Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Szkolenie uwodzeniaRewolucyjne szkolenie uwodzenia w Warszawie, które odbyło się w Marcu 2011 - zobacz relację ze szkolenia, na którym z kamerą pojawiła się TVP2. Kursanci bardzo szybko nauczyli się jak podrywać, jak wziąć numer telefonu od dziewczyny, jak umówić się na randkę itp. Zobacz fotorelację i opinie kursantów o tym weekendzie...
 
 

Szkolenie relacji damsko-męskich Perfect Dating

 19-20 Marca 2011 Warszawa

Na kursie również kręcona była relacja TV, która następnie emitowana była w  programie Wojtka Jagielskiego w TVP2 - w dziale media zobaczysz pełny 8-minutowy reportaż.

Szkolenie to było doskonałe - statystyki pokazały, że średnio każdy kursant podszedł do 37 dziewczyn, zebrał 5 numerów telefonów, mieliśmy nawet jeden pocałunek - do późnych nocnych godzin wszyscy walczyli ze swoimi ograniczeniami, zdobywając bezcenne doświadczenie. 

 

Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
 

 
Jeśli chodzi o szkolenie to wypadło naprawdę świetnie, już dawno tak się dobrze nie bawiłem. W klubie po pocałowaniu tej blondyneczki czułem się jak milion dolarów. Wiele rzeczy się nauczyłem i wiem nad czym muszę popracować, żeby stać się lepszym człowiekiem. Praktyka w galerii wypadła bez problemu, w ciągu pół godziny zrealizowaliśmy cel.

Mogę śmiało napisać, że to był mój najlepszy czas spędzony w życiu. Kurs odbył się w świetnej atmosferze, na początku była teoria, a później praktyka na sucho. Na tej praktyce Krzysiek poprawiał wszystkie błędy, które robiłem i mogę przyznać, że gdyby nie szkolenie, to bym tych błędów nigdy w życiu nie zauważył. Po pewnym czasie podchodzenie do kobiet przychodziło mi lżej. Jednak to nie koniec, telewizja nagrywała nas, a mi się udało zdobyć numer telefonu na antenie. Byłem naprawdę zadowolony. A w klubie osiągnąłem ogromny sukces, całowałem się z ledwo poznaną kobietą. Po tym wszystkim czułem się jak milion dolarów.

Wiele się nauczyłem dzięki kursowi i mogę śmiało go polecić. Jednak wiem, żeby osiągnąć pełny efekt, muszę jeszcze przejść szkolenie 21- dniowe.

Dzięki za kurs Krzysztofie, jesteś wspaniałym człowiekiem, który widzi w każdym człowieku ogromny potencjał i umiesz wydobyć go na zewnątrz.

Oskar, 22Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
 
 
 
Niesamowite wrażenia gdy człowiek przenosi się w świat swojej przyszłości, do której dąży. Na tym szkleniu tak właśnie jest. Można poczuć niemal każdym najdrobniejszym nerwem, najdrobniejsza cząstką swojego ciała tą nową fascynującą rzeczywistość swojej nowej tożsamości i bawić się nią do woli.

Z chwila przekroczenia progu po rozpoczęciu przekazywania mistycznej wiedzy jakby wielkim tajnym tunelem człowiek beztrosko wędruje poznając nową, nieuświadamianą a czasem zapomnianą sztukę nawiązywania kontaktu, rozmowy, tworzenia relacji i więzi z płcią przeciwną. Poznając kolejne kroki, zasady i prawidła z wielkiego, zagmatwanego obrazu zaczyna wyłaniać się jasna wizja tego co jest ważne i przydatne, odsuwając zbędne. Jakby w stanie hipnozy nasiąka się ogromnymi umiejętnościami przekazywanymi przez prowadzącego. Krzysztof ma wielki dar przekazywania wiedzy. Zdolność ta sprawia że każdy czuje się jakby naładowany ogromną, rozpierającą energią i zapałem do praktykowania nowo poznanych elementów. Cała widza jest przekazana w przyjacielskiej atmosferze krok po kroku z rozbiciem na najdrobniejsze szczegóły. Pytanie o jakikolwiek drobnostkę znajduje pełne wyjaśnienie jak od najlepszego przyjaciela z rozległą i profesjonalna wiedzą.

To nie koniec atrakcji i emocji jakie się przeżywa. Cała teoria była by niepełna bez praktyki. Krzysztof pomyślał i tej części kształcenia nowych adeptów tajemnej sztuki. Zaproszone asystentki dają ogromy wkład w zdobywaniu nowych praktycznych umiejętności poznanych w teorii. Cała ta część daje ogromnie dużo pewności, przyjemności i zabawy. Po takim treningu i z pełną głową solidnej i konkretnej wiedzy można łatwo rozwijać swoje umiejętności. Podchodzenie do kobiet, rozmowa i branie numerów jest już łatwe i daje bardzo dużo radości, zabawy i spełnienia.

Gdy już umiemy szybko doprowadzić do kontaktu, pocałunku i seksu, nadchodzi kolejna mega ważna solidna wiedza. Dowiadujemy się, jak w łatwy i powtarzalny sposób zostać niezapomnianym i fascynującym przeżyciem dla każdej spotkanej kobiety. Trzeba jednak z tym uważać by kobieta mimo naszej woli nie stała się naszą seksualną niewolnicą, co mgło by nam zatruć życie w przypadku zbyt wielkiej liczby obdarowanych kobiet naszą osobą i umiejętnościami. Przemiana osobowości jest oczywiście integralną częścią tego kursu co jest nie do przecenienia na drodze osiągnięcia własnego zamierzonego celu.

Cały kurs to wielka niezapomniana przygoda, najlepsza i najwartościowsza inwestycja we własne życie i rozwój, umożliwia lepsze kontakty nie tylko z piękną częścią ludzkości, ale daje postawy do budowania właściwych relacji z całością społeczeństwa.

„Demonic”, 34
 


Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
 
 
 
Gdy decydowałem się na szkolenie, różne myśli przechodziły przez moją głowe, głownie negatywne, ponieważ takie szkolenia funkcjonują w Polsce od stosunkowo krótkiego czasu
i mogą być różnie odbierane przez społeczeństwo, sam też nie byłem pewien czy te wyidealizowane opinie na temat tego szkolenia są prawdziwe. W końcu doszedłem do wniosku że jak nie spróbuje to się nigdy nie przekonam.
 
Pierwsze chwile szkolenia były dla mnie njatrudniejsze, nowi ludzie i sam Krzysiek który
od poczatku przenikał nas wzrokiem podczas swojego wykładu, wyłapując najmniejsze
błedy wynikajace z naszej postawy, sposobie mówienia czy tonu głosu. Wszystkie nasze niedoskonałości były przez niego korygowane tak aby stać się bardziej atrakcyjną osobą.
Po 2 godzinach wszyscy rozmawialiśmy już tak jakbyśmy znali się od dłuższego czasu,
więc atmosfera sprzyjała szkoleniu. Praktyka w domu była bardzo interesujaca i mobilizujaca do działania. Pokazane nam zostały różne warianty podejść do dziewczyn, przebywających w różnych miejscach ( Klub Ulica Galeria Handlowa ) Wieczorem  zaczeła się praktyka w terenie.

Poczatki nie były łatwe ale gdy słyszysz ‘idziesz’ pewnym i stanowczym głosem to łamiesz w sobię lek i robisz to. Każdy błąd jaki zrobiłeś jest analizowany a następnie poprawiany przez trenera. Gdy przyszło do zabawy w klubie wszyscy byliśmy już tak w szampańskich nastrojach że każdy już sam otwierał dziewczyny bez żadnej namowy. Krzysiek nie tylko nauczył nas jak podchodzić i nawiązać intersującą rozmowe z dziewczyną lecz także ciekawych ruchów tanecznych które okazały się kluczem do poznawania nowych dziewczyn na parkiecie. Praktyka skończyła się trochę po czwartej wraz z zamknięciem klubu. Następnego dnia po przeanalizowaniu dnia poprzedniego wszyscy zostaliśmy naładowani pozytywną energią oraz zmobilizowani do określania sobie celów i marzeń w życiu oraz realizowaniu ich Ogólnie szkolenie oceniam bardzo pozytywnie i w najmniejszym stopniu nie żałuje że brałem w nim udział. Sam podszedłem do około 40 dziewczyn.

Mój spis kontaktów został powiększony o 4 nowe numery, a ja stałem się inną osobą o zdecydowanie mocniejszym charakterze , nieobawiająca się swiata oraz nowych wyznań które stawia mi życie.

Radek, 24
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
 
 
 
Bardzo mi się podobało szkolenie jak i samo podejście do tego zagadnienia przedstawione przez Krzyśka. Na początku zostaliśmy wprowadzeni w podstawy teorii, dzięki czemu łatwiej zrozumieć w jaki sposób myślą i przede wszystkim jak reagują dziewczyny. Dzięki bardzo przystępnemu przekazowi, wiedza - nie tyle została zapamiętana, ile została zrozumiana, dzięki czemu będziemy mogli z niej korzystać nieustannie i do woli, bez obawy o jej zapomnieniu.

Po skonsumowaniu posiłków odrazu przeszliśmy do ćwiczenia praktycznego w mieszkaniu. Trenowalismy podejścia do niezwykle atrakcyjnej dziewczyny zaproszonej na szkolenie, a Krzysiek bacznie się przyglądał naszym poczynaniom i na bierząco komentował całą interakcję pod względem merytorycznym oraz z uwzględnieniem mowy ciała. Wieczorem wyszlismy na miasto zaczepiac dziewczyny, najpierw praktyka w centrum handlowym, gdzie mogliśmy do woli konfrontować teorię przekazaną na płytach oraz porannym wykładzie z rzeczywistoscią podczas otwarć. Presja była nawet mniejsza niż podczas treningu praktycznego w domu, to też nasz trener nie musiał jakoś specjalnie strofować nas do podejmowania inicjatywy.

Gdy korytarze galerii opustoszały przenieśliśmy się do klubu, gdzie zabawa trwała do rana zarówno w lożach jak i (a dla mnie w szczególności, po uzyskaniu strategicznych wskazówek od Krzyśka) na parkiecie. Należy pochwalić niesamowitą energię trenera, którą emanował podczas całego szkolenia i ktorą nas zarażał nieustannie oraz bardzo indywidualne podejscie do każdego kursanta. Bardzo polecam, fajna przygoda, naprawde wiele mozna sie nauczyc i to nie tylko na plaszczyznie relacji damsko-meskich, ale ogolnie o tym jak dziala spoleczenstwo i narzucany przez nie program spoleczny.

Andrzej, 21
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin