Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingW miniony weekend drużyna Perfect Dating po raz kolejny odwiedziła Poznań aby poprowadzić legendarne szkolenie Mistrz Uwodzenia i tym samym pomóc kolejnej grupie facetów przejść przemianę, która uczyni z nich prawdziwych mężczyzn naturalnie przyciągających do siebie piękne kobiety. Czy udało się nam to osiągnąć? Zapraszamy do relacji ze szkolenia!

 


Opinie kursantów o szkoleniu Mistrz Uwodzenia w Poznaniu


Kursanci ćwiczyli mowę ciała i sposoby na skuteczne uwodzenie kobiet, a także pracowali nad swoją wewnętrzną przemianą, która umożliwi im spełnianie swoich najskrytszych marzeń już w niedalekiej przyszłości. Oprócz podstawowej wiedzy dotyczącej podrywania i relacji damsko-męskich, kursanci mieli okazję przetestować swoje możliwości w galerii i w klubie. Jak zawsze było to owocne testowanie - dziesiątki poznanych dziewczyn i zdobytych numerów telefonicznych. Świetna robota! Zresztą zobacz sam jak to wyglądało!

Perfect Dating


"Witam serdecznie, brałem udział w szkoleniu weekendowym Perfect Dating w Poznaniu. Decyzję o pójściu na szkolenie oceniam jako bardzo dobrą. Prowadzący jest świetnym motywatorem, dodatkowo daje celne i przydatne wskazówki. Dzięki szkoleniu po raz pierwszy w życiu udało mi się przełamać strach do klubów, podchodziłem do dziewczyn w klubie i tańczyłem z nimi. Udało się też wziąć kontakt w klubie co wcześniej byłoby dla mnie swoistym "Mission Impossible" . W części praktycznej szkolenia charakterystyczna jest świetna atmosfera panująca w grupie oraz wzajemna pomoc kursantów. Z czystym sumieniem mogę zatem polecić wszystkim niezdecydowanym szkolenie

Mistrz Uwodzenia.


Patryk”

Mistrz Uwodzenia

Perfect Dating


 „Świetne szkolenie prowadzone, przez świetnego coacha.  Kurs łamie wszelkie bariery z podchodzeniem do kobiet. Poznałem fantastycznych ludzi i otrzymałem tony konkretnej wiedzy. Część praktyczna, pomimo obaw, była świetną zabawą, pełną humoru. Mój postęp określam na 2000%. Dzięki trenerowi każdy z nas wrócił z kursu pełen pozytywnej energii.


Dzięki! Świetny kurs!


Krystian (22 l.)"

Mistrz Uwodzenia

Perfect Dating


 „Jestem... pod mega wielkim wrażeniem. Nie spodziewałem się cudów podczas tego szkolenia, a jak trener rozpoczął wykład powiedziałem w myślach "to jest to, czego od zawsze szukam". Przedstawił najzdrowszy model przyciągania kobiet jak i relacji damsko-męskich. Byłem na wielu szkoleniach z różnych dziedzin, ale Grzegorz należy do nielicznej listy najlepszych trenerów. Gorąco Polecam każdemu, nawet z czystej ciekawości, by poznał energię jaka panuje na szkoleniach.


Mariusz”

Mistrz Uwodzenia

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

perfect dating

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin