Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak zainteresować sobą dziewczynę?

Podszedłeś do dziewczyny, która Ci się podoba, zacząłeś z nią rozmowę i idzie Ci całkiem nieźle, jeśli masz już jakąkolwiek wiedzę o podrywie, to może nawet i wprowadzasz dotyk do całej interakcji… Gadacie sobie cały czas o niczym, Ty powoli zaczynasz zastanawiać się : „Jak zainteresować sobą dziewczynę”?
 

Sztuka uwodzenia – Jak zainteresować sobą dziewczynę?

 

Jak zainteresować sobą dziewczynę? 

 
Gadanie o niczym to całkiem przydatna umiejętność, ale tak jak i ze wszystkim w życiu, tak i z tym nie można przesadzić jeśli chcesz mieć dalej szansę u dziewczyny, która Ci się  podoba. 
 
Na początku relacji tak naprawdę oboje prowadzicie sprzedaż swojej osoby drugiej stronie, więc staracie się wypaść jak najlepiej, starannie maskując przy tym wszystkie swoje wady. Jest to całkowicie normalne. 
 
Przecież gdybyś chciał kupić w salonie nowy samochód, to sprzedawca nie mówiłby, że „dużo pali, czasami zacinają się elektryczne fotele i po dwóch latach może szwankować podświetlenie deski rozdzielczej w tym modelu”, tylko zachwalałby ile się da model, który Cię interesuje co i rusz wskazując jaki to on nie jest wyjątkowy i wprost stworzony specjalnie dla Ciebie. Wszystko po to abyś podpisał umowę kupna i odjechał nim w jak najkrótszym czasie przynosząc tym samym niemały zysk samemu salonowi.
 
 

1 Nie bądź dosłowny

Jak zainteresować sobą dziewczynę?
Jak zainteresować sobą dziewczynę? O ile bezpośrednie zachwalanie zalet samochodu przez sprzedawcę w salonie jest jak najbardziej na miejscu i pozwala Ci nawet sprawdzić prawdziwość niektórych z nich od razu, o tyle bezpośrednie opowiadanie o swoich zaletach dziewczynie, która Ci się  podoba jest co najmniej nie na miejscu, a wręcz trąci nachalnym narcyzmem.
 
Siedzicie sobie razem, rozmawiacie i nagle zaczynasz: „wiesz, bo ja to jestem opiekuńczy, pewny siebie, koleżeński, wrażliwy, miły, uprzejmy, ambitny, z poczuciem humoru” itp. Zaczynasz prawdziwą wyliczankę, a potem dziwisz się, że kobieta praktycznie z każdym wypowiedzianym przez Ciebie słowem coraz bardziej traci zainteresowanie Twoją osobą. 
 
Wychodzisz na egoistycznego dupka, który uwielbia się przechwalać swoją osobą. No dobrze, ale w takim razie jak jej opowiedzieć o swoich cechach charakteru tak aby ją sobą zainteresować?
 

2. Twój kolega

Jak zainteresować sobą dziewczynę?
 
Jak zainteresować sobą dziewczynę? Kiedy sam opowiadasz o swoich pozytywnych cechach charakteru po prostu je wymieniając, to jest to po prostu beznadziejnie odbierane przez otoczenie przechwalanie się, ale jeśli w samych superlatywach wypowiada się o Tobie osoba trzecia to jest to mówiąc kolokwialnie „zupełnie inna para kaloszy”.
 
Jeśli więc masz znajomych, którzy wiesz, że jeśli będę mieli okazję poznać Twoją potencjalną partnerkę, to zaczną się wypowiadać o Tobie w samych superlatywach, to spokojnie możesz zostawić bardziej szczegółowe zachwalanie swojej osoby na późniejszy okres czasu.
 
Co jednak zrobić, jeśli nie masz takich osób w swoim towarzystwie lub też nie masz pewności, że te osoby w taki sposób właśnie się zachowają?
 
 
 

3. Naucz się opowiadać historie

Jak zainteresować sobą dziewczynę?
 
Jak zainteresować sobą dziewczynę? Naucz się opowiadać ciekawe historie. No ale jak to, przecież umiem gadać z kobietą o niczym i opowiadać jej różnorakie historie…
 
No właśnie! Nie opowiadaj jej wszystkiego co Ci przyjdzie do głowy, tylko zastanów się jakie historie z Twojego życia odzwierciedlają cechy charakteru o których  chcesz żeby ona wiedziała. Nie mów, że jesteś zaradny, zamiast tego opowiedz jak zmieniłeś kiedyś koło w swoim samochodzie w nocy na poboczu jakiejś drogi leśnej… i to bez latarki. Nie mów, że jesteś kreatywny…. Zamiast tego opowiedz jaką szaloną imprezę niespodziankę przygotowałeś z okazji urodzin swojego najlepszego przyjaciela. Kobiety nie są głupie – wyłapią odpowiednie cechy charakteru z historii, które im opowiadasz. 
 
Takie rzeczy nie przychodzą od razu, więc może póki teraz jesteś w domu i siedzisz przed komputerem czytając ten artykuł, zastanów się chwilę nad historiami, które stawiają Cię w najlepszym świetle, a jeśli nie jesteś pewien czy będziesz o nich pamiętał, to najlepiej spisz sobie je na kartce. Tylko pamiętaj – jeśli opowiadasz dziewczynie jakąś historię, to musisz to robić w ciekawy i emocjonujący sposób, bo dla kobiety rozmowa to przekaz emocji, a nie informacji… Powodzenia i szczęśliwego nowego związku!
 
Autor: Jan Gajos
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin