Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Dlaczego ona

Jako, że artykuł przyjął dotyczący powodów dla których wasza sympatia nie chciała się umówić na kolejne spotkanie spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, napisaliście kilka bardzo ciekawych maili na nasz adres oraz ilość jego odwiedzin przeszła nasze oczekiwania, postanowiliśmy rozwinąć ten temat. Dlaczego nie chciała umówić się na drugie spotkanie? Zapraszamy do lektury części drugiej!
 

Sztuka uwodzenia – dlaczego nie chciała umówić się na drugie spotkanie? Część 2

Dlaczego nie chciała się spotkać  

 
W poprzednim artykule opowiedziałem Ci o tym jak bycie egoistą nie jest do końca korzystne w trakcie waszego spotkania i może prowadzić do bardzo niemiłych konsekwencji. Oprócz tego postarałem Ci się przybliżyć jak ważne jest abyś pamiętał o budowaniu i rozwijaniu kontaktu fizycznego pomiędzy wami oraz wspomniałem Ci o najcięższym grzechu towarzyszącym początkom każdej relacji a mianowicie o nachalności. 
 
Dzisiaj chciałbym podzielić się z Tobą wskazówkami, które w moim odczuciu są równie ważne jak te opisane powyżej. 
 
 

1.Odpowiedni poziom zainteresowania oraz mała wzmianka o odpowiednim zachowaniu 

 

Dlaczego nie chciała się spotkać

 

 

Skoro umówiłeś się z tą konkretną dziewczyną na ten konkretny termin, w tym konkretnym miejscu to chyba oczywistym jest, że powinieneś jej poświęcić konkretną uwagę, prawda? Bawienie się telefonem w trakcie rozmowy czy co gorsze, rozmawianie co chwile z różnymi osobami przez Twoją komórkę to naprawdę spory nietakt. 
Staraj się mieć wyciszoną komórkę na takim spotkaniu, a jeśli spodziewasz się połączenia, którego wiesz, że nie możesz nie odebrać, to poinformuj o tym odpowiednio wcześniej dziewczynę i najlepiej odejdź parę kroków, załatw jak najszybciej wszystko co masz do załatwienia i wracaj do niej, bo w końcu to ona gra tutaj pierwsze skrzypce. Oglądanie innych kobiet, w tym nachalne flirtowanie z kelnerkami czy też obsługą kawiarni w której się znajdujecie jest po prostu czymś tak żenującym, że nie zamierzam nawet rozwijać tego tematu aby tłumaczyć Ci dlaczego nie powinieneś za żadne skarby tego robić.
 
Co do zachowania to mam jedną zasadniczą uwagę – rozumiem, że takie spotkanie może być dla Ciebie stresujące i w pełni zrozumiałe jest, że jeśli nie masz w tej kwestii zbyt dużego doświadczenia, to możesz również odczuwać lekkie zdenerwowanie, ale okazywanie tego to już zupełnie inna kwestia. Jesteś mężczyzną i powinieneś nauczyć się kontrolować tego typu emocje. Powolne zdzieranie etykiety z butelki, prawie rytmiczne uderzanie palcami o stół, bieganie wzrokiem po horyzoncie czy też oblizywanie warg co sekundę – to wszystko i wiele więcej tego typu zachować bardzo negatywnie wpływa na kwestie postrzegania Cię jako atrakcyjnego mężczyznę przez kobietę obok której siedzisz.
 

2.Poruszane tematy

 

Dlaczego nie chciała się spotkać

 

 

Takie spotkanie to nie tylko patrzenia sobie w oczy i próba nawiązania kontaktu fizycznego pomiędzy wami ale również czas rozmowy podczas której powinniście jak najwięcej się o sobie dowiedzieć, ponieważ dzięki temu będziecie mogli ocenić czy chcecie się spotkać powtórnie.
 
W całym tym szale wzajemnego poznawania musisz pamiętać o tym aby wystrzegać się tematów politycznych, religijnych oraz tych poświęconych chorobom. Dlaczego? Gdyż są tematy oparte głównie o emocje i to zazwyczaj te negatywne. Szerzej na ten temat możesz poczytać w naszych innych artykułach.
 
 
 
 

3.Kiedy jest dobry moment aby do niej zadzwonić

 

Dlaczego nie chciała się spotkać

 

 

To jest bardzo ciekawa kwestia, ponieważ istnieje bardzo wiele różnych poradników opisujących kiedy najlepiej zadzwonić do dziewczyny po pierwszym spotkaniu. Jedne twierdzą, że po 3 dniach, inne, że po siedmiu, jeszcze inne, że najlepiej w ogóle nie dzwonić, tylko czekać na jej ruch…. Bez sensu!
 
Powiem tak – możesz zadzwonić już na drugi dzień, to nie jest istotne. O wiele ważniejszą kwestią jest sposób w jaki będziesz prowadził rozmowę. Nie oczekuje zbyt wiele, nie składaj żadnych deklaracji, nawiąż do kilku wątków z waszego poprzedniego spotkania i jak najszybciej umów kolejne spotkanie… ot  tyle!
 
Miłych randek!
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin