Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Uwodzenie kobiet

Umiejętność uwodzenia kobiet chciałby posiadać każdy mężczyzna. Dlaczego? Ponieważ mówiąc najprościej człowiek nie jest stworzony do życia w samotności i jedną z jego podstawowych potrzeb jest znalezienie sobie „drugiej połówki”. Jak to powinno wyglądać? Zapraszam do lektury!
 

Uwodzenie kobiet – Jak to powinno wyglądać?

Uwodzenie kobiet 

Oczywiście uwodzenie nie opiera się wyłącznie o wchodzenie w związek z kobietą. Nie ma najmniejszego problemu abyście spotykali się tylko na seks o ile tylko oboje jesteście świadomi, że wasze spotkanie nie prowadzą do związku. Naprawdę są kobiety, którym takie rozwiązanie odpowiada i wcale nie jest aż tak trudno je znaleźć.
 
Jeśli zaś chodzi o samo uwodzenie kobiet, to jeśli śledzisz materiały pojawiające się na naszej stronie, to z pewnością wiesz już, że jest to umiejętność, którą może zdobyć każdy mężczyzna bez względu na swój wygląd czy też pochodzenia. Brzmi to dla Ciebie niewiarygodnie? W takim razie z pewnością odwiedziłeś nas po praz pierwszy i w takim razie gorąco zachęcam Cię do poczytania naszych pozostałych artykułów, gdzie znajdziesz naprawdę masę przydatnych informacji na ten temat.
 
Powiem więcej – uwielbiam spotykać się na szkoleniach z kursantami, którzy przeszli już swoją przemianę dzięki naszym materiałom oraz szkoleniom, ponieważ patrząc na to jak radzą sobie obecnie naprawdę jestem w stanie dostrzec jak dużą drogę pokonali…
 
Nie jestem w stanie w jednym artykule opisać wszystkich najważniejszych aspektów uwodzenia i tego jak powinno to wyglądać, ale chciałbym dzisiaj skupić się na trzech ważnych (ciężko mi powiedzieć, że są najważniejsze, ponieważ jest to kwestia dyskusyjna). Wybrałem je ponieważ ostatnimi czasy bardzo często przewijają się w mojej korespondencji z wami. Jeśli chciałbyś abym poruszył więcej kwestii w tym temacie, to zachęcam Cię do napisania o tym w komentarzach pod artykułem, a tymczasem skupmy się na tych trzech!
 
 

1.Zadbaj o siebie!

Uwodzenie kobiet
 
Z jednej strony dalej dość popularny jest pogląd, który mówi, że kobiety lecą na wygląd u mężczyzny, więc zanim przejdziemy dalej chciałbym Ci go bardzo szybko obalić. Widziałeś kiedyś jak wyglądają gwiazdy rocka? Nie, nie mówię o tych dla dzisiejszego pokolenia nastolatek, tylko o tych prawdziwych twórcach gatunku… Zgodzisz się chyba ze mną, że czasami jedyne co odróżnia taką gwiazdę od bezdomnego to gitara… Jednakże zazwyczaj bardzo rzadko narzekają na brak kobiet w swoim życiu. Zgodzisz się więc ze mną, że patrząc na to pod tym kątem wygląd raczej nie jest priorytetowy dla kobiety.
 
Nie znaczy to wcale, że możesz kompletnie nie zwracać uwagi na swój wizerunek. Kobiety zwracają baczną uwagę na to jak o siebie dbasz. Zapach potu, brudne buty, brud za paznokciami, czy też przetłuszczone włosy stanowią skuteczny środek na odstraszenie kobiet. To tak jakbyś chodził z wielkim transparentem „lubię masturbować się w samotności! NIE PODCHODZIĆ!” nad głową.
 
Bądź wyrozumiały – czy Ty chciałbyś spotykać się z kobietą, która wyglądałaby jakby przed chwilą walczyła na wysypisku śmieci i w dodatku walkę tę przegrała? No właśnie. Nie musisz chodzić do kosmetyczki jeśli nie chcesz, ale słowo „antyperspirant” nie powinno być dla Ciebie jakimś obcym niewiadomo czym.
 

2. Umiejętności 

Uwodzenie kobiet

 

Niektórzy mówią, że wystarczy być sobą, dołożyć trochę pewności siebie i każda kobieta od razu magicznie znajdzie się w Twoich ramionach. Niestety nie jest to do końca prawdą – sama pewność siebie to niestety trochę za mało aby zacząć odnosić sukcesy z kobietami. Co zaś do „bycia sobą” to jestem w stanie się zgodzić, ale koncept ten wymaga szerszego wyjaśnienia na które nie mam  miejsca w tym artykule (może kiedyś napiszę o tym osobny artykuł), ponieważ zauważyłem, że ludzie bardzo często źle definiują to pojęcie i stąd wynika bardzo wiele nieporozumień. Zresztą nasza Szkoła Uwodzenia Perfect Dating nie ma na celu wymodelowania z Ciebie nowego człowieka, a właśnie pomoc w odkryciu „prawdziwego Ciebie” w kontaktach z kobietami.
 
Czy jeśli jesz obiad sztućcami to jesteś sobą, czy kogoś udajesz? No bo przecież nie jest cecha z którą się rodzisz, a rzecz nabyta poprzez proces wychowania. Nie uznajesz jednak tego za coś dziwnego, prawda? Widzisz podobnie jest z kwestiami umiejętności związanych z uwodzeniem – są to po prostu rzeczy, których nikt wcześniej Ci nie przekazał, ale ich używanie nie sprawia, że jesteś „sztuczny”, po prostu poruszasz się po obszarze relacji damsko – męskich bardziej płynnie i świadomie. Nie ma czegoś takiego jak gotowe teksty, skuteczne techniki manipulacji których wyuczenie się gwarantuje Ci sukces z każdą napotkaną na swojej drodze kobietą czy też jakieś tajemne sztuczki dostępne jedynie gronu wybrańców. Jesteś tylko Ty, Twoja osobowość i Twoje umiejętności – to wszystko czego potrzebujesz aby usłyszeć kiedyś „kocham Cię” od kobiety Twoich marzeń.
 
 

3.Zdecydowanie w działaniu

 

Uwodzenie kobiet

 

To jest chyba najpoważniejszy i zarazem najcięższy grzech/przewinienie (co by nie obrażać aż nadto religijnych czytelników daję alternatywę dla słowa „grzech”) – brak zdecydowania w działaniu. Z jednej strony chciałbyś zdobyć kobietę swoich marzeń, a z drugiej boisz się podjąć jakiegokolwiek działania mającego na celu stworzenie z nią związku ciągle licząc na jakiś magiczny zbieg okoliczności, który w końcu sprawi, że będziecie szczęśliwą parą żyjącą wspólnie po kres waszych dni. 
 
Jak myślisz czy ta kobieta będzie wiecznie czekać aż Ty w końcu podejmiesz odpowiednie decyzje w swoim życiu i zaczniesz postępować tak jak należy aby stworzyć z nią szczęśliwy związek. Pomyśl jak będziesz się czuł wiedząc, że ona spędza swoje życie u boku innego mężczyzny jedynie dlatego, że Ty nie potrafiłeś się zdecydować i zacząć działać, pracować nad sobą, podrywając ją?
 
Oczywiście nie znaczy to, że do końca życia będziesz skazany na samotność i nigdy nie będzie Ci dane poznać kobiety z którą spędzisz swoje całe życie, ale bardzo prawdopodobne, że ten brak decyzji będzie Ci leżał na sumieniu przez bardzo dłuuuugi okres czasu.
 
Z racji mojej działalności miałem okazję pracować z naprawdę bardzo wieloma mężczyznami i część z nich będąc już dobrze po czterdziestce czyli jakby na to nie patrzeć – w połowie, albo nawet lekko za połową swojego życia dalej żałowało, że nie posłuchali głosu swojego serca i nie zawalczyli o swoją młodzieńczą miłość, a teraz jest już na to za późno. Każdy z nich mówił mi, że teraz dopiero rozumie co znaczyły słowa „lepiej żałować, że się coś zrobiło niż, że się tego nie zrobiło”.
 
Też chcesz nauczyć się tej lekcji w taki sposób? A może lepiej wyciągnąć błędy z cudzego zachowania i spróbować działać. Nic Cię to nie kosztuje, a przynajmniej będziesz wiedział, że spróbowałeś. Zresztą uwierz mi – dla człowieka który działa sformułowanie „szczęśliwe zakończenie” wcale nie jest pojęciem przepełnionym abstrakcją. 
 
Ty jesteś kowalem własnego losu i tylko TY.
 
Autor: Jan Gajos
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin