Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak poderwać dziewczynęPodrywanie kobiet to dla wielu mężczyzn temat całkiem pośrednio powiązany z czarną magią i innymi niezrozumiałymi gusłami. Mam nadzieję, że dzięki naszym artykułom udaje się nam rozjaśnić ten proces dla Ciebie. Jak poderwać dziewczynę? Dzisiaj chciałbym Ci opowiedzieć o budowaniu pomiędzy wami fizyczności.
 

Jak poderwać dziewczynę? Budowanie fizyczności.

Jak poderwać dziewczynę 

 
Kiedy spotykasz się z dziewczyną, która Ci się podoba, to zakładam, że chcesz wejść z nią w związek, a przynajmniej uprawiać z nią seks (niekoniecznie w łóżku). Musisz w takim razie zdawać sobie sprawę z tego jak ogromne znaczenie ma odpowiednie budowanie kontaktu fizycznego pomiędzy wami. Powiem więcej, bez tego nie da się zbudować zdrowej relacji i często można usłyszeć słowa, które sprawiają, że mężczyźni na całym świecie oblewają się zimnym potem i mają ochotę skoczyć z najbliższego mostu… Jakie?
 

1.Zostańmy przyjaciółmi

 

Jak poderwać dziewczynę

 

 

Po godzinach Twoich starań i snuciu niesamowitych planów na temat waszej wspólnej przyszłości takie słowa mogą podciąć skrzydła nawet najbardziej wytrwałemu podrywaczowi. Skąd to się bierze? Ano przyczyna jest zazwyczaj bardzo prosta i prozaiczna – BRAK FIZYCZNOŚCI!
 
Dokładnie TAK! Brak fizyczności pomiędzy wami prowadzi do sytuacji kiedy jesteś już z nią na powiedzmy czwartej randce z kolei, czujesz, że powinieneś ją pocałować, ale kompletnie nie wiesz jak się do tego zabrać, ponieważ wydaje Ci się to kompletnie nienaturalne. 
 
Wiesz co? Masz rację! Bo to jest nienaturalne! Jeśli przez ostatnie spotkania w ogóle unikaliście jakiegokolwiek kontaktu fizycznego pomiędzy wami, to przeskok od zera do pocałunku wydaje się być przepaścią praktycznie nie do pokonania
 
To jest właśnie problem bardzo sporej grupy mężczyzn – tworzą z kobietą niesamowitą więź godzinami wspólnych rozmów na naprawdę szeroki wachlarz przeróżnych tematów przy czym kompletnie pomijają rozwijanie jakiejkolwiek więzi fizycznej, co sprawia, że nie ma pomiędzy nimi a dziewczyną żadnej seksualności… Krótko mówiąc – dziewczyna zaczyna Cię naprawdę lubi, ale nie czuje w stosunku do Ciebie żadnego pociągu fizycznego, więc postanawia zostać Twoją przyjaciółką. Logiczne?
 
 

2.Nie trzeba szarżować

 

Jak poderwać dziewczynę

 

 

Jak poderwać dziewczynę? Nie musisz od razu się na nią rzucać i obściskiwać jak ZUS pieniądze podatników. Powiem Ci tak – gra wstępna rozpoczyna się już w momencie kiedy podajesz rękę na przywitanie.
 
Zacznij od dotyku neutralnego, czyli takiego który beż żadnych podtekstów mógłbyś zastosować na swoim koledze bez podejrzenia o zamiary erotyczne względem niego – wszelkiego rodzaju żółwiki, przybijanie piątek, czy też nawet dotknięcie dłonią pleców partnerki jest jak najbardziej na miejscu. 
 
Zaczynając od tego typy dotyku, oswajasz partnerkę ze swoją fizycznością, przez co przejście do dotyku bardziej intymnego/erotycznego staje się bardziej naturalne… Pocałunek i dalsze kroki stają się po prostu naturalną konsekwencją rozwoju waszej fizyczności.
 

3.Masz być mężczyzną!

 

Jak poderwać dziewczynę

 

 

Jak poderwać dziewczynę? Jeśli podajesz kobiecie dłoń na przywitanie, to rób to w zdecydowany sposób – nie ma nic gorszego dla kobiety niż podanie jej tzw. „śledzia”, czyli taką luźną dłoń, która dosłownie prawie niewyczuwalnie ściśnie jej dłoń. Uwierz mi – kobiety tego nienawidzą! Naprawdę lepiej przywitać się z nią lekko za mocno, niż za delikatnie. Zresztą taka miękka dłoń jest zwiastunem tego co masz w spodniach… Jak myślisz – działa to na Twoją korzyść?
 
Kolejna rada – kiedy dotykasz plecy dziewczyny aby jej coś pokazać, rób  to całą dłonią, a nie wyłącznie palcami. Kobieta naprawdę tego nie lubi, czuje się wtedy nie pewnie, a Ty wyglądasz jak spłoszony struś stosując taki dotyk. 
 
Na sam koniec – przysiadając się do nowopoznanej kobiety przenigdy nie obejmuj ją ręką na kanapie. Raz, że ją tym odpychasz od siebie, a dwa, że jest to praktycznie szczyt wieśniactwa i braku kultury.
 
Miłego podrywu w tą jakże białą wiosnę!
 
 
Autor: Jan Gajos
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin