Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Pytania

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego niektórzy odnoszą sukcesy z kobietami, a niektórzy nie? Co sprawiło, że jesteś teraz na naszej stronie? Mówiąc krótko – czy myślałeś kiedyś o tym jak wielkie znaczenie w Twoim życiu ma to jakie pytania sobie zadajesz? Zapraszam do lektury!
 

Twoje przekonania – sztuka zadawania odpowiednich pytań

Pytania 

 
Twoje przekonania to tak naprawdę paliwo, które napędza każde Twoje działanie i warunkuje bardzo wiele Twoich życiowych decyzji. Jest to temat bardzo szeroki i istnieją setki książek poświęcone tej tematyce… Chciałbym abyśmy wspólnie skupili się na aspekcie pytań jakie sobie zadajesz na co dzień i tego, jaki to ma wpływ na Twoje życie.
 

1.Wszystko co robisz jest odpowiedzią na pytanie jakie sobie zadasz.

 

Pytania

 

 

Dokładnie tak. Pomyśl przez chwilę – praktycznie każda czynność jaką wykonujesz jest odpowiedzią na pytanie, które zadałeś sobie wcześniej. To jak jesteś dzisiaj ubrany stanowi odpowiedź na pytanie „w co się dzisiaj ubiorę?”, które zadajesz sobie w momencie podejścia do swojej szafy z ubraniami czy też garderoby. To co jesz na śniadanie również jest wynikiem pytania, które sobie zadałeś patrząc na zawartość swojej lodówki. Moglibyśmy tak wspólnie przebrnąć przez cały Twój dzień i wtedy znaleźlibyśmy masę pytań jakie sobie zadajesz praktycznie każdego dnia swojego życia
 
Oczywiście nie skupiasz się w jakiś szczególny sposób na nich, bo i tak naprawdę nie ma takiej potrzeby. Twoje śniadanie czy też majtki, które dzisiaj założysz nie są sprawą aż tak ważną, aby poświęcać temu kilka godzin na dogłębne rozmyślania. Często nawet nie pamiętasz, że zadawałeś sobie takie pytanie. 
 
Nie ma w tym oczywiście nic złego, bo gdybyśmy się skupiali na każdym, nawet najdrobniejszym aspekcie naszego dnia, to nie byłoby innej możliwości niż przegrzanie naszego biednego mózgu i pospolite „ześwirowanie”.
 
Są jednak pytania o wiele ważniejsze, takie, na które powinniśmy zwracać szczególną uwagę, ponieważ w bardzo dużym stopniu wpływają one na nasze życie i sposób w jaki postrzegamy otaczającą nas rzeczywistość, a także kształtują nasz charakter…
 

2.Potęga znaku zapytania

 

Pytania

 

 

To, że w tym momencie czytasz ten artykuł jest wynikiem odpowiedzi na pytanie, które sobie zadałeś. Nie wiem jak ono brzmiało, może po prostu „co to?”, a może wcześniej szukałeś czegoś w Google. Ważne jest to, że jakieś pytanie sobie zadałeś.
 
Widzisz to co jest ważne, to fakt, że większość odpowiedzi na pytania, które sobie zadajemy trafia do naszej podświadomości i tym samym kreuje nasz charakter. Umysł ludzki jest jak wyszukiwarka Google.. Co to znaczy?
 
Otóż nie wiem, czy wiesz, ale Google zawsze prezentuje Ci jakiś wynik wyszukiwania. Nie ma takiej opcji abyś nie dostał choćby jednej odpowiedzi. Nawet gdy zaczniesz uderzać głową w klawiaturę i tworzyć tym samym całkowicie losowy ciąg znaków, to i tak po wciśnięciu Enter coś się pojawi na ekranie Twojego monitora.
 
Podobnie jest z Twoim umysłem – na każde zadane mu pytanie, uzyskasz odpowiedź. Przypomnij sobie ile razy brałeś udział w dyskusji na temat o którym kompletnie nie miałeś pojęcia, a mimo to byłeś sobie w stanie wyrobić jakieś zdanie. 
 
Odnieśmy to do relacji damsko – męskich, bo w końcu znajdujesz się na stronie poświęconej tej tematyce, więc wypadałoby chociaż trochę się w tej tematyce zawieruszyć. Otóż, gdy zadasz sobie pytanie – „dlaczego nie podobam się dziewczynom”, to Twój umysł od razu podsunie Ci odpowiedzi, które ugruntują Ci ten pogląd w głowie: bo jestem niski, brzydki, łysy, mam  za duże uszy, jąkam się, nie umiem rozmawiać, nie jestem umięśniony itd.
 
Z drugiej strony gdy zadasz sobie pytanie: „Dlaczego mogę podobać się kobietom?”, to również uzyskasz odpowiedzi ze strony swojego umysłu: bo jesteś inteligentny, bo masz pasję w życiu, poczucie humoru, twój przyjaciele bardzo cię cenią itd.
 
Popatrz – na wszystkie pytanie otrzymujesz odpowiedzi, a te z kolei lądują w Twojej podświadomości… Czy nie warto w takim razie skupić się na JAKOŚCI ZADAWANYCH PYTAŃ?
 
Widzisz, ja pomimo tego, że nierzadko zdarza mi się pracować po kilkanaście godzin dziennie, jestem z natury człowiekiem leniwym, co znaczy, że w przypadku każdej sytuacji będę zawsze szukał najprostszej i najkrótszej drogi do osiągnięcia celu...  i oprócz tego kocham siebie! Dlatego zawsze zadaje sobie pytania konstruktywne, które prowadzą mnie do czegoś dobrego i jednocześnie staram się unikać takich, które będę dawały mi krzywdzące mnie odpowiedzi (to przecież logiczne, że skoro kocham siebie, to nie zamierzam się krzywdzić, prawda?).
 
Polecam Ci takie podejście – zamiast zadręczać się pytaniami „czemu w życiu mi nie wyszło” jak to niestety ma w zwyczaju robić większość społeczeństwa, spróbuj podejść do tematu od innej strony i zadaj sobie pytanie „co mogę zrobić aby moje życie stało się lepsze?” itd. 
 
Uwierz mi, Twój umysł nie jest głupi i niejednokrotnie będziesz miał okazję przekonać się, że podsuwane przez niego rozwiązania będą Cię pozytywnie zaskakiwały.
Zresztą tak naprawdę to, jakie pytania sobie zadajesz wpływa również na to co dostrzegasz w otaczającym Cię świecie!
 
 

3.Załóż różowe okulary!

 

Pytania

 

 

Jeśli będziesz żył w przekonaniu, że nie podobasz się kobietom i odpowiednim zadawaniem pytań jedynie będziesz się w tym utwierdzał i możesz przez to stracić wiele naprawdę niesamowitych okazji na szczęście i spełnienie w związkach jakie mógłbyś stworzyć.
 
Uruchommy na chwilę Twoją wyobraźnię – idziesz ulicą myśląc o tym czy na kolacje lepsza będzie kaszanka czy fastfood aż tu nagle ni stąd, ni z owąd, podchodzi do Ciebie śliczna kobieta (dokładnie w Twoim typie urody), uśmiecha się do Ciebie i pyta Cię o drogę do najbliższego przystanku autobusowego. Według Ciebie nie podobasz się kobietom, a więc na taką piękność to już z pewnością nie zasługujesz i taka dziewczyna z pewnością nigdy nie chciałaby być z kimś takim jak Ty, więc jak najszybciej tłumaczysz jej drogę do przystanku (w końcu jesteś kulturalnym człowiekiem i jak dama prosi o pomoc, to nie zostawisz jej samej w opresji), kończysz całą rozmowę i powracasz do swoich jakże istotnych rozmyślań.
 
Być może ta dziewczyna zobaczyła Cię jak szedłeś zamyślony i gdy tylko Cię zobaczyła, to stwierdziła, że chcę Cię poznać, widziała, że jesteś pogrążony w myślach, więc na szybko obmyśliła plan działania abyś ją zauważył i abyście mogli się poznać, a Ty przez swojej przekonania uciąłeś wszystko na długo przed tym nim w ogóle miało szansę się zacząć. Pomyśl – to mogła być Twoja żona, a teraz ta szansa przepadła. Ile okazji w swoim życiu w ten sposób zmarnowałeś?
 
Gdybyś w tej samej sytuacji spotkał tą dziewczynę, ale tym razem byłbyś przekonany, że jesteś wartościowym mężczyzną, który podoba się kobietom, to od razu pewnie starałbyś się jak najbardziej rozwinąć dialog z tą kobietą… wziąć numer telefonu, umówić się na pierwszą randkę, potem drugą…. i dziś mógłbyś zadawać sobie pytanie „Jak przygotować niezapomniane zaręczyny?”…
 
Wszystko sprowadza się do zadania odpowiedniego pytania. Pamiętaj o tym. Dlaczego? Już znasz odpowiedź na to pytanie.
 
Autor: Jan Gajos
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin