Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Tego nie wiesz o sobieW niepisanym ,,Zbiorze Zasad Kobiety”  mówi się, że udawanie trudnej do zdobycia jest skuteczną metodą- jeśli kobieta umiejętnie majta swoją szkatułką rozkoszy kilka cali poza zasięgiem mężczyzny, to on pójdzie za nią na koniec świata. Jest to tak zwana metoda marchewki przed nosem.

Tego nie wiesz o sobie

Rzeczywiście metoda ta często się sprawdza, bo marchewka faceta nie może zareagować na widok majtającej mu się przed nosem szkatułki. Metoda owa jednak może wywołać skutek odwrotny do zamierzonego bo „Gdy ona za długo zwleka on w końcu ucieka”.

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 

Gra warta świeczki

W „Zbiorze Zasad” przyjmuje się za pewnik to, że mężczyzna potrzebuje wyzwań czyli jest pogromcą szukającym swojego lwa. Poza tym nie bierze się pod uwagę faktu, że współczesna kobieta również uwielbia wyzwania. Niemniej jednak gracie nadal Drogie Czytelniczki w tą grę, przestrzegacie starych sztywnych, przedawnionych reguł. Co w konsekwencji sprawia że stajecie się tak spontaniczne i pociągające jak kierownik działu technicznego administracji domów mieszkalnych.

Tego nie wiesz o sobie


Zaś kluczowy nakaz tego „zbioru” polega na tym, by mężczyzn, którzy Cię zainteresowali, traktować jak niewartych Twojej uwagi.  Hmmm któż ośmieliłby się zanegować skuteczność tej metody?  Przecież nie ma lepszej przynęty dla mężczyzny niż traktowanie go jak intruza… Każdy facet uwielbia, kiedy kobieta rzuca słuchawkę, ignoruje go odtrąca, obrzuca obelgami (mocno wyczuwalna ironia).

Nie najgorszym sposobem jest pomniejszanie jego poczucia własnej wartości, szczególnie gdy ma małego. Takie zachowanie kobiety wzbudza zainteresowanie u mężczyzny? Wzbudza w nim pożądanie?

 

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 

Jeśli chcesz aby był Twój na wieki, musisz psiknąć mu  w twarz gazem łzawiącym i doprowadzić do tego aby go tymczasowo aresztowano. Zaraz potem z pewnością usłyszysz weselne dzwony … Chyba, że zagłuszą je syreny samochodów policyjnych, przeszukujących miasto po Twoim nagłym zaginięciu.

Tego nie wiesz o sobie

Druga połowa

No dobra jesteś kobietą, ale postanawiasz wziąć byka za rogi, bo naprawdę stęskniłaś się za porządnym rogiem. Problem polega na tym, że jednym mężczyzną do którego dzwonią kobiety jest mechanik samochodowy … A rozmowa ma następujący przebieg:

Cześć to ja czerwony  kabriolet. Pomyślałam, że może zgodziłbyś się zajrzeć mi pod maskę sprawdzić mi płyn i przeczyścić gaźnik.

Czasem jednak nie macie ochoty spotykać się z byle kim. Chcecie spotykać tę jedyną, wyjątkową osobę, swoją lepszą połowę, Yang pasującego do waszego Ying, klamkę do waszych drzwiczek, hula do waszego hop - pokrewną duszę.

Spójrzmy prawdzie w oczy: nawet komandor Spock ze Star Trek nie podjąłby się takiego zadania. Mógłby poszukiwać Atlantydy, zgłębiać tajemnicę szału na punkcie Pokemonów, ale szukać pokrewnej duszy? W żadnym wypadku  nikt nie wie co to właściwie jest, chociaż wszystkim wydaje się, że wiedzą. Większości wydaje się, że pokrewna dusza jest jak dobra wróżka; odgadnie czego pragniecie, co wam potrzeba, a kiedy ją odnajdziecie wasze pryszcze i inne niedoskonałości znikną.

Tego nie wiesz o sobie

Tymczasem Twoich „pokrewnych” dusz może być setki, a nawet setki tysięcy. Dlatego też nie należy przywiązywać szczególnej uwagi, że to ten Mój Pierwszy i Ostatni Partner na całe  życie.

Te obłąkane marzenia o pokrewnej duszy sprawiają, że kandydaci na bardzo dobrych kochanków idą w odstawkę. Nie należy nikogo przekreślać.
A jeśli macie farta i znajdziecie swoją pokrewną duszę . Pozostaje mieć tylko nadzieję, że będzie to tylko osoba należąca do naszego gatunku.

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 

Wspominamy o tym bo niektórzy twierdzą, iż  pokrewną duszę odnaleźli w swoim domowym zwierzątku. Jedyną zaletą związków międzygatunkowych jest to, że nie trzeba dochowywać wierności „partnerowi”. Jeśli zakochaliście się w swoim chomiku nie musicie bać się ataku zazdrości gdy zdarzy się wam się na stronie popieścić się z kotem. 

Autor: Adrian Borkowski

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin