście nie zmienisz siebie w jedną noc bo jest to niemożliwe, zmienisz jednak na pewno swój sposób myślenia, będziesz wiedział jak zacząć pracować nad sobą, jak zmieniać się na lepsze i dostaniesz potężną dawkę energii. Do zobaczenia na kolejnej imprezie!

Pozdrawiam,
Łukasz" 

Perfect Dating

 

Nie czekaj na cud i weź los w swoje ręce. Dołącz do nas na szkoleniu weekendowym!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin