Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

Witaj w drugiej części cyklu Zasady Dobrego Związku. Poznałaś już królową zasad, czyli Nie Zmieniam Się Na siłę. Teraz czas na kolejną zasadę. Masz jeszcze jakieś pytanie, co do Twojego związku? Przeczytaj o największym „wrogu” faceta…
 

Relacje damsko-męskie: Jak stworzyć udany związek cz.2

Perfect Dating 

 
Jest coś, co Ty nosisz w sobie a facetów doprowadza to do hmmm, lekkiego zdenerwowania. Dziś zrozumiesz, że to nie działa na Twoją korzyść. Może Ci się wydawać, że jest inaczej – uwierz mi. My faceci tego nie lubimy. Czas więc na kolejną zasadę: 
 

Twój Foch

 

Perfect Dating

 

 

2) Nie mówisz co myślisz i czujesz.
 
Chyba nie zaprzeczysz? Właśnie to jest częstym powodem nieporozumień. Twój foch.  Coś się dzieje. On pyta: co się dzieje? Ty: nic się nie dzieje ( i foch ). 
On nie rozumie czemu Ty mu nie mówisz, a Ty mu nie mówisz bo myślisz, że on nie zrozumie. Pogmatwane? Ty jesteś tego autorką. 
 
Musisz też wiedzieć, że zaskakując drugą stronę działasz na swoją korzyść. Jak zaskoczyć faceta? Pokaż, że panujesz na rozmową.
 
Pamiętaj, że proszenie się kogoś o wyjaśnienie sytuacji też ma swoje granice.
 
Ty mając focha nie pomagasz. A chyba też masz doświadczenie jak to jest gdy prosisz się kogoś o wyjaśnienie i go nie dostajesz? Współpracuj. Pozbądź się focha raz na zawsze. Gdy przyjdzie chwila gdy poczujesz, że foch się zbliża – zadaj sobie pytanie: 
 
„Jeśli on pyta znaczy, że nie rozumie.
Czy nie powinnam mu wyjaśnić dokładniej? Czy korzystniej będzie, gdy to zrobię?” 
 
Oj tak. 
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating
 
Bo Babcia Powiedziała
 
Perfect Dating
 
3) Wykorzystywanie osób trzecich.
 
Dobrze wiesz o czym mowa. Czy w kłótni nie było tak, że osoby trzecie grały główne skrzypce? Ustawianie mamy, babci, dziecka czy nawet sąsiada przeciw mężowi czy chłopakowi to najgorszy schemat działania. 
 
Czasem jest tak, że podczas dyskusji padają słowa typu:
 
„Bo Ty nic nie rozumiesz a nawet moja siostra to rozumie. I powiedziała, że ….ble…ble...ble.”
 
Nigdy tak nie rób! Nie wciągaj w Twoje sprawy kogoś z zewnątrz – bo to tylko świadczy o tym, że sama nie potrafisz lub nie masz racji w sporze. Dlatego wykorzystujesz osoby trzecie do wzmocnienia Twojej obrony. I odpowiadając na pytanie jak zaskoczyć faceta – wykaż dojrzałość i mądrość.
 
„Kochanie, nie będę wciągała innych osób w nasze prywatne sprawy, nawet jeśli podzielają moje zdanie. To dla mnie nie ważne.” Wtedy zaskoczenie murowane.
 
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating
 

Ja Muszę z Nim Być!

 

Perfect Dating

 

 

4) Podtrzymywanie związku za wszelką cenę.
 
Bardzo dużo kobiet z którymi umawiam się na coaching, z początku o tym nie mówi ale potem zazwyczaj wychodzi to samo – są z facetem bo boją się, że gdy się rozejdą to potem nikogo sobie nie znajdą.
 
Jest też syndrom „związku” – nie ważne z kim, ważne że w związku.
 
Lub co najgorsze – jestem z nim bo to dla dobra dzieci. Informuję Cię, że niszczysz tym dzieci. Ale dokładniej o tym mówię na coachingach bo temat jest obszerny.
 
Pamiętaj, że nie musisz z nikim być z powodów wymienionych powyżej. Jedynym powodem, dla którego powinnaś być z mężczyzną jest Twój świadomy wybór dążący do szczęścia i miłości. Z uwagi na to, że jest to bardzo głęboki temat, jeśli masz problem z wymienionymi cechami czwartego punktu napisz do mnie, postaramy się jakoś temu zaradzić Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
 
Jak zaskoczyć faceta ? Teraz wiesz. Bądź o krok przed nim. To zadziałało już u wielu kobiet. A ja zapraszam Cię do kolejnej części Zasad Dobrego Związku.
 
 
autor: Grzegorz Cieślik
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin