Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Związki

W pewnym momencie relacji prawdopodobnie skrzywdzimy naszą partnerkę poprzez jakieś swoje działanie lub wypowiedziane zdanie i to niekoniecznie celowo. To całkowicie normalne i dzieje się w praktycznie każdym związku. Ważne jest to co z tym robimy i jak dalej podchodzimy do tematu. Co może zdziałać odpowiednio użyte słowo przepraszam? Zapraszam do lektury!
 

Związki: Potęga słowa przepraszam.

Przepraszam 

 
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się powiedzieć swojej dziewczynie, że jej zachowanie Cię skrzywdziło albo zdenerwowało, a ona odpowiedziała Ci, że nie miała takiego zamiaru albo zaczyna wypominać Ci momenty kiedy to Ty ją skrzywdziłeś swoim zachowaniem?
 
Pewnie odniosłeś wrażenie jakby jej Twoje uczucia po prostu nie obchodziły, albo, że nazbyt jest zajęta wyjaśnianiem swojej wersji historii aby naprawdę Cię posłuchać
 

1.Skrzywdziłeś ją?

 

Przepraszam

 

Dowiedzieć się, że kogoś skrzywdziliśmy, to całkiem nieciekawa sytuacja dla nas. Możemy mieć wrażenie, że ta osoba się na nas gniewa, nie rozumie jak bardzo nam na niej zależy albo, że po prostu zrobiliśmy coś bardzo, ale to bardzo źle. Takie wrażenia natomiast są najkrótszą drogą aby skierować nas do pozycji defensywnej albo rozpoczęcia usprawiedliwiania własnego zachowania
 
Widziałem ten scenariusz na szkoleniach indywidualnych oraz grupowych Perfect Dating bardzo wiele razy. Jeśli dana osoba nic z tym nie robiła, to prowadziło to zazwyczaj do większego poczucia zranienia, wycofania się ze związku oraz zaniku intymności. Po pewnym czasie jedna ze stron związku przestanie mówić swojemu partnerowi o uczuciach, ponieważ będzie miała wrażenie, że ten i tak nie słucha co się do niego mówi. 
 
 

2.Tu chodzi o Ciebie

 

Przepraszam

 

Kiedy mówię mojej dziewczynie, że rani mnie swoim zachowaniem, to doskonale zdaję sobie sprawę, że tutaj chodzi tak naprawdę o mnie, a nie o nią. Moje poczucie zranienia (wywołana przez jej działania) pochodzi tak naprawdę od moich przekonań, wspomnień oraz posiadanych zasad moralnych. Zdaję sobie doskonale sprawę, że inna osoba na moim miejscu mogłaby zareagować na dane zdarzenie w całkowicie odmienny sposób.
 
Nie uważam, że moja dziewczyna jest zła, ale chcę by zrozumiała co się dzieje wewnątrz mnie. Chcę aby zrozumiała moje emocje i przede wszystkim aby jej na tym zależało.  Dlaczego? Ponieważ  próba zrozumienia siebie nawzajem na głębszym poziomie  jest jednym z bardzo ważnych elementów intymności jaka powinna zachodzić pomiędzy dwojgiem ludzi będących w szczęśliwym i prawdziwym związku.
 
Uświadomienie sobie, że skrzywdziliśmy drugą osobę wcale nie oznacza, że postąpiliśmy źle albo że jesteśmy złym chłopakiem, narzeczonym czy też mężem.
 
Uświadomienie sobie, że skrzywdziliśmy drugą osobą polega na tym, że potrafimy dostrzec jej ból i zrozumieć pochodzenie tego uczucia.
 
Jest coś niesamowitego w szczerym powiedzeniu „przepraszam” drugiej osobie. Bardzo często samo tylko to słowo wypowiedziane szczerze wystarczy aby druga osoba zapomniała o swoim urazie względem nas i od razu poczuła się lepiej. Dajemy jej tym poczucie, że jej słuchamy, że staramy się ją zrozumieć…
 

3.Przepraszam

 

Przepraszam

 

Przepraszam”, to naprawdę potężne słowo.
 
Przepraszam” wcale nie oznacza „Popełniłem błąd”. „Przepraszam” oznacza „zależy mi na Tobie”.
 
Kiedy następnym razem Twoja partnerka powie Ci, że jest zdenerwowana albo zraniona Twoim postępowanie, postaraj się na chwilę odsunąć swoje emocje na bok, weź głęboki oddech i pokaż jej, że Ci na niej zależy. Nie zawsze jest to łatwe, ale z mojego doświadczenia powiem Ci, że jest tego warte.
 
autor: Krzysztof Król
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin