Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Seks tantryczny

To, że Twoje życie seksualne przeżywa obecnie kryzys i nie jesteś z niego zadowolony wcale nie jest tragedią. Bardzo wiele par przez to przechodzi – na szczęście są sposoby aby to zmienić. Jak poprawić swoje życie seksualne? Zapraszamy do lektury!
 

Jak poprawić swoje życie seksualne? – seks tantryczny

Seks tantryczny

 
„Tantra celebruje połączenie naturalnych energii naszych ciał z uniwersalną energią kosmosu. Prowadzi do poczucia jedności z całym wszechświatem.” Swami Nostradamus Virato
 
Seks tantryczny – dla par które są cierpliwe i otwarte na nowe doświadczenia może być najbardziej potężnym i jednocześnie intymnym doświadczeniem w ich życiu. Jest stworzony po to aby pomóc parom rozwinąć swoje seksualne skrzydła, poczuć wolność i jednocześnie doznać momentu oświecenia w którym wasze energie życiowe łączą się w jedną – w tym procesie masz szansę przeżyć prawdziwie rozwalający mózg orgazm, który sprawi że Twoje ciała będzie wiło się jak szalone, odkryć swoje  pierwotne żądze i połączyć się ze swoją partnerką na zupełnie  nowym poziomie..
 
Zaciekawiłem Cię? Nic Dziwnego. Swoją wiedzę na temat seksu tantrycznego czerpię z wieloletniego doświadczenia opartego o masę prób  i błędów, których mam nadzieję Tobie dzięki temu artykułowi uda się uniknąć. Przebrnąłem przez rozliczne poradniki i robiłem różne dziwne rzeczy wiedziony odległą wizją nowej jakości życia seksualnego abyś Ty teraz nie musiał również przechodzić przez to wszystko.
 
Jak poprawić swoje życie seksualne? Czytaj dalej:
 

1.Seks tantryczny zbliży was do siebie

 

Seks tantryczny

 

 

Podstawą seksu tantrycznego jest doświadczenie otwartości zmuszające Cię do zapomnienia o swoich zahamowaniach, a tym samym staje się pomocnym narzędziem aby poczuć jeszcze większą więź ze swoją partnerką i to nie tylko w sypialni. Na początku to wszystko może wydawać Ci się trochę dziwne (dobrym pomysłem jest zaczęcie od ćwiczenia, które polega na tym abyście patrzyli sobie głęboko w oczy w milczeniu), ale kiedy już przebrniesz przez to poczucie dyskomfortu odkryjesz  całkiem nowy świat.
 
Tantra oprócz tego, że może zwiększyć odczuwane przez was doznania w trakcie seksu, to pomaga ograniczyć kłótnie w związku, zwalczyć stres i nudę w waszej relacji. Kiedy w końcu poczujesz ten szczególny rodzaj chemii pomiędzy wami, zaczniesz postrzegać swój związek w zupełnie inny, zdrowszy sposób.
 
 

2.Będziesz bardziej pewny siebie.

 

Seks tantryczny

 

 

Jak poprawić swoje życie seksualne? Kiedy razem z partnerką będziecie w stanie zaangażować się w powolny i przepełniony prawdziwą pasją seks, to sam przekonasz się, że wszystkie Twoje dotychczasowe ograniczenia odchodzą na dalszy plan a Ty zaczynasz się zachowywać w łóżku coraz bardziej swobodnie. To nowo nabyte poczucie wolności może stanowić prawdziwy dopalacz dla Twojego poczucia własnej wartości o raz pewności siebie. Świadomość tego, że jesteś w stanie doprowadzić kobietę do serii wielokrotnych orgazmów przez kilka godzin z rzędu o jakich większość nawet nie śniła sprawi, że po ulicy będziesz chodził z głową wyprostowaną i zdecydowanie patrzącą przed siebie.
 

3.Sam seks stanie się lepszy

 

Seks tantryczny

 

 

Nauka podstawowych zasad tantry zabiera trochę czasu, ale kiedy już je opanujesz, to zaczniesz się zastanawiać jakim cudem Twój wcześniejszy seks mógł dostarczać Ci jakiejkolwiek przyjemności. Zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy zaczynają uprawiać seks tantryczny przeżywają wielokrotne orgazmy, a także sama ich intensywność znacząco wzrasta! Mężczyzna, który zna się na tym temacie może uprawiać seks prawie siedmiokrotnie dłużej niż dotychczas!
 
 

4.Pomoże Ci skupić się na teraźniejszości

 

Seks tantryczny

 

 

Zapomnij o nieudanej prezentacji sprzedażowej w pracy albo oblanym kolokwium na studiach – seks tantryczny pomaga Ci skupić się na “tu i teraz” zrzucając resztę wydarzeń i myśli na daleki drugi plan. Ten artykuł jest tylko początkiem mojej chęci dzielenia się z Tobą wiedzą na temat tantry oraz wielu innych, równie ciekawych rzeczy związanych z seksualnością. Jeśli chciałbyś przeczytać na ten temat więcej to napisz o tym w komentarzach poniżej, a tymczasem życzę Ci miłego dnia!
 
Autor: Krzysztof Król
 
 
 
 
 
 

Komentarze   

+6 # kama 2013-08-23 11:14
Witam..chciałab ym uzyskać więcej informacji na temat seksu tantrycznego, jeśli to możliwe. Z góry dziękuję
Kama
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # lukasz 2013-08-26 10:00
Witam Ciebie Krzysztofie i innych którzy czytają ten artykuł... Coś już czytałem n temat tantry i chciał bym więcej się dowiedzieć od Ciebie na ten temat... Z góry dziękuję i pozdrawiam lukasz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Damian 2014-10-13 15:36
Witam. zaciekawił mnie Twój artykuł Krzysztofie i chciałbym dowiedzieć się więcej na ten temat. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Damian 2014-10-13 15:43
Witam, zaciekawił mnie ten artykuł i chciałbym dowiedzieć się więcej na ten temat. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # ŁUKASZ 2014-12-30 09:39
bardzo bym chcial wiecej dowiedziec sie o tantrze ... moze jakies eboooki sa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin