Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Uwodzenie

Kiedy facet zaczyna się uczyć o kobietach po raz pierwszy bardzo często zachodzi niesamowity fenomen, który nazywam „wielkim poszukiwaniem Świętego Grala”. Spotkałem na swojej drodze wielu mężczyzn, którzy nie radzili sobie z kobietami przez lata. Potem pewnego dnia wstukali w Google „jak uwodzić kobiety”, „czego pragną kobiety”, „najlepsze teksty na podryw” itp. To co znaleźli sprawiło, że się podekscytowali i zaczęli szukać „Świętego Grala”, czyli klucza do kobiecych serce. Czy coś takiego w ogóle istnieje? Zapraszam do lektury!
 

Nauka uwodzenia: W poszukiwaniu „Świętego Grala”

Uwodzenie 

 
Po kilku dniach poszukiwań tacy mężczyźni najczęściej dochodzą do wniosku, że świat relacji damsko-męskich wygląda trochę inaczej niż im się na początku wydawało. Większość z nich wypróbuje jedną albo dwie znalezione techniki i porzuci swoje poszukiwania zanim tak naprawdę się zaczną. 
 
Jeśli należysz do tego grona mężczyzn, to mam bardzo ważne pytanie, które chciałbym Ci zadać: Skoro przez tyle lat nie udawało Ci się niczego osiągnąć z kobietami, to jak możesz oczekiwać niesamowitych zmian czytając różnego rodzaju teksty po jednym albo dwóch dniach? To jest po prostu niemożliwe. Jeśli pracowałeś na obecny stan rzeczy dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, rok po roku, to jak możesz zmienić wszystkie swoje nawyki i przyzwyczajenia w kilka sekund? To przecież oczywiste, że tak się NIE DA!
 
Podobna sprawa ma się z facetami, którzy szukają gotowych tekstów, które będą działać na KAŻDĄ kobietę. No bez przesady! Kobiety to nie włączniki światła – nie możesz używać tego samego ruchu palcem aby zdobyć każdą jedną z nich! Każda kobieta jest różna i działają na nie różne zachowania oraz osobowości.
 
 

1.Techniki uwodzenia

 

Uwodzenie

 

Po sieci krąży naprawdę bardzo wiele wspaniale zapowiadających się materiałów, których autorzy obiecują, że po ich obejrzeniu będziesz robił z kobietami fantastyczne rzeczy praktycznie bez najmniejszego wysiłku. Musisz zrozumieć, że oni nie są BOGAMI  i że nie ma czegoś takiego jak droga na skróty
 
Na swoich szkoleniach bardzo często zadaję moim kursantom trzy bardzo ważne pytania na samym początku: „Co chcesz osiągnąć dzięki temu szkoleniu?”, „Jaki typ kobiet Cię interesuje?”, „Jakie są Twoje cele oraz marzenia?” Zanim zaczniesz przeszukiwać Internet w poszukiwaniu magicznych sposobów na uwodzenia warto abyś zadał sobie te pytania i postarał się odpowiedzieć na nie najbardziej szczerze jak tylko jesteś w stanie. Dlaczego? Ponieważ nie uwodzisz kobiety swoim wyglądem, pieniędzmi, czy sztuczkami ale OSOBOWOŚCIĄ oraz NASTAWIENIEM.
 

2.Jak oni dają radę?

 

Uwodzenie

 

Z pewnością widziałeś wielu brzydkich i biednych mężczyzn, którym towarzyszyły piękne kobiety. Czy było one z nimi ze względu na ich majątek czy też wygląd? Raczej nie. Piękna kobieta jest z mężczyzną zazwyczaj z powodu jego OSOBOWŚCI. Ponieważ jest w stanie wzbudzić w niej pewne konkretne emocje poprzez swoje zachowanie. 
 
Pomyśl przez chwilę: Czy matematyk uniwersytecki siedzący nocami z nosem w książkach jest w stanie poderwać imprezowiczkę i stworzyć z nią długotrwały związek? NIE, ponieważ prowadzą zupełnie różny styl życia. Mają różne potrzeby oraz różne cele, co po prostu sprawia, że do siebie nie pasują. Oczywiście jest z nią w stanie pójść do łóżka na jeden numerek jeśli ma wiedzę z zakresu uwodzenia, ale nie o to przecież tak naprawdę chodzi, prawda?
 
Kobiety przechodzą przez różne okresy w swoim życiu w trakcie których mają różne cele oraz potrzeby. Dwudziestolatka zdecydowanie różni się w swoim postrzeganiu świata od trzydziestolatki. Wiele młodych kobiet poszukuje przygód, adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. „Bad boy’e”, „ podróżnicy” i „sportowcy” zazwyczaj sprostają oczekiwaniom takich kobiet, ponieważ mają oni styl życia, który PRZYCIĄGA tego typu kobiety – chcą one stać się częścią jego przygody.
 
 

3.Zacznij działać!

 

Uwodzenie

 

Chcę Ci powiedzieć, żebyś NIE STARAŁ SIĘ UDAWAĆ KOGOŚ KIM NIE JESTEŚ. Jeśli nie zadowalają Cię kobiety jakie spotykasz w swoim życiu, popracuj nad sobą i zmień swój STYL ŻYCIA. Czy to źle opowiadać historię o swoim pierwszym skoku ze spadochronem? Nie, jeśli tylko mówisz prawdę! Dlatego tak ważne jest abyś miał cele w życiu do których dążysz. Nie musisz być biedny do końca swojego życia, który nie zdobywa kobiet. Możesz całkowicie zmienić swoje życie. Oczywiście nie uda Ci się tego dokonać w jeden dzień. Nic jednak nie powstrzymuje Cię przed tym abyś wybrał się na siłownię, zapisał się na kurs spadochroniarski czy kupił sobie motocykl, prawda?
 
Zadaj sobie bardzo ważne pytania: Czego chcę od życia? Czy takie życie sprawi, że będę miał wokół siebie kobiety, których pragnę? Jakiego typu kobiet pragnę? Kiedy już poznasz odpowiedzi na te pytania, to zastanów się jaki STYL ŻYCIA wydaje się być atrakcyjnym dla tego typu kobiet. Ostatnim krokiem jest praca nad sobą i własną osobowością. Czy to możliwe? Jak najbardziej i jestem tego żywym przykładem. Czy uda Ci się to osiągnąć w kilka dni? Nie, ale jeśli tylko wykażesz się determinację i chęcią działania, to UDA CI SIĘ TO OSIĄGNĄĆ!
 
Nie zrozum mnie źle – nie ma nic złego w używaniu niektórych technik uwodzenia aby poprawić swoje relacje z kobietami. Z pewnością pojawią się rezultaty! Jeśli jednak chcesz osiągnąć PRAWDZIWY sukces w relacjach damsko-męskich, to nie możesz udawać kogoś kim nie jesteś, musisz STAĆ SIĘ TĄ OSOBĄ! Nikt Cię nie powstrzyma! Faceci, którzy odnoszą sukcesy z kobietami dzięki praktykowaniu uwodzenia przez jakiś czas swojego życia osiągnęli to dzięki temu, że się ZMIENILI
 
Nawet najlepsze techniki uwodzenia na nic się nie zdadzą jeśli będziesz tylko grał i udawał. Fakt, uda Ci się uprawiać seks z przypadkowymi partnerkami, ale jak myślisz – ile czasu takie rozwiązanie będzie dla Ciebie satysfakcjonujące? Miesiąc? Rok?  A potem co dalej? Zresztą, uwierz mi  - praca nad sobą to niesamowita przygoda, które nie nudzi mi się od wielu lat! Nie wierz mi na słowo – SAM SPRÓBUJ!
 
autor: Krzysztof Król
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin