Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Gra w Podryw

Przez pierwsze kilka chwil kiedy spotykamy kobietę, ona analizuje, recenzuje ocenia i próbuje rozgryźć każdy wasz ruch. Musicie mieć się na baczności, aby nic nie przeoczyć. Niestety większość facetów na widok obiektu swojego pożądania zachowuje się jak komary na plaży nudystów, mianowicie wiedzą co zrobić ale nie wiedzą od kogo zacząć.:). Wielu mężczyzn w kwestii odbioru właściwej reakcji na sygnały płci pięknej , nie ma nawet tyle rozumu co szczury. Zatem jeśli nie wyostrzysz nieco swojej czujności, kobieta odwróci się na pięcie i weźmie swoje piękne nóżki na szpilkach za pas.  Oto więc ,,Polka Podrywacza" krok po kroku:
 

Gra w podryw  

 

Gra w Podryw

 

 

Należysz do facetów, którzy jąkają się za każdym razem gdy muszą coś powiedzieć do przedstawicielki płci pięknej ? A może jesteś jednym z tych nieco starszych mężczyzn, których bogata osobowość , doświadczenie i czar pociągają kobiety ? 
 
Jedno jest pewne, niezależnie od tego jaki jesteś, jeśli nie potrafisz rozpoznawać subtelnych sygnałów seksualnych wysyłanych przez kobiety, z pewnością zaprzepaściłeś niezliczoną liczbę okazji w swoim życiu, by poznać jedną z nich. Nie myśl, że piękność, która siedzi na końcu baru, zwabi Cię kiwając palcem i puszczając oczko ;).
 
Wysyła Ci o wiele bardziej subtelne sygnały, dostrzega je zaledwie jeden na trzydziestu mężczyzn. Jeżeli od razu nie załapiesz o co jej chodzi, możesz być pewien, że zarzuci sieci na bardziej bystrego faceta. 
 

1.Mowa ciała

Gra w Podryw
 
Kiedyś podczas przygotowań w przedstawieniu teatralnym, nauczyciel prowadzący gotowy był wyrwać sobie wszystkie włosy z głowy ( mimo że wolałby wyrwać zapewne moje :) z powodu mojej kiepskiej na początku gry aktorskiej.
 
Wtedy powiedział mi słowa, które zapadły mi w pamięć do dzisiaj ,,Nie ! Twoje ciało zadaje kłam twoim słowom, a każdy ruch wyjawia Twoje prywatne myśli ! Czy wiesz, że twarz ludzka może przybrać siedem tysięcy różnych grymasów, a każdy z nich pokazuje dokładnie, kim jesteś i co myślisz?'' 
 
Tak, tak drogi czytelniku! Twoje ciało, sposób w jaki się poruszasz, to ruchoma autobiografia.
 
Niezależnie czy znajdziesz się przed tysięczną publicznością, czy jesteś w drodze do toalety, każdy ruch podświadomie opowiada obserwującej Cię kobiecie historię Twojego życia
 
Tak jak psy słyszą dźwięki, których nasze ucho nie jest w stanie wychwycić, a nietoperze widzą w ciemności kształty, które umykają naszym oczom, tak kobiety są w stanie dostrzec ruchy kryjące się poza męską świadomością.
 
A teraz najlepsze: Kobieta która zwróciła na Ciebie uwagę w ułamku sekundy przełącza się na wyższy bieg . Od tej chwili jesteś pod bacznym obstrzałem jej oczu, niczym na polowaniu. Ma znaczenie wszystko- jak się poruszasz, jak reagujesz na kobiety oraz jak komunikujesz się z innymi ludźmi. Całość zostaje zapisana w jej głowie i bardzo szybko dziewczyna  wyrobi sobie opinię na Twój temat.
  
To właśnie przekaz niewerbalny może przesądzić o tym jaka będzie decyzja odnośnie Twojej osoby, czy w ogóle dostaniesz szansę. Każdy krok każdy uśmiech, każdy grymas może okazać się w tej kwestii kluczowy
 
Na ich podstawie kobieta wyrabia sobie '' wyczucie,, co do Twojej osoby czyli to co nazywamy kobiecą intuicją. Wyjścia są dwa albo się jej spodobasz od pierwszego wejrzenia albo nie. 
 
Na poziomie świadomości dziewczyna może sobie wcale nie zdawać sprawy, dlaczego tak się dzieje. Ale zaledwie po kilku chwilach obserwowania Cię w akcji wie, czy masz u niej jakąś szansę
 
Wyobraź sobie, że znajdujesz się z nią kabinie w której rejestrowane są wszystkie przepływające między wami sygnały. Ona wychwyci co sekundę około dziesięciu tysięcy pojedynczych informacji na twój temat. 
 
Wiedząc o tym bilionie subtelnych akcji i reakcji przeskakujących między wami i kształtujących jej opinię o Tobie, powinieneś zachować ostrożność sapera przy rozbrajaniu bomby.
 
Dziewczyny badają każdą sylabę, każdy wyraz twarzy czy gest, gdyż każdy niuans ma dla nich znaczenie . A kiedy już zakończą ten proces zaczynają od nowa i analizują wszystko raz jeszcze na wypadek gdyby coś pominęły podczas pierwszej tury. Taka jest właśnie natura kobiety, ma to zapisane w genach. 
 
 

 2. Naśladuj najlepszych

Gra w Podryw
 
Jeśli zatem nie jesteś pewien swoich gestów, włącz telewizor i zacznij naśladować ruchy pierwszego lepszego idola małych lub nieco bardziej wyrośniętych dziewczynek. 
 
Jeśli postanowiłeś przeprowadzać swoje obserwacje w sobotę rano, ujrzysz postacie z kreskówek do których wzdychają małe dziewczynki. Przyjrzyj się, jak mówi i porusza się dystyngowany książę lub zdeterminowany mściciel
 
Jeśli zaś będziesz prowadził dochodzenie w ciągu tygodnia, zobaczysz postaci z oper mydlanych tj. obiekty westchnień tych większych dziewczynek . Przypatrz się jak porusza się i mówi przystojny mąż czy zdecydowany kochanek. 
 
A tak na marginesie Panowie kiedy będziecie mieli już włączony odpowiedni program, przyjrzyjcie się uważnie jak jego bohaterowie całują kobiety. Temat Twoich pocałunków każda z nich rozpracuje szczegółowo ze swoimi koleżankami, by ustalić w końcu czy jesteś w tej kwestii wygranym czy przegranym
 
W rzeczywistości to bardzo ważny czynnik i będzie miał ogromne znaczenie gdy kobieta zacznie rozważać pytanie czy pójść z Tobą do łóżka. Wcale nie żartuję!!!
 
Bohaterowie telewizji dobrze wiedzą, jak to robić. Obejmują dłońmi twarz dziewczyny, dotykają delikatnie jej policzka, wodzą palcem po jej ustach ..... Zapewne będziesz zrywał boki ze śmiechu kiedy zobaczysz jak bohaterowie oper mydlanych wyrażają swoją namiętność..... Ale nie ona...Mało tego marzy o tym aby wreszcie wydarzyło się to naprawdę ;). 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin