Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Randka Turystyczna

Każdy z nas zna swoje miasto. Jeśli urodziliście się w nim i w nim żyjecie, to pewnie znacie je jak własną kieszeń. Macie swoje miejscówki, ulubione kluby i najlepsze knajpy. Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, jak Wasze miasta wyglądają z perspektywy turysty? Ja się zastanawiałem, co doprowadziło mnie do ciekawego pomysłu na randkę. Postanowiłem zorganizować randkę „turystyczną”.
 

Pomysł na randkę - randka turystyczna

Randka Turystyczna 

Wpadłem na ten pomysł, gdy przechodziłem koło informacji turystycznej i oblegających ją tłumów zagranicznych turystów. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy mieszkają w miastach gdzie turystyka działa prężnie i jest głównym źródłem dochodów, ale nawet jeśli Twoja miejscowość do tego się nie nadaje, to zawsze można zrobić sobie małą wycieczkę do najbliższego, większego miasta. Zasada tej randki jest zawsze taka sama; biorąc przykład z japońskich turystów zawieszacie aparaty fotograficzne na szyjach, wchodzicie do punktu informacji turystycznej i korzystacie z atrakcji, które Wam zaproponują. Nie idziecie tam, gdzie zawsze chodzicie, zamiast tego idziecie tam, gdzie turyści chodzą
 
Mając tak ambitny plan, podzieliłem się nim z dziewczyną z którą umówiłem się tego dnia, zawiesiliśmy aparaty na szyje i ruszyliśmy w trasę. Biuro turystyczne trochę zaskoczyło nas mnogością ofert, ale wybraliśmy na początek objazdówkę po rynku. W zależności od miasta (w naszym wypadku był to Kraków), można spotkać wożące turystów różnorakie rowery, riksze, wózki, melexy, samochodziki i inne dziwne pojazdy. Mieszkając w Krakowie od lat, nigdy w sumie nie miałam ani ochoty, ani potrzeby na taką wycieczkę, więc była to dla mnie i dla mojej partnerki nowość.
 
 
Randka Turystyczna
  
Naszym środkiem transportu okazał się wózek golfowy po tuningu. Mieszczący około 10 pasażerów pojazd zabrał nas w prawie godzinną trasę po uliczkach, alejkach i placach Krakowa. Było to wyjątkowo ciekawe przeżycie. Wśród pasażerów naszego wehikuły było sporo różnej maści ludzi, więc mieliśmy szansę trochę poobgadywać i pośmiać się z nich (bardzo zbliżające doświadczenie), ale także poznaliśmy kilku fajnych osobników, z którymi do tej pory utrzymuję kontakt.
 
Poza aspektem ludzkim, fajnie było zobaczyć miasto z innej perspektywy. Ulice którymi normalnie chodzimy i raczej nie zwracamy na nie szczególnej uwagi, wyglądają zupełnie inaczej podczas wolnej przejażdżki z przewodnikiem , nastawionej na oglądanie i sycenie się klimatem.
 
Dodatkowo, złapaliśmy fajny kontakt z dziewczyną, rozmawiając i przytaczając opowieści dotyczące miejsc, które właśnie mijaliśmy. Prawie z każdą kamienicą, klubem czy restauracją wiązała się jakaś ciekawa opowieść lub ciekawe osobiste doświadczenie, więc mieliśmy o czym rozmawiać.
 
Następnym punktem naszej wycieczki był Kopiec Kościuszki. W każdym turystycznym mieście znajdują się pewne punkty cenione za walory widokowe, kulturowe czy historyczne. Jednym z takich punktów w Krakowie jest właśnie Kopiec. Każdy mieszkaniec zdaje sobie sprawę z jego wartości, ale jednak jeśli nie mieszkasz w pobliżu, to jakoś nigdy się nie udaje go odwiedzić. My, wpasowując się w turystyczny klimat naszej randki, pognaliśmy na Kopiec i tam zrobiliśmy sobie prawdziwą turystyczna sesję fotograficzną. Dużo zdjęć „z ręki”, kilka z użyciem samowyzwalacza lub z pomocą innych turystycznych bratnich dusz.
 
 
Randka Turystyczna
  
Ciekawą atrakcją było też komentowanie panoramy miasta. Pokazywaliśmy sobie miejsca, które znamy, w których mieszkamy my albo nasi znajomi. Wszystko to ciągnęło za sobą dodatkowe opowieści, więc zdążyliśmy się poznać naprawdę nieźle.
 
Taka turystyczna randka była świetną okazją do zobaczenia czegoś „nowego”, dowiedzenia się więcej o sobie oraz spędzenie czasu w oryginalny sposób. Dlatego polecam ten typ aktywności nie tylko na pierwszą randkę, ale także na każdą inną.
 
Artykuł ten został napisany w oparciu o fragment książki „101 pomysłów na Randkę” autorstwa Krzysztofa Króla.  
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin