Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

Nie ma niczego złego w posiadaniu pewnych kryteriów wyboru kiedy chodzi o uwodzenie kobiet. W końcu masz zamiar zaprosić potencjalną przedstawicielkę płci pięknej do swojego świata, dzielić się nim z nią… i chciałbyś  upewnić się, że jest właściwą do tego osobą. Czy jednak czasem nie jesteś zbyt wymagający? Jeśli od dłuższego czasu nie możesz sobie znaleźć partnerki, to być może masz zbyt wygórowane standardy? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Chciałbym z Tobą dzisiaj porozmawiać na ten temat – zapraszam Cię do dalszej części tekstu.
 

Podryw: Czy jesteś wybredny?

Perfect Dating 

 
Czasami dajemy się ponieść naszym własnym wizjom na temat tego jak według nas powinna wyglądać miłość. Gubimy przy tym tak naprawdę najważniejszą kwestię – znalezienie odpowiedniej dla nas partnerki. Zamiast tego skupiamy się na tym z kim POWINNIŚMY się spotykać. Nasza wymarzona dziewczyna powinna być szczupła i wysoka, o twarzy modelki i najlepiej z dużym biustem, a oprócz tego powinna lubić gotować, mieć poczucie humoru i być fanką Gwiezdnych Wojen. W innym wypadku odpada w przedbiegach.
 

1.Niekończąca się lista

 

Perfect Dating

 

Osoby wybredne w tej materii od razu skreślają potencjalne partnerki, które nie spełniają coraz bardziej rosnącej listy ich wymagań. Jedna dziewczyna jest za niska, druga ma za małe piersi, inna nie ma wyższego wykształcenia albo nie lubi owoców morza – od razu odpadają. Bardzo często słyszałem z ust takich ludzi powiedzenie „Skoro czekam już tyle czasu na tą właściwą, to poczekam jeszcze trochę. Nie chce się wiązać z nieodpowiednią kobietą”.
 
Takie podejście ma swój sens, ale niestety nie pomaga Ci na dłuższą metę w znalezieniu bratniej duszy. Im dłuższa listę wymagań wobec potencjalnej partnerki sobie tworzysz, tym większe prawdopodobieństwo, że tak naprawdę sabotujesz własne życie uczuciowe. Zanim cokolwiek powiesz, pozwól, że wyjaśnię co ma na myśli. 
 
Jeśli od razu na samym początku spotkania zaczynasz „odhaczanie swojej listy wymagań” – zaznaczając w swojej głowie podpunkty, które spełnia – to tak naprawdę gubisz cel waszego spotkania. Nie dajesz sobie szansy poznania tej dziewczyny, a tym bardziej wytworzenia pomiędzy wami jakiejkolwiek więzi. To właśnie to poczucie więzi jest decydującym kryterium jeśli chodzi  o wzajemne dopasowanie dwójki ludzi. Musisz okazać trochę zaufania wobec naturalnego procesu, który sprawił, że zeszli się nasi rodzice, a wcześniej ich rodzice itp.
 

2.Ale ja chcę już!

 

Perfect Dating

 

Wiem, że bycie cierpliwym jest trudne. Chciałbyś od razu wiedzieć czy ona jest właściwa czy też nie. Chemia pomiędzy wami powinna się pojawić natychmiastowo. 
 
Jestem umiarkowanym zwolennikiem miłości od pierwszego wejrzenia. Każdy z nas oczywiście marzył, że pewnego dnia po prostu spotka dziewczynę i od razu z miejsca się w niej zakocha, potem ją poderwie (ona oczywiście momentalnie odwzajemni nasze uczucie), stworzy z nią związek, potem weźmie ślub i za jakiś czas wspólnie będzie bawił wnuki na werandzie wymarzonego domku na wsi… Jednak prawda jest taka, że uczucie pomiędzy dwojgiem ludzi, to rzecz, która zazwyczaj potrzebuje czasu aby się rozwinąć, więc nie bądź od razu taki stanowczy co do umawiania się na drugą randkę. 
 
Nie twierdzę wcale, że powinieneś oddać swój związek całkowitemu losowi i dawać każdej dziewczynie z którą się spotkasz na randce szansę bliższego poznania. Warto wiedzieć jaka powinna być Twoja druga połówka, aby zawęzić obszar poszukiwań i pewne rzeczy móc zweryfikować od razu na samym początku waszej znajomości dzięki czemu w razie czego nie będziecie sobie nawzajem marnowali niepotrzebnie czasu. Zapamiętaj jednak bardzo ważne jedno słowo – „KOMPROMIS”.
 
 

3.Gotowy tego spróbować?

 

Perfect Dating

 

Bardzo mało prawdopodobne jest, że spotkasz dziewczynę, która spełnia WSZYSTKIE Twoje kryteria, a im dłuższą masz ich listę tym bardziej jej poszukiwanie zaczyna przypominać poszukiwanie Świętego Graala…  Pomyśl, które rzeczy z tej listy są dla Ciebie najważniejsze i to na nich się skup. Wystarczy aby ona miała ich kilka z całej listy i jestem pewien, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo na to, że stworzycie naprawdę szczęśliwą parę. 
 
Jeśli jednak nie jesteś w stanie sobie odpuścić i wolisz umrzeć niż związać się z dziewczyną, która nie pasuje całkowicie do Twojej listy, to nie będę Cię na siłę odciągał od tego konceptu – w końcu to Twoje życie i nikt go za Ciebie nie przeżyje
 
Chciałbym Ci jednakże zaproponować pewien eksperyment – jeśli faktycznie masz takie podejście, to spróbuj je na chwilę (powiedzmy kolejne 5 randek) porzucić i spróbować tego co Ci poniżej napiszę. Jeśli nie zda to dla Ciebie egzaminu, to będziesz mógł śmiało wrócić do swoich poprzednich nawyków, jeśli wręcz przeciwnie, to kto wie – być może tym sposobem znajdziesz swoją drugą połówkę! Oto one:
 
A)Daj wam więcej czasu
 
Kiedy następnym razem będziesz na pierwszej randce z nowopoznaną dziewczyną nie podejmuj od razu decyzji czy umówisz się z nią na drugą – daj wam trochę czasu. Spotkaj się z nią przynajmniej trzy razy i dopiero wtedy oceń jak się z nią czujesz. Być może (ale tylko być może) okaże się, że zaczniesz ją postrzegać pod zupełnie innym kątem, a nawet Ci się spodoba i spróbujesz stworzyć z nią związek. Okaż trochę zaufania – przecież nie umówiłbyś się na pierwszą randkę z dziewczyną, która od początku w ogóle Cię nie interesowała, prawda?
 
B)Odstaw na chwilę swoją listę na bok
 
Tym razem w ogóle się nie kieruj, zaufaj swoim przeczuciom. Zamiast co chwilę sprawdzać czy dziewczyna spełnia kolejne punkty z Twojej listy spróbuj czerpać jak największą przyjemność z waszego spotkania. Myślę, że zauważysz różnicę, kiedy będziesz miał okazję przekonać się jak wygląda spotkanie na które przyszedłeś BEZ ŻADNYCH OCZEKWIAŃ, jedynie chcąc spędzić miło czas.
 
C)Bądź pomysłowy
 
Zamiast za każdym razem umawiać się na kawę w swojej ulubionej kawiarni aby móc w ciszy i spokoju zabawić się z tą nowopoznaną dziewczyną w ankietera spróbuj czegoś nowego – idź na ściankę wspinaczkową, tor gokartowy, kurs gotowania itp. Po prostu wyjdź na chwilę ze swojej strefy komfortu.
 
Uwierz mi na słowo – tuż za rogiem czeka na Ciebie dziewczyna, która może dać Ci szczęście o jakim nigdy nawet nie marzyłeś…. Musisz tylko dać sobie szansę ją poznać.
 
Autor: Krzysztof Król

Brakuje Ci pomysłu na ciekawą randkę? Nie przejmuj się, TUTAJ znajdziesz ich aż 101! 

 

Komentarze   

+1 # Pozytywny facet 2014-01-21 20:26
Bardzo dobry artykuł :). Sam niestety miałem przez za długi czas za duże wymagania w stosunku do potencjalnej dziewczyny, przez co straciłem okazję na bycie z nie jedną fajną dziewczyną :/. Faktycznie, nie ma co wymagać za dużo od potencjalnych partnerek, ponieważ nie znajdzie się wtedy żadnej dziewczyny. Poza tym, będąc z jakąś dziewczyną w związku nie trzeba zaraz się z nią żenić :D.
A nóż widelec, może się zdarzyć taka sytuacja, że będąc z jakąś dziewczyną, która nie spełnia naszej "listy wymagań", zmienimy tą listę, a ta dziewczyna z którą jesteśmy, okaże się niemalże doskonała :).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin