Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Kim naprawdę jesteś?

Witaj drogi Uwodzicielu –hmmm, a może powinienem raczej napisać: Witaj drogi Ktosiu ? Bo kim jesteś nazywając się uwodzicielem ? Skoro jesteś uwodzicielem to gdzie jesteś TY ?  Dziś wejdziemy w głąb siebie i sprawdzimy czy Ty to TyZapraszam wszystkich, którzy chcą pójść krok dalej…
 

Kim Naprawdę Jesteś ?

Kim jesteś? 

Pewnie zaczynając drogę jako „uwodziciel” nie raz i nie dwa, oglądałeś lub czytałeś co mają do powiedzenia na temat Uwodzenia wielcy podrywacze z zachodu typu: Bad Boy, Mystery, De Angelo itp. Świetnie się prezentują, mają teksty, na które kobiety reagują jak zahipnotyzowane. Numery telefonów zgarniają od każdej kobiety. Mają sposób na poruszanie się odpowiedni, na mówienie, na gesty. 
 
Ty oglądasz to gdzieś na DVD i chcesz tak samo. Zaczynasz ich modelować. Podobnie chodzisz, mówisz, gestykulujesz – i ? Właśnie. Nic. Wiesz dlaczego? Już Ci mówię :
 

Przeoczyłeś Najważniejszą Zasadę

 

Kim jesteś?

 

Przeszkoliłem co najmniej kilkaset osób w tematyce - sztuka uwodzenia. Każdy facet chcący uwodzić przychodzi do mnie już z jakąś bazą wiedzy. Nabytą właśnie z wspomnianych wcześniej DVD lub książek. Każdy z tych facetów zadaje mi podobne pytanie:
 
„Zrobiłem to tak jak widziałem na DVD i jakoś efektów takich nie miałem jak oni. Dlaczego?
 
Bardzo mnie cieszy to pytanie. Bo wiem, że taki praktykant uwodzenia jest już na dobrej drodze by zrozumieć co się dzieje. Minął już u niego czas mega fascynacji uwodzeniem – w sensie „każda laska jest moja”. Dociera do niego, że tak nie jest. 
 
Wtedy zaczynamy coaching indywidualny ( bo tak najlepiej pokazać i doświadczyć praktykantowi o co w tym chodzi ). No ale wróćmy do odpowiedzi na pytanie: dlaczego tak nie jest?  Odpowiedź jest prosta :
 

Zachód i Wschód

 

Kim jesteś?

 

Widzisz, większość praktykujących „uwodzenie” kompletnie nie jest świadoma jednej kwestii, która ma kolosalny wpływ na ich wyniki w podrywaniu. Teraz się skup – bo to najważniejsze słowa, jakie usłyszysz w tej dziedzinie – a znam wielu trenerów, którzy nawet nie są tego świadomi: 
 
Sztuka uwodzenia to kwestia regionalizacji.
 
Mówię to każdemu i powiem Tobie : Jestem lepszy od Bad Boya, Mysterego,  De Angelo – wiesz dlaczego? Bo jestem Polakiem. W zasadzie mogę zakończyć teraz artykuł bo dostałeś wszystkie informacje jakie Ci są potrzebne by stać się  wspaniałym uwodzicielem. Ale przytrzymam Cię jeszcze chwilę. Myśl! Dlaczego jestem lepszy od nich ?
 

Bo Polska To Nie Stany

 

Kim jesteś?

 

Większość książek czy filmów DVD w tematyce uwodzenia kobiet to TŁUMACZENIA uwodzicieli z USA! Opisane tam teksty, sposoby ruszania się czy gestykulacji są jakby z innej rzeczywistości. Bad Boy może i jest mistrzem uwodzenia – ale u siebie na podwórku. Bo zna mentalność tamtych kobiet -  a zapewniam Cię, że mentalność Polek jest zupełnie inna niż Amerykanek. Więc siłą rzeczy nie może na Polki działać tekst który działa na kobiety w Ameryce. 
 
Wracając do pytania z początku artykułu:  kim jesteś naśladując tych uwodzicieli z zachodu ? Odpowiadam :  marną kopią, która i tak tu nie zadziała. Więc co musisz zrobić ? Skończ naśladować uwodzicieli z USA i zacznij rozumieć mentalność kobiet w swoim kraju. Sztuka uwodzenia polega na dostosowaniu się do warunków a nie na kopiowaniu warunków i ich wdrażaniu. 
 
Zapewniam Cię, że w USA raczej moje szanse spadają i to znacznie jeśli chodzi o poderwanie kobiety. Chyba, że trafię na Polkę – która jeszcze się nie z amerykanizowała.Filozofia PerfectDating to właśnie efekt w uwodzeniu. I tym kieruje się już setki mężczyzn w Polsce. A Ty? Wybór należy do Ciebie. Chcesz być amerykańskim uwodzicielem w Polsce ? Podejmij słuszną decyzję. Pozdrawiam.
 
autor: Grzegorz Cieślik
 
 
 

Komentarze   

+3 # Pablo 2013-03-20 22:33
"Mówię to każdemu i powiem Tobie : Jestem lepszy od Bad Boya, Mysterego, De Angelo – wiesz dlaczego? Bo jestem Polakiem."

Nie do końca, czasem mam wrażenie, że Polki wręcz ślepo lgną do obcokrajowców, zwłaszcza o brązowym lub czarnym kolorze skóry
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # TakiZiom 2013-04-03 18:49
Cytuję Pablo:

Nie do końca, czasem mam wrażenie, że Polki wręcz ślepo lgną do obcokrajowców, zwłaszcza o brązowym lub czarnym kolorze skóry

To prawda, szczególnie widać to za granicą. Mieszkam na zachodzie Europy, a połowa Polek, które tu znam jest z Arabami albo Turkami. Ale to też trochę wina Polaków, bo mało się o nie starają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin