Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingW Internecie krąży wiele mitów i legend na temat szkół uwodzenia, szkoleń uwodzenia oraz działalności trenerów… Jest to widać temat dalej wzbudzający spore emocje i powodujące żywe dyskusje no rozlicznych forach Internetowych. Dzisiaj chciałbym poruszyć kwestie trzech rzeczy, które ewidentnie prawdą nie są. Zapraszam do lektury!

 


Szkolenia Uwodzenia: 3 największe kłamstwa Internetu

Perfect Dating


Jeszcze do niedawna szkoły uwodzenia były postrzegane jako źródło wszelkiego zła, gdzie oszukuje się ludzi obiecując im cuda na kiju za ciężkie tysiące złotych, które w rzeczywistości poza uszczupleniem portfela nie dawały żadnych innych skutków.


Dzisiaj na szczęście mozolną pracą udaje się nam na szczęście zmienić ten wizerunek w coraz szerszych kręgach społecznych dzięki licznym publikacją oraz nieustającej obecności w mediach głównego nurtu gdzie mamy okazję zaprezentować na czym tak naprawdę polega szkoła uwodzenia z prawdziwego zdarzenia.


Oczywiście, istnieją, istniały i będą istnieć licznego rodzaju „pseudo szkoły” oferujące niesamowite efekty za mniej lub bardziej wygórowaną opłatą, które w rzeczywistości okazują się być mistyfikacją nastawioną głównie na zarabianie pieniędzy na naiwnych, którzy dali się skusić ich obietnicom. Myślę jednak, że dzisiejszy użytkownik Internetu, który jest o wiele bardziej świadomy niż kilka lat temu zagrożeń czających się w sieci, bezproblemowo odsieje przysłowiowe „ziarno od plew”.


Nie musisz oczywiście korzystać z wiedzy, która jest zawarta na naszej stronie (choć dokładamy wszelkich starań aby zawsze była na jak najwyższym poziomie), ale jeśli już chcesz czerpać z innych źródeł to pamiętaj, że strona na której:


- nie ma imienia ani nazwiska trenerów, a jedynie ich pseudonimy
- nie ma nigdzie zdjęć trenerów
- brakuje jakiegokolwiek utwierdzenia ich autorytetu w kwestii uwodzenia oraz relacji damsko- męskich (wystąpienia, wywiady, nagrania video itp.)
- opinii „klientów” jest wyraźnie niedużo i sprawiają wrażenie jakby były pisane przez tę samą osobę
- wiele linków jest już nieaktywnych lub prowadzi do zupełnie innych rzeczy


Jest po prostu najprawdopodobniej oszustwem i powinieneś trzymać się od niej z daleka. Nie piszę ci tego aby pokazać, że jesteśmy najlepsi i powinieneś od innych trzymać się z daleka – tego typu ocenę zawsze pozostawiam tobie. Po prostu bardzo często spotykam ludzi, którzy stracili zaufanie w możliwość nauczenia się uwodzenia, ponieważ zostali oszukani przez taką właśnie stronę i chciałbym abyś ty uniknął tego typu nieprzyjemnych przygód.
No dobrze, ale wracając do tematu – jakie są trzy największe kłamstwa Internetu jeśli chodzi o szkoły uwodzenia?

Chcesz zobaczyć jak wygląda szkolenie uwodzenia z prawdziwego zdarzenia? Spotkaj się z nami! KLIKNIJ TUTAJ i wypełnij formularz zapisu – nic nie ryzykujesz!


1.    Tego nie da się nauczyć!

Perfect Dating


Bardzo wiele osób pisze, że umiejętności uwodzenia, to cecha wrodzona i nie da się jej nauczyć w żaden sposób, albo po prostu wystarczy być sobą i kiedyś na pewno się uda! Gdyby tego typu stwierdzenia były prawdą, to nasze życie byłoby bardzo nieciekawe – zdane na kompletną losowość i materii relacji damsko  - męskich pozbawione jakiejkolwiek przewidywalności oraz kontroli.


Jest to oczywiście nieprawdą – uwodzenia da się nauczyć i skutecznie udowadniamy to swoją wieloletnią działalnością w trakcie której udało się nam pomóc kilku tysiącom mężczyzn zmienić ich relacje z kobietami.


Oczywiście wszystko zależy od danej osoby – jeśli nie będzie chciała spojrzeć na siebie krytycznym okiem i otworzyć się na zmianę sposobu myślenia oraz podejścia do pewnych kwestii, a także poświęcenia czasu na trening nowych umiejętności, to nawet najlepsze szkolenie niewiele tutaj da. Myślę, że skoro jesteś na tej stronie, to znaczy, że chcesz się zmienić, więc nie musisz się martwić.


2.    To wszystko manipulacja!

Perfect Dating


Drugi niezmiernie interesujący pogląd – szkoły uwodzenia uczą tylko manipulacji. Tak jak napisałem wyżej, istnieją takie „szkoły”, które uczą „magicznych tekstów”, które mają według ich opisów uczynić z ciebie Casanovę w przeciągu kilku chwil, ale nie powinieneś brać ich na poważnie.


Gdyby istniały gotowe teksty gwarantujące stuprocentową skuteczność, to w dobie Internetu nie byłyby w stanie zachować tajności i niedostępności dla wąskiego grona wybrańców gotowych zapłacić za nią odpowiednią kwotę, tylko każdy miałby do nich dostęp i wkrótce przyrost naturalny osiągnąłby astronomiczne rozmiary… a tak nie jest.
Dobra szkoła uczy bardzo wielu rzeczy od odpowiedniego podejścia i pracy nad własnymi przekonaniami po konkretne zachowania, które zdecydowanie zwiększają twoje szanse u płci przeciwnej.


3.    Na szkolenia przychodzą tylko desperaci.

Perfect Dating


Wręcz przeciwnie. Na szkolenia przychodzą mężczyźni na tyle świadomi i odważni, że są w stanie pomimo swojego męskiego ego przyznać przed samym sobą, że nie radzą sobie z kobietami tak jak powinni i najwyższy czas poszukać profesjonalnej pomocy w tej materii. Desperaci chwytają się stawiania drinków, komplementowania i powtarzania w kółko tych samych błędów z nadzieją, że kiedyś w końcu się uda. Na szkolenia przychodzą ludzie każdego wieku, wykształcenia oraz zawodu. Łączy ich chęć wprowadzenia zmian, które sprawią, że lepiej zrozumieją świat kobiet i przede wszystkim lepiej będą się w nim odnajdywać. Sam przyznasz, że nazywanie ich desperatami jest nieco bezsensowne, prawda?

Chcesz zobaczyć jak wygląda szkolenie uwodzenia z prawdziwego zdarzenia? Spotkaj się z nami! KLIKNIJ TUTAJ i wypełnij formularz zapisu – nic nie ryzykujesz!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin