Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Skąd wziąć tematy do rozmowy?Zdarza Ci się czasami, że przed umówioną randką zaczynasz się zastanawiać o czym będziesz rozmawiał z dziewczyną z którą masz się spotkać? Nie przejmuj się bardzo wielu mężczyzn ma dokładnie taki sam problem. Zdobywają numer, umawiają się na spotkanie, po czym zaczynają się zastanawiać – Skąd wziąć tematy do rozmowy?


Skąd wziąć tematy do rozmowy?

 

 

Skąd wziąć tematy do rozmowy?

 

 


Dzisiejsze czasy wywierają na nas swego rodzaju presję  - Facebook, gadu-gadu, chaty, sms-y itp. sprawiają, że bardziej jesteśmy nastawieni na komunikację tekstową, gdzie mamy więcej czasu, aby zastanowić się nad odpowiedzią i komunikujemy się bardziej zwięźle (w końcu nikomu nie chce się dużo pisać z jednej strony i długo czekać na odpowiedź z drugiej).


Stąd też kiedy przychodzi w końcu do rozmowy twarzą w twarz, bardzo często nie wiemy jak się zachować i przede wszystkim co powiedzieć. Jest to powiedziałbym problem, który coraz poważniej dotyka całe nasze społeczeństwo.


1. O tym zapomnij


Zanim przejdę do tego, skąd możesz wziąć tematy do rozmowy, skupią się najpierw na tym skąd ich czerpać nie powinieneś – z gotowców. Naprawdę najgorsze co możesz zrobić, to uczyć się jakichś gotowych tekstów, ponieważ kobiety nienawidzą być oszukiwane, a to właśnie będziesz robił powtarzając czyjeś słowa.


Kłamstwo ma krótkie nogi i już po chwili może się okazać, że pogubisz się w tym całym swoim misternym planie, a wtedy dziewczyna może stracić ochotę, aby z Tobą dalej rozmawiać.

 

O czym kobiety lubią rozmawiać? Odpowiedź na to pytanie jak również i wiele innych pytań znajdziesz na naszym szkoleniu weekendowym.


2. Twoje życie

 

Skąd wziąć tematy do rozmowy?


Najlepszym tematem do rozmowy powinno być dla Ciebie Twoje fascynujące życie. Oczywiście nie chodzi mi tutaj o to, żebyś przechwalał się tym jakim jeździsz super samochodem, albo jak dobre masz stanowisko w pracy i ile przynosi Ci ono pieniędzy. Bardziej chodzi mi o to jakie masz marzenia, co robisz ciekawego i dlaczego nie zamieniłbyś swojego życia na żadne inne.


Nie masz ciekawego życia? No cóż, to w takim razie najwyższy czas je zmienić.


3. Czego szukasz?


Określ jaka powinna być dziewczyna z którą chciałbyś wejść w związek. Zastanów się jak powinna wyglądać, jakie cechy charakteru posiadać czy też jakie powinny być jej zainteresowania.


Oczywiście nigdy nie znajdziesz ideału, który będzie w stu procentach spełniał Twoje oczekiwania, ale w końcu życie opiera się na sztuce kompromisu.


Dzięki takim kryteriom będzie Ci łatwiej prowadzić rozmowę, ponieważ będziesz się starał tak nią pokierować, aby sprawdzić czy dana dziewczyna ma cechy, których szukasz, np. jeśli szukasz dziewczyny, która lubi gotować, to możesz jej spytać w trakcie rozmowy o to jaką potrawę najbardziej lubi przyrządzać.

 

O czym kobiety lubią rozmawiać? Odpowiedź na to pytanie jak również i wiele innych pytań znajdziesz na naszym szkoleniu weekendowym.


4. Kultura Masowa

 

Skąd wziąć tematy do rozmowy?

 
Filmy, muzyka czy też książki to świetny temat do wielogodzinnych rozmów. Jeśli ostatni raz byłeś w kinie w czasach kiedy Polska dopiero wchodziła do Unii Europejskiej, a ostatnią książką jaką czytałeś była lektura w szkole, to najwyższy czas to zmienić.


W całym tym gąszczu dzieł wszelakich z pewnością znajdziesz coś, co Ci się spodoba i o czym będziesz później w stanie w ciekawy sposób porozmawiać.


Zresztą tak naprawdę najważniejsze jest to „JAK MÓWISZ”, a nie „CO MÓWISZ”, ale to już jest historia na zupełnie inny artykuł…

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin