Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

W poprzedniej części opowiedziałem Ci Bajkę nr.1 i wyjaśniłem na zasadzie sugestii z cytryną, jak myśli wpływają na świat zewnętrzny. Teraz dobierzemy schemat myślenia tak, by świat zewnętrzny zaczął być dla Ciebie korzystny. No i poznasz Bajkę nr.2 i 3 ….zapraszam…
 

Uwodzenie Kobiet Myślami – Trzy Bajki Część druga

 

Perfect Dating

 

Nie wiedziałeś wcześniej, że myśli w taki sposób wpływają na Twoje życie. Skoro Twoje życie jest do kitu – to dziwisz się, że nowo poznana kobieta czy partnerka nie chce z Tobą już dłużej utrzymywać kontaktu? A kto by chciał? To dlatego pewnie uwodzenie kobiet dla większości facetów to wieczory w barach – bo alkohol muli postrzeganie świata zewnętrznego. Ale to już przeszłość, bo nadszedł czas na 
 

Przemodelowanie Świata Zewnętrznego

 

Perfect Dating

 

Skup się. Będzie intensywnie. To co teraz zrobimy nazywa się przemodelowaniem.
 
Jest to jedna z technik zmiany osobowości, stosowana przez takie osobowości jak Robert Dilts – jeden z „twórców” NLP. Jest bardzo prosta a efekty są zdumiewające
 
Bajka nr.2 :
 
„Wstajesz rano. Czujesz, że chcesz iść do pracy. W sumie nie jest ona Twoim marzeniem - ale pracujesz tam bo jeszcze trochę czasu minie, zanim zajmiesz się zawodowo Twoją pasją. W pracy są różni ludzie. Kolega jest w fatalnym humorze, bo kłóci się od jakiegoś czasu z ukochaną. Kierownik ma dzieci w szpitalu. Poza tym bardzo jest ambitny i chce wykazać, że jego zespół odnosi największe sukcesy – dlatego stanowczo mówi Ci czego oczekuje – bo to również przekłada się na Twój sukces. Wracasz do domu trochę zmęczony. Po drodze wchodzisz do sklepu po piwo – młoda sprzedawczyni patrzy na Ciebie – a Ty z uśmiechem pytasz o piwo. Ona odwdzięczając się uśmiechem mówi, że nie ma piwa. Wychodząc - nadal z uśmiechem – prosisz o jej numer telefonu, będziesz dzwonił by zaoszczędzić sobie drogi ( nie ważne czy go dostaniesz – nie o to chodzi ). Wracasz do domu. Robisz sobie coś do zjedzenia, coś co lubisz– robisz bo sprawia Ci to przyjemność. Bierzesz pilot do ręki i latasz po kanałach. Nic ciekawego – znów kogoś zabili, coś ukradli, gdzieś znów wojna się zaczyna. W tym momencie przemyka Ci myśl w głowie – szkoda, że inni nie wiedzą tego jak bardzo szkodzą sobie myślami i do czego to ich doprowadza. Wyłączasz telewizor. Pogoda jakaś taka sobie. Ale Ty wiesz, że to na Twoją korzyść. Bo masz plan. Siadasz i czekasz. Dzwoni kumpel i informuje, że wieczornego wypadu nie będzie. Poziom Twojego szczęścia jest nieziemski. Bo wiesz, że kumpel miał ważny powód by odwołać wypad. Ale za to będziesz miał więcej czasu dla….Właśnie ktoś dzwoni do drzwi. Twoja dziewczyna. Wchodzi i całuje Cię, bo zadzwoniłeś do niej wcześniej. Jesteś cudowny, taki …. pozytywny – wykrzykuje, po czym znów Cię całuje a Ty wyciągasz wino i w myślach dziękujesz sile wyższej, że kolega nie miał czasu.
 
 

I jakie wnioski ???

Perfect Dating
 
Dokonałem tu przemodelowania. To znaczy zmiany myśli, które podsuwa Ci umysł. 
 
Jakoś umysł ( z uwagi na zasiane ziarno przez rodziców ) modeluje nasze myśli zazwyczaj negatywnie. Czyli jak w pracy kierownik wymaga - to znaczy, że jest  debilem. Nie stworzysz w danym momencie myśli, że może on to robi bo jest robota do zrobienia a Ty nie nadążasz? Nie….to on jest debilem….tak wygodniej. Ale dla kogo??? Bo nie dla Ciebie – bajka nr.1 to pokazała. 
 
Kolega odwołuje spotkanie bo jest chamem i znów Cię wystawia? A może ma coś bardzo ważnego nagle do załatwienia i musi wybrać między tym a Tobą? I może jest mu głupio po waszej rozmowie że musiał wybierać? 
 
Nie….to on jest chamem….tak wygodniej
  
Pewnie tego nie wiesz, ale w życiu masz wybór. Uwodzenie kobiet to doskonały sprawdzian Twoich myśli. 
 
Twój umysł w chwili gdy coś się dzieje, przedstawia Ci najbardziej negatywną w konsekwencjach opcję – i TY musisz dokonać przemodelowania. Nie chodzi o to byś wymyślał usprawiedliwienia dla tego co się dzieje ale próbował zrozumieć i akceptował to. Przykład :
 
Podszedłeś w galerii do 10 kobiet. Tylko jedna chciała z Tobą rozmawiać. Dziewięć porażek. Czy to znaczy, że życie jest do kitu? Że Ty jesteś do kitu? Hmm…a może jednak nie? Może 3 kobiety pokłóciły się dziś rano z bliskimi i nie miały ochoty rozmawiać – nie ma to z Tobą nic wspólnego ani Ty nie jesteś przyczyną tego. Kolejne 2 spieszyły się na pociąg lub autobus. 
 
Pewnie nie wiedziałeś, że w ten sposób dojdziesz do wniosków o jakich wcześniej nie myślałeś. Pamiętaj – analizuj by nie pominąć ważnych zmian jakich musisz w sobie dokonać, ale weź pod uwagę przemodelowanie bo jeśli chodzi o uwodzenie kobiet – i nie tylko – umysł idzie na skróty i podaje nam iluzję zamiast rzeczywistości.
 
Przykład?  W całym artykule 8 razy stwierdziłem, że „ pewnie tego nie wiesz”. Jak myślisz? Chciałem zrobić z Ciebie głupka czy może założyłem, że gdybyś wiedział to wszystko, to nie siedziałbyś teraz na portalu typu „uwodzenie kobiet”  tylko wyrywał dziewczyny na mieście??? Miałem pozytywną intencję ? Hmmm….Bajka nr. 3 należy do Ciebie. Stwórz ją sam…
 
 
autor : Grzegorz Cieślik
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin