Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Prawdziwe oblicze kobietyPanuje powszechne przekonanie, że mózg kobiety działa na zupełnie innych falach niż mózg mężczyzny. W gruncie rzeczy jest to prawda, jednak istnieją pewne podobieństwa w myśleniu, które zorientowany mężczyzna może wykorzystać na swoją korzyść.

 

Prawdziwe oblicze kobiety

Wszyscy wiemy, że kobiety traktują relacje damsko-męskie w inny sposób niż mężczyźni. Istnieją jednak pewne tematy, w których kobiety dzielą ten sam bądź podobny punkt widzenia co mężczyźni. Warto zdawać sobie z tego sprawę, gdyż wiedząc czego kobieta chce (wiem, że wydaje się to niemożliwe), jesteś w stanie jej to dać. Oto podejście kobiet do tematu, który najbardziej interesuje mężczyzn.

Miłość – ta fizyczna

Mówi się, że mężczyźni myślą o seksie co 7 sekund. Mówi się, że to faceci są wiecznie napaleni i myślą penisem. Mówi się także, że nie ma nic ważniejszego dla kolesia, niż raz na czas (im częściej, tym lepiej) „włożyć falafel w pitę”.

Dołącz do grona facetów uwielbianych przez kobiety! Zapisz się na szkolenie weekendowe!

Nawet jeśli to wszystko jest prawdą, z kobietami wcale nie jest inaczej. Choć wydawałoby się, że kobiety tak często o seksie nie myślą, ani o nim nie rozmawiają, uwierzcie mi – kobiety kochają seks.

Prawdziwe oblicze kobiety

 

Jedyna różnica w traktowaniu tematu seksu wynika z różnic fizycznych. Dla faceta mogłaby nie istnieć gra wstępna, romantyczne gesty itp. W gruncie rzeczy wystarczy odpowiednia ilość dotyku, w odpowiednim miejscu – facet jest kłębkiem szczęścia.

U kobiet wygląda to inaczej: gra wstępna zaczyna się już podczas rozmowy i ciągnie przez cały wieczór, swój punkt kulminacyjny mając w łóżku. Jest to długi proces, który kobiety uwielbiają i pragną.

Dołącz do grona facetów uwielbianych przez kobiety! Zapisz się na szkolenie weekendowe!

Mając tego świadomość, zawsze staraj się tak poprowadzić rozmowę żeby ona wiedziała, że Ty wiesz. Brzmi skomplikowanie, ale zasada się prosta: nie wstydź się swojego zainteresowania jej ciałem. Ona Twoim też się pewnie interesuje, więc oboje jesteście na tej samej pozycji.

Prawdziwe oblicze kobiety


Podobno też kobiety mniej rozmawiają o seksie ze swoimi koleżankami. To już jest kompletna bzdura. To właśnie kobiety są specjalistkami od komentowania, opowiadania i zdawania dokładnych relacji z łóżkowych przygód. Kobiety uwielbiają rozmawiać o sprawach łóżkowych w towarzystwie zaufanych koleżanek.
   
Dołącz do grona facetów uwielbianych przez kobiety! Zapisz się na szkolenie weekendowe!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin