Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

W ten weekend trenerzy naszej Szkoły Uwodzenia Perfect Dating prowadzili szkolenie w  Krakowie. Nasi trenerzy przeszkolili kolejną grupę  mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Czy im się to udało? Czy nasi kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!
 

Szkoła Uwodzenia Perfect Dating – Kraków  

 
Szkolenie możemy z czystym sumieniem zaliczyć do tych udanych. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to, co do nich mówiliśmy i co trenowali na sali.
 
Było kilka ciekawych momentów na praktyce, kursanci pokonali swoje ograniczenia i pod koniec wieczoru zaczęli radzić sobie naprawdę świetnie. Mówiąc krótko – jesteśmy dumni z kolejnych absolwentów naszej Szkoły Uwodzenia Perfect Dating.
 
Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia oraz do lektury recenzji naszego szkolenia wystawionych przez naszych kursantów.
 
Perfect Dating 
 
„Szkolenie Perfect Dating oceniam bardzo dobrze. Jeżeli o mnie chodzi to zawsze miałem problem z poznawaniem dziewczyn, ogólnie w relacjach z kobietami. Chciałem to zmienić, szukałem informacji na temat podrywania w Internecie i w książkach, ale sama wiedza teoretyczna niczego nie zmieniła, tym bardziej ze materiałów na ten temat jest cała masa i wszystkie są bardzo różne. Szkolenie uważam za bardzo udane, toczyło sie ono w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze a trener który nas szkolił podszedł indywidualnie do każdego z nas i szybko ocenił kto ma jakie problemy, kto mam nad czym pracować itd.
 
Po części teoretycznej przeszliśmy do praktyki na Rynku, a potem w klubie. Każdy z nas podchodził do dziewczyny, którą wskazał nam trener i zaczynał rozmowę, starając się dostać od niej numer telefonu. Było to bardzo fajne, nigdy jeszcze nie rozmawiałem z tyloma kobietami jednego dnia, najgorzej było sie przełamać, potem poszło łatwo. Wiem, że to dopiero początek drogi, ale już czuję się dużo bardziej pewny siebie niż przed szkoleniem. 
 
Na koniec dostaliśmy 21 dniowy plan do zrealizowania. Jestem bardzo podekscytowany, moja przemiana właśnie się rozpoczęła. Wielkie dzięki dla Grześka i Janka, mam nadzieję, że już wkrótce się z nimi skontaktuję żeby poinformować ich o pozytywnych efektach szkolenia i o mojej zmianie na lepsze.
 
 Pozdrawiam. Paweł”
 
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
"Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości czy warto wziąć udział w szkoleniu,to z całą pewnością mogę powiedzieć że tak, ponieważ być może te kilkaset złotych mogą być najlepiej wydanymi pieniędzmi w waszym życiu, jak i początkiem zmiany, narodzin nowego człowieka-tego, którym chcielibyście być, ale z różnych powodów nim nie byliście.
 
Chciałbym podziękować wszystkim, zwłaszcza Grześkowi, który jest fantastycznym gościem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, to w jaki sposób przekazuję wiedzę i swoje życiowe doświadczenia, zasługuje na uznanie. Decyzja o szkoleniu była zupełnie spontaniczna, w każdym razie ciesze się że było mi dane go poznać, bo już odczuwam skutki zmiany, zmiany swojego życia na lepsze. Chciałbym też podziękować oczywiście Jankowi i całej ekipie ze szkolenia, wszystkiego najlepszego dla Was, samych sukcesów z kobietami, mam nadzieję że jeszcze kiedyś się spotkamy!;)
 
 
P."
 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 

Komentarze   

+1 # Maciek Kraków 2013-07-30 10:29
Jestem z Krakowa, realizuje teraz plan 21 - dniowy. Czy jest tu ktoś z mojego miasta kto też go robi/robił? Skontaktujmy się, wymienimy doświadczenia :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin