Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

czy ja jestem brzydkiW pewnym momencie życia, większość z nas miała okazję zadać to pytanie. Z wielu powodów, uzyskanie rzetelnej odpowiedzi jest trudne, a nawet niemożliwe. Jeśli jednak zazdrościsz swoim przystojnym kolegom i uważasz się za gorszego i brzydszego od nich, ten artykuł jest dla Ciebie. Nawet jeśli nie znajdziesz w nim odpowiedzi na pytanie; czy ja jestem brzydki, to znajdziesz wiele przydatnych informacji, które mogą diametralnie odmienić Twoje życie.

 

Czy ja jestem brzydki?

czy ja jestem brzydki


Codziennie rano patrzysz do lustra i widzisz w nim potwora? Nie możesz na siebie patrzeć, bo widzisz tylko defekty i wady? A przecież starasz się znaleźć dziewczynę… Nie martw się już więcej, ponieważ istnieje rozwiązanie Twojego problemu i jest prostsze niż myślisz. W dużym skrócie: kobiety wcale nie wymagają żebyś miał wygląd młodego boga. Płeć piękna ma inne priorytety niż większość samców. Poza tym piękno jest pojęciem na tyle względnym, że jego odbiór i interpretacja może się diametralnie różnić w zależności od sytuacji, uczuć i osób. Dobrym przykładem będzie kochająca matka, która córkę czy syna zawsze uważa za osobę piękną. Zresztą bycie osobą ładną, wcale nie oznacza bycie atrakcyjnym fizycznie. Poza wyglądem liczy się wiele innych cech, które można zaliczyć do ogólnej koncepcji atrakcyjności. Może brzmi to jak naiwna gadka, ale najważniejsze że działa.

Sięgnij np. po książkę Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn. gdzie znajdziesz wiele dowodów świadczących o tym, że nie trzeba być Bradem Pittem, żeby skutecznie podrywać. Przeczytaj teraz kilka naszych rad, które niezależnie od tego czy jesteś brzydki czy nie, pomogą Ci w zwiększeniu swojej atrakcyjności w stosunku do kobiet.

 czy ja jestem brzydki

•    Pisząc ten artykuł, zapytałem koleżankę siedzącą obok; co w facetach pociąga ją najbardziej. Odpowiedziała, że to jak facet wie czego chce i jak jest pewny siebie. Także możesz wcale nie być najprzystojniejszy, ale jeśli umiesz pokazać swoją pewność siebie i zachowywać się pewnie i stanowczo, kobiety to docenią. Swojego ciała nie zmienisz, więc lepiej poczuj się w nim pewnie, niż załamuj się całe życie.

•    Jeśli nie jesteś w stanie zmienić w sobie cech fizycznych, które uważasz za nieatrakcyjne, wyeksponuj te, które atrakcyjne są. Wystarczy, że włączysz telewizor na którymś z „babskich” programów typu TVN Style, a na pewno trafisz na program gdzie dokonuje się metamorfoz. Jak się okazuje, istnieje wiele metod pozwalających na zrobienie z Ciebie bóstwa, bez większych ingerencji w Twoje ciało. Zacznij od ubrania. Zainteresuj się modą, aby wiedzieć co jest na topie i kup sobie kilka fajnych ciuchów, w których będziesz czuł się dobrze a wyglądał jeszcze lepiej. Stosuj się do instrukcji z wyżej wymienionych programów, aby dobrać jak najodpowiedniejszy krój i styl do Twojej figury i postury.
 
•   Niech Twoim następnym krokiem będzie zadbanie o Twoje zdrowie. Jeśli uważasz, że jesteś za gruby lub za chudy, idź na siłownie. Są to rzeczy łatwe do zmiany, wymagające jedynie trochę pracy i samozaparcia, lecz przynoszące ogromne korzyści. Uważasz, że z Twoją twarzą jest coś nie tak? Żaden problem. Wizyta u dentysty, kosmetyczki i fryzjera pozwoli Ci wybielić zęby, zadbać o cerę i modną fryzurę. Każdy może przejść taka metamorfozę i pozbyć się obawy o swój wygląd.
 
 czy ja jestem brzydki

Mając świadomość, że dziewczyny nie szukają u facetów perfekcyjnego wyglądu, pracując nad ulepszaniem swojego i zwiększaniem swojej pewności siebie – jesteś w stanie stać się naprawdę atrakcyjnym facetem. Już nigdy nie zadasz pytania: czy ja jestem brzydki?

Więcej przydatnych w podrywaniu pomysłów znajdziesz w Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn Zamów już dzisiaj!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin