Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

W ten weekend nasi trenerzy Szkoły Uwodzenia Perfect Dating odwiedzili stolicę Śląska aby przeprowadzić kolejne Szkolenie Weekendowe. Jak oceniają je uczestnicy? Jakie są opinie ze szkolenia Perfect Dating? Zapraszamy do lektury!
 

Opinie o Szkoleniu Weekendowym Perfect Dating – Katowice Luty

 
Szkolenie prowadzili Grzegorz oraz Bartek. Już na sali grupa wykazała się sporą aktywnością zadając wiele pytań (co osobiście bardzo nas cieszy), ale dopiero na mieście w trakcie części praktycznej rozpoczęła się prawdziwa zabawa. Oczywiście na początku wszyscy byli całkiem zestresowani, ale dzięki wsparciu naszych trenerów stres powoli zaczął mijać i kursanci coraz lepiej radzili sobie w kontaktach z napotkanymi kobietami.
 
Jak uczestniczy szkolenia oceniają nasze szkolenie? Jakie są ich opinie o Szkoleniu Weekendowym Perefct Dating? Zapraszamy do lektury!
 
Perfect Dating 
 
„Witam,
 
Przesyłam opinię.
 
Kurs pozwolił na utrwalenie, uzupełnienie  oraz przećwiczenie praktyczne wiedzy teoretycznej, zwłaszcza komunikacja poprzez „body language”.
 
Zajęcia praktyczne w galerii handlowej umożliwiły wyrobić w sobie nawyk rozpoczynania rozmów oraz kontynuacji konwersacji i ich podtrzymywanie.
 
Zajęcia praktyczne w klubie pozwoliły mi przede wszystkim do budowanie silnej postawy w klubie, co sprzyja skutecznemu rozpoczęciu komunikacji z kobietą.
 
Trener z bardzo dużym doświadczeniem, kładący nacisk na to aby przede wszystkim „być sobą” tzn. nie udawać swojej osoby, a jednocześnie mobilizujący do korekcji złych postaw, nawyków oraz sposobu myślenia.
 
Rafał”
 Perfect Dating
Perfect Dating
 
"Szkolenie pozwoliło mi uzmysłowić sobie pewne sprawy w relacjach damsko-męskich oraz rozwinęło moja wiedzę na ten temat.  Część praktyczna w galerii była na początku wyzwaniem, jednakże po krótkiej "rozgrzewce" przełamałem pewne blokady. W klubie było ciężej, z rozmową było ciężko, ponieważ było głośno, a jeśli chodzi o taniec to jeszcze trzeba umieć się poruszać, a nie z tego było szkolenie. Trener (Grzegorz Cieślik) bardzo fajnie wszystko pokazał i wytłumaczył oraz motywował do działania. Ogólnie świetnie sobie radził.  
 
Krzysiek 21"
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
 
"Część teoretyczna otworzyła oczy na kwestie, których nie dostrzegałem. W galerii w miarę kolejnych podejść było coraz łatwiej. Z kolei w imprezowni szło w miarę dobrze, ale to nie moje naturalne środowisko. Trener spełnił oczekiwania.
 
Krzysztof”
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 

"Szkolenie odbyło się w bardzo przyjaznej, otwartej atmosferze. Każdy miał prawo wypowiedzi własnych poglądów co ogromnie mi się podobało. Przełamałem dzięki temu własne złe przekonania - jest to mój początek w drodze do "lepszego siebie" Innowacyjne podejście trenera jest godne podziwu !

Polecam i Pozdrawiam !

Michał”

Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
 
"Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie.
 
Pod kątem merytorycznym dowiedziałem się wielu nowych rzeczy.Teraz wiem już na co powinienem zwracać uwagę podczas rozmowy z kobietą. Grzegorz podszedł do każdego indywidualnie, ponieważ każdy przed szkoleniem miał inne przekonania, nad którymi pracowaliśmy wspólnie, omawiając każdy problem.
 
Praktykę w galerii oceniam bardzo dobrze. Największą moją przeszkodą były właśnie podejścia do kobiet w dzień i rozpoczęcie rozmowy a także to o czym rozmawiać i  jak radzić sobie z testem "Mam chłopaka". Uważam, że szkolenie praktyczne bardzo mi pomogło, przełamałem się podczas wielu podejść w galerii i teraz mógłbym podejść do kobiety w dzień z mniejszymi obawami. Jestem osobiście zadowolony z dwóch dni rozwoju.
 
Zabieram się do dalszej pracy .
 Mirek”
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin