Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingCzy też zdarza Ci się nie mieć kompletnie żadnego planu w momencie gdy umawiasz się na randkę z dziewczynę, która bardzo Ci się podoba? Liczysz na to, że zabierzesz ją gdzieś na kawę, rozmowa jakoś się potoczy i będzie dobrze? Chcesz wiedzieć jakie trzy tematy zapewnią Ci kolejną randkę? Zapraszamy do lektury!

 


Uwodzenie: 3 rzeczy, które zapewnią Ci kolejną randkę.

Perfect Dating


Miałem ostatnio przyjemność pracować w trakcie szkolenia indywidualnego z Pawłem. Paweł jak się okazało nie miał większych problemów z przełamaniem strachu przed podejściem do nieznajomej kobiety i rozpoczęciem  z nią rozmowy, ale już jej podtrzymanie na ciekawym i interesującym poziomie stanowiło dla niego nie lada wyzwanie, któremu w większości przypadków nie udawało mu się podołać.


Okazało się, że zazwyczaj starał się rozmawiać o studiach, pracy, ulubionych daniach czy też planach wakacyjnych. To zrozumiałe, że na początku chcesz poznać drugą osobę i zadajesz jej pytania, ale pomyśl – ile osób przed tobą DOKŁADNIE W TAKI SAM SPOSÓB starało się ją prowadzić z tą dziewczynę. Myślisz, że nie wyróżniając się w żaden sposób z tłumy akurat ty jeden zdobędziesz jej uwagę?


Oczywiście udało mi się Pawła nauczyć zasad ciekawej rozmowy z kobietą i dzisiaj nie ma już problemu z prowadzeniem interesującej konwersacji. Dzisiaj chciałbym przedstawić Ci trzy tematy rozmowy, które z pewnością podobnie jak Pawłowi umożliwią Ci umówienie się na kolejne spotkanie z dziewczyną, która Ci się podoba.


Nie potrafisz rozmawiać z kobietami? TUTAJ znajdziesz konkretne porady jak to zmienić!


1.    Twoje pasje.

Perfect Dating


Dla kobiety emocje w trakcie rozmowy mają niebagatelne znaczenie, a o czym najlepiej rozmawiać w emocjonalny sposób jeśli nie o tym, co sprawia, że w twoich żyłach krew zaczyna szybciej płynąć. Z pewnością są w twoim życiu rzeczy, które cię pasjonują i o których potrafisz gadać godzinami ze swoimi kolegami, więc równie dobrze możesz o nich porozmawiać z dziewczyną, która ci się podoba.


Piłka nożna, gry komputerowe, prowadzenie własnej firmy itp. – nieważne jakie są twoje pasje, ważne jest to w jaki sposób o nich opowiadasz i jakie są twoje odczucia względem nich. Zastanów się jak się czujesz gdy poświęcasz im czas i gdy o nich myślisz, a potem podziel się swoimi przemyśleniami z kobietą. One to lubią.


2.    Ciekawe historie z twojego życia.

Perfect Dating


Kobiety komunikują się na o wiele bardziej subtelnym poziomie niż mężczyźni, którzy zazwyczaj są w swoich wypowiedziach o wiele bardziej prostolinijny i bezpośredni przez co nierzadko nie rozumieją przedstawicielek płci pięknej. Możesz to wykorzystać na swoją korzyść. Wiadomo, że wasze pierwsze spotkania to tak naprawdę wzajemne badanie terenu i sprawdzanie czy potencjalnie do siebie pasujecie i czy jest sens ciągnąć dalej tą znajomość (jeśli jesteś zdesperowany brakiem towarzystwa kobiet to być może sam fakt, że ona z tobą rozmawia może być dla ciebie wystarczający ale to wcale nie oznacza, że druga strona jest równie niewymagająca), a więc staracie się zaprezentować jak najwięcej swoich pozytywnych cech.


Powiedzenie kobiecie, że jesteś empatyczny czy też towarzyski albo ambitny w bezpośredni sposób  raczej zostanie odebrane jako egoistyczne przechwalanie się aniżeli prezentowanie swoich walorów.


Zamiast tego opowiedz historię ze swojego życia, która bezpośrednio pokazuję tę cechę twojego charakteru. Ona wyciągnie z niej odpowiednie wnioski.


3.    Swoje plany na przyszłość.

Perfect Dating


Kobiety lubią mężczyzn zdecydowanych i potrafiących zadbać o swoje życie, ponieważ te cechy charakteru są dla kobiety informacją, że gdybyście byli razem, to będzie bezpieczna u twojego boku. Opowiadanie o tym, że żyjesz chwilą i tak naprawdę nie wiesz co będzie jutro ani co chcesz w życiu robić czy też żalenie się, że rynek pracy jest trudny a nauka nieciekawa raczej nie stawia cię w zbyt korzystnym świetle.


Nie musisz wcale przechwalać się tym jak to masz w planach otwieranie kolejnych filii swoich firm czy też ile pieniędzy zamierzasz wydać na remont swojego mieszkania, ale możesz wspomnieć, że w najbliższych latach masz całkiem konkretne plany na swoje życie do których realizacji dążysz każdego dnia z uśmiechem na ustach. Pokaż jej, że chcesz od życia czegoś więcej niż wypłaty pierwszego każdego miesiąca i jakiegokolwiek dachu nad głową!


Te trzy tematy z pewnością pomogą Ci podnieść skuteczność swoich rozmów z kobietami, więc do dzieła!


autor: Krzysztof Król


Artykuł ten powstał w oparciu o powstającego właśnie ebooka pt. „Perfect Dating Uwodzenie Słowem”

Nie potrafisz rozmawiać z kobietami? TUTAJ znajdziesz konkretne porady jak to zmienić!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin