Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

Jak co miesiąc, tak również i w lipcu nasi trenerzy w składzie – Jan Gajos, Adrian Borkowski oraz Grzegorz Cieślik, odwiedzili Warszawę aby przeszkolić kolejną grupę mężczyzn i pokazać im, że uwodzenie kobiet wcale nie musi być trudne. Czy udało im się to osiągnąć? Czy kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!
 

Szkolenie Uwodzenia Perfect Dating w Warszawie LIPIEC

 
W trakcie części teoretycznej naszego spotkania padało wiele pytań, przez co nasze wykłady były bardzo interaktywne, a wiedza wchodziła wszystkim bardzo szybko do głowy. Początkowy stres ze strony kursantów podczas pierwszego spotkania z hostessą bardzo szybko przekształcił się w świetną zabawę i pokonywanie swoich kolejnych ograniczeń. 
 
Pogoda zdecydowanie nam dopisała (w pewnych momentach było aż za gorąco), więc zamiast do galerii handlowej tym razem udaliśmy się na warszawską starówkę, gdzie nasi kursanci z każdym kolejnym podejściem i radami od trenerów radzili sobie coraz lepiej przez co praktyka zarówno na mieście jak i w klubie wypadła bardzo dobrze. 
 
Co sądzą nasi kursanci u kursie uwodzenia Perfect Dating? Czy podobało im się i zmienili dzięki nam swoje życie na lepsze? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!
 
 
Perfect Dating
 
„Hej,
 
Na starcie chcę podziękować wszystkim trenerom oraz hostessom, którzy byli obecni w Warszawie. Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, już w mieszkaniu było sporo śmiechu i zabawy. Później przyszedł czas na praktykę. Starówka okazała się idealnym miejscem na otwarcia. Podchodzenie okazało się łatwe i przyjemne. Generalnie wszystko na plus. Teraz trochę o samych trenerach.. Grzesiek okazał się człowiekiem z niecodziennym spojrzeniem na świat, niesamowita wiedza odnośnie ludzkiego umysłu oraz możliwości. W łatwy sposób potrafił zmotywować nas do działania i "wybić" sporo negatywnych emocji, które siedziały w mojej głowie. Myślę, że w przeciągu pół roku wezmę udział w jego prywatnym szkoleniu. Teraz trochę o Adrianie... cechuje go niesamowite poczucie humoru, przez całe szkolenie widać było, ze rozmowa z kobietą to niekończąca się dla niego zabawa ;) + żałuję, że nie udziela szkoleń z zakresu tańca... szkoda... oceniam go bardzo pozytywnie. No i zostaje nam Janek, czyli ikona tej szkoły. Człowiek który potrafi zmotywować do działania każdego. Niesamowicie pozytywna osoba, duże kompendium wiedzy oraz zaangażowanie w to co robi. Podsumowując.. pełen profesjonalizm ze strony trenerów, cieszę się, że trafiłem w ich ręce. NIEZMIERNIE POLECAM!
 
Pozdro i do zobaczenia za miesiąc na praktyce ;-)
 
Krzysiek, lat 20”
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
 
„Szkolenie bardzo mi się podobało. Widać ogromne doświadczenie trenerów zarówno praktyczne jak i merytoryczne, którzy w sposób bardzo jasny przekazywali wiedzę jaką posiadają. Do każdego kursanta podchodzili indywidualnie  w bardzo profesjonalny sposób. Podczas podejść na starówkę lub w klubie do dziewczyn można było liczyć na ich pomoc, wskazówki, czy też rady. Przez ten weekend naprawdę można się wiele nauczyć. Polecam każdemu facetowi  to szkolenie, który pragnie zmienić swoje życie na lepsze w relacjach damsko-męskich.  
 
Pozdrawiam
Łukasz”
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
„ Witam wszystkich, to szkolenie było strzałem w 10! 3 niesamowitych trenerów, mimo że było nas 8, dało nam podejście bardzo indywidualne, odpowiadając profesjonalnie na każde pytanie :) Są najlepszym przykładem, że można się zmienić kolosalnie, pracują przede wszystkim nad Twoim nastawieniem i umysłem, męskością a także rozwojem ogólnym i zdrowymi relacjami z dziewczynami, aby to kobiety same chciały Ciebie więcej ;) Wiem, że to jest dla mnie możliwe! Szkolenie weekendowe naprawdę może zmienić Twoje życie o 180 stopni! 
 
Są tak pewni swojej wartości, że oferują swoją pomoc po szkoleniu, nie zostawiają Cie samego, możesz się poradzić prawie w każdej chwili ( no może nie o 3 w nocy wychodząc z klubu z dziewczyną ;), możesz utrwalić swoją wiedzę i przyjść za darmo na inne szkolenia weekendowe i wiele innych plusów, za dość niską cenę w porównaniu do innych szkół :) super, że były sympatyczne hostessy, które mówiły o swoich odczuciach przy ćwiczeniu podejść, potem praktyka w 
dzień i klubowa świetna zabawa :) Generalnie absolutnie polecam!
 
PS. A najbardziej zajebistym Ciasteczkiem był naturalnie Grzesiu Cieślik heh ;)
 
Pozdro dla Adriana, Janka i Grześka! i ich słodkich hostess.
 
Łukasz”
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
„Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia i bardzo chwalę sobie trenerów oraz hostessy. Według mnie potrafią trafić do ludzi.
 
Marek”
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
"Miło posłuchać mądrych ludzi, a do takich z pewnością należą trenerzy Perfect Dating. Szacunek do kobiet i siebie, budowanie relacji, otwartość i rycerskość- której tak brakuje nacodzień, zmierzenie do postawionych celów, osiąganie sukcesów i wiara we własne sprawstwo- to tylko niektóre z tematów jakie poruszali i skutecznie, jak się później okazało, przekazywali trenerzy.
 
Szkolenie zdecydowanie poleciłabym każdemu mężczyźnie. Stopniowe otwieranie się na ludzi i kobiety kursantów dało się zauważyć już na wieczornej imprezie- jak na niespełna 24h od podjęcia decyzji dotyczącej zmiany siebie na lepsze to wielki sukces. Brawo dla kursantów, którzy odważyli się uwierzyć w siebie! A Panowie trenerzy? Nieście te wspaniałości w świat- jesteście w tym niesamowicie dobrzy. Życzę każdej kobiecie, aby spotkała na swojej drodze mężczyznę kierującego się w życiu wskazówkami jakie przekazują Panowie z Perfect Dating
 
Edyta" 
 
Perfect Dating
 
 
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin