Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Wirtualny podryw

Czy w sieci czy w gazecie, wszystkie wirtualne dziewczyny łączy jedna cecha są samotne i szukają faceta. Nie będziesz musiał słuchać że ma chłopaka, że jest mężatką lub nie jest gotowa na kolejny związek. Dlatego właśnie E-podryw jest prawdziwym rajem, czymś w rodzaju tele-shopu, tyle że z dziewczynami. Siedzisz sobie w domu a towar pojawia się na ekranie. Nie musisz się zastanawiać jak poderwać , jechać po nią, zdobywać, zapraszać na kolację . Żadnego odwożenia do domu, niezręcznego milczenia czy oczekiwania na telefon. 
    

Podrywanie dziewczyn - Wirtualny podryw 

 

Wirtualny podryw 

 
Pamiętasz jak byłeś jeszcze mały i grałeś w butelkę ??? Było jasne, że kiedyś musi się zatrzymać, a ponieważ wszyscy zgodzili się na reguły gry, wiedziałeś, że masz szansę na prawdziwy pocałunek. Oczywiście nie musiało wypaść na dziewczynę, która Ci się podobała, ale cała atmosfera która towarzyszyła tej grze, dawała Ci dużą frajdę. 
 
To podobne do szukania miłości w sieci. Różnica polega na tym, że zamiast pięciu kobiet które możesz pocałować , masz ich pięć tysięcy ( i to tylko z Twojej okolicy !) 
 
Zatem wchodzisz na jedną ze stron www, która oferuje kontakty towarzyskie i wybierasz jakąś dziewczynę.....Miej się na baczności podejmujesz ryzyko!
 
Albo trafisz na świetną kandydatkę na randkę, miłość swojego życia, przygodę na jedną noc, albo też na paranoidalną, obłąkaną, pełną złudzeń naprawdę pomyloną babę, lub na faceta który za kobietę się tylko podszywa aby wyłudzić od Ciebie pieniądze. 
 
To trochę jakbyś rzucił lotką w rubrykę ogłoszeń towarzyskich w gazecie. Co zrobić aby tych niepożądanych sytuacji uniknąć ?? Zapraszam do dalszej części artykułu .
 

1. Szukam dziewczyny

Wirtualny podryw

 

   
Nieubrany ?? Człowieku, gdy prowadzisz z nią wirtualną rozmowę możesz być nawet nago. To bezpieczne i zabawne . I kto wie może przytrafi Ci się jakaś mała porcyjka cyberseksu. ? :) 
 
Co jednak najważniejsze w kontaktach w sieci nie odczuwa się tak bezpośrednio odrzucenia. Jakaś dziewczyna nie odpowiedziała na Twojego maila? Wielkie mi rzeczy masz ich tam pod dostatkiem. A to całkiem co innego niż zbliżenie się do obcej kobiety i konfrontacja z jej niewybredną miną Jakby chciała powiedzieć spadaj przygłupie. 
 
Odłóżmy te sprawy na bok. Najważniejszym wydarzeniem będzie- uwaga SPOTKANIE !!! 
 
Widziałeś już jej zdjęcie i spodobała Ci się. Ona widziała także Twoje . Gdybyś się jej nie podobał , nie chciałaby się umawiać. A zatem skropiłeś się dodatkową porcją wody po goleniu i wybrałeś przyjemną restauracyjkę, w której będzie się dobrze czuła. 
 
Przychodzisz a tu niespodzianka - Chciałeś poznać dziewczynę a tu .... Pucołowata, przerażona kobieta wiercąca się niespokojnie z torebką na kolanach. Patrzy na Ciebie i mówi: 
 
- O to pewnie Ty ?
- A Ty musisz być ... mówisz choć serce ci zamiera i zastanawiasz się czy przypadkiem nie symulować zapalenia wyrostka robaczkowego lub ataku epilepsji...
 
Niestety taki scenariusz nie należy do rzadkości . Wiele piosenek opowiada o randkach internetowych, a najbardziej znany refren brzmi: 
 
,,Jeee nawiązuje kontakty z wieloma dziewczynami ale w momencie jeśli w ogóle dojdzie do spotkania wszystko bierze w łeb "
 
Oczywiście czasami słyszy się też poruszające historie o Marku i Marysi, którzy spotkali się w sieci  i uszczęśliwieni razem odjechali w wirtualną przestrzeń
 
Jednak statystyki nie są zbyt zachęcające. Match. com, jeden z największych serwisów towarzyskich tego typu twierdzi, że wciągu pięciu lat zdobył ponad pięć milionów członków. Mogą się pochwalić 1100 małżeństwami.... I co z tego ??/ Wielkie mi rzeczy .... Oznacza to zaledwie jedno małżeństwo na 2270 osób lub 0.045%. Twoje szanse wygranej będą większe, gdy wybierzesz się na jedną z rogów ulic i będziesz gwizdał za przechodzącymi dziewczynami :) 
 
 

2.Co stanowi brakujący element? 

 

Wirtualny podrywZapytasz mnie pewnie ...Co stanowi brakujący element odnośnie podrywu kobiet w  sieci ? Otóż mowa ciała, ton głosu, niewerbalne sygnały seksualne. A na dowód przytoczę Ci drogi czytelniku cytaty pochodzące z New York Timesa, który jest jednym z najbardziej poważanych źródeł informacji w U.S.A . 
 
,,Nie możesz słyszeć bliskości'' - powiedział doktor odnosi się to do braków jakie występują podczas konwersowania za pomocą poczty elektronicznej. Słowa wyjęte z kontekstu. 
 
,,Poczta elektroniczna jest pozbawiona wszelkich niuansów, które przyczyniają się do porozumienia .... Cisza sama w sobie również nie jest bez znaczenia w prawdziwym życiu, a tu jej brakuje'' jak relacjonuje pewna osoba rozczarowana cyber-randkami. 
 
,,Takie sieciowe romanse tworzą między ludźmi fikcyjną bliskość, a słowa zwykle będące podstawą związku, mogą być tu bardzo złudne . Ludzie dowiadują się o sobie nawzajem tylko dobrych rzeczy, a nie poznają tych złych. Brakujące części układanki bazują na nadziejach, a nie na rzeczywistości''.. 
 
Za każdym razem, gdy spotykasz się z kimś spontanicznie budujesz swoje wrażenia na podstawie realnych danych, a nie na podstawie wyidealizowanego obrazu. 
 
Pewien randkowicz sieciowy relacjonuje: ,, To pułapka Twoja wyobraźnia wypełnia luki tym czego byś sobie nie życzył" Dokładnie tak samo działa jej wyobraźnia. 
 
Niektóre serwisy oferujące randki w sieci uważają, że osoby wchodzące na ich strony są mniej krytyczne, tj. skłonne wybaczyć wiele niedociągnięć. 
 
Występuje tu ,,efekt dziecka w sklepie ze słodyczami " co oznacza, że osoby te mają większą tendencję, by łatwiej rezygnować nawet z obiecującego związku i za każdym razem wciąż  zadają to samo  pytanie: ,,A może to wcale nie jest ta ? Może  jeszcze raz rzucę wirtualną kostką ?"
 
By ująć to w mniej uczonych terminach, powiem tak: Aby rozkochać w sobie dziewczynę, która Ci odpowiada, wymagane jest byś spędził z nią wiele godzin,( nie wspomnę już o kosztach)  umawiając się na randki .
 
Pora więc ruszyć tyłek od starego dobrego kompana komputera... Do dzieła...:) 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin