Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Pożądanie

Pożądanie to słowo które rozpala wyobraźnie wielu mężczyzn i kobiet we wszystkich krajach na Ziemi. Jednym kojarzy się pozytywnie podczas gdy inni określają je jako negatywną i pierwotną cechę pierwotnego instynktu człowieka. Pożądanie wróg czy przyjaciel? Zapraszamy do lektury!
 

 Pożądanie - wróg czy przyjaciel ? 

Pożądanie 

Pożądamy instynktownie, nasza świadomość odgrywa nie wielką rolę w procesie pożądania. Decyduje o tym jakaś głęboko ukryta część naszej psychiki, nawet nie konsultując się z logiczną sferą naszego umysłu. Kiedy widzisz " piękną " kobietę, reagujesz natychmiast i instynktownie. Nie możesz oderwać od niej oczu, choć bardzo się starasz, w dodatku nie wiesz co Cię w niej tak zauroczyło. Coś w niej uruchomiło magnetyczne przyciąganie w twoim wnętrzu.
 

1. Pożądanie spadek od naszych przodków.

 

Pożądanie

 

Tak naprawdę jesteśmy zaprogramowani przez geny i realizujemy ich ukryte zamysły. Niektóre aspekty atrakcyjności są uwarunkowane kulturowo, lub przez inne czynniki. Olbrzymia część rządzących nią  mechanizmów jest zainstalowana w nas niedokładnie, z błędami. Mechanizmy te służą przede wszystkim replikacji genów, by zapewnić im przetrwanie. Chodzi o to żeby osiągnąć możliwie najwyższy poziom krzyżówek genetycznych, a tym samym - zapewnić maksymalną liczbę kombinacji niemal doskonałych. Mężczyźni i kobiety osiągają ten cel w różny sposób, według odmiennych strategii reprodukcyjnych.
 

2. Pożądanie jest wybiórcze.

 

Pożądanie

 

Jeśli jedynym powodem pożądania byłby seks, mężczyźni i kobiety odczuwaliby ochotę kopulowania  w każdych warunkach i z kim popadnie. Otyła sąsiadka ze zmarszczkami, która dawno temu przekroczyła próg menopauzy, wprowadzała by mężczyznę w takie samo odurzenie, jak mijana codziennie dwudziestolatka, która stałą sie ostatnio bohaterką fantazji.
 
Jeśli zaś jedynym celem pożądania jest maksymalna prokreacja, starsza sąsiadka podnieca mężczyznę znacznie mniej niż młodsza znajoma z ulicy, ponieważ podświadomość wie, że nie jest ona już tak płodna jak młodsza kobieta. Podobna sytuacja dzieje się w przypadku tych wszystkich "trochę brzydszych " lub " nie tak fajnych " kobiet. Coś w mężczyźnie interpretuje te ich cechy i jako mnie pożądane do celów prokreacji i macierzyństwa, a nawet jako szkodliwe czy niebezpieczne. 
 
Pożądanie ma sprawić byśmy prokreowali z kobietami zdrowymi i płodnymi, co wydaje się współgrać z ukrytym planem genów, którym zależy przede wszystkim na osiągnięciu maksymalnej liczby dobrych kombinacji.
 
 

3. Pożądanie u kobiet

 

Pożądanie

 

Pożądanie u kobiet przebiega inaczej. W przeciwnym wypadku, czy nie chciały by iść do łóżka z każdym pierwszym lepszym mężczyzną, byleby był zdrowy i płodny?  I czy nie wybierały by zawsze tych wyglądających najmłodziej, w pełni fizycznej formy. Gdyby celem kobiecego pożądania była wyłącznie prokreacja, każdy młody i zdrowy facet byłby oblegany przez najpiękniejsze kobiety, a przecież wcale tak nie jest. Nasuwa się wniosek że mechanizm pożądania u kobiet nie jest nastawiony tak jak u mężczyzn na zapłodnienie maksymalnej ilości kobiet.
 

4. Mężczyzna i kobieta - odmienne strategie

 

Pożądanie

 

Prawdziwym celem pożądania jest zapewnienie ciągłości genom. W przypadku mężczyzn oznacza to, że im częściej tym lepiej. Obowiązuje zasada typowa do gry w totolotka im więcej wypełnionych kuponów tym lepiej.  Jeśli koszt pojedynczego kuponu jest niski, a potencjalne zyski wysokie, jasne jest, że opłaca się wypełnić tyle kuponów, ile się tylko da. Więc w interesie mężczyzny wygląda na to że opłaca się przespać z każdą młodą, piękną i płodną kobietą, która napotka. I czy dokładnie nie o tym marzy większość mężczyzn. Ale co się stanie, jeśli koszt wypełnienia kuponu skokowo wzrośnie, a potencjalna wygrana nie będzie już zbyt wysoka, tak jak to jest u kobiet.
 

5. Rozwiązłość.

 

Pożądanie

 

Rozwiązłość jest korzystna dla genów męskich, ponieważ zapewnia częste replikacje i niskie koszty. Co mają do stracenia podczas stosunku seksualnego kobiety? W przeszłości jeśli kobieta kopulowała z mężczyzną, to ona stawiała na szali o wiele więcej niż on. Zajście w ciąże to była poważna inwestycja: zużycie czasu i energii, a nie jednokrotnie zagrożenie zdrowia lub życia. Nawet jeśli ciąża przebiegała bez komplikacji, kobietę czekał rok niezdolności do funkcjonowania. Innymi słowy, zawsze gdy kobieta kopulowała z mężczyzną, w najlepszym wypadku narażała się na poważne ryzyko utraty tego, co może najcenniejsze: młodości, kondycji fizycznej i płodności.
 

Pożądasz kobiety ale nie wiesz jak ją zdobyć? Pomożemy Ci to zmienić!  

 

6. Różne interesy.

 

Pożądanie

 

 

Interesy kobiet i mężczyzn różnią się z punktu widzenia genów. Geny mężczyzny stawiają na ilość, podczas gdy kobiety - na jakość partnerów seksualnych . W momencie zrozumienia tego faktu, nietrudno sobie wyobrazić jaka sytuacja była by najlepsza dla mężczyzny, jakie ma najczęściej fantazje. Bez wątpienia optymalny byłby harem co jest jednym z najczęściej wymienianych elementów w fantazjach mężczyzn. Natomiast czego dotyczą fantazje kobiety, a mianowicie skoro kobiety stawiają na jakość, częstym elementem przewijającym się przez kulturę są bajki o kopciuszku w której to Kopciuszek  trafia na księcia, co nie wątpliwie jest wyznacznikiem jakości, książę jako ktoś wyjątkowy, silny, potężny. Więc tak naprawdę nasze pożądanie w olbrzymiej mierze zależy od naszego spadku genetycznego choć możemy sobie nie zdawać z tego sprawy.
 
Autor: Mateusz Marcinkowski
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin