Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Randki

Z moich własnych obserwacji zauważyłem, że bardzo często faceci, którzy stają się nagle na powrót singlami (czy to poprzez zakończenie związku czy też rozwód) nakładają na siebie ogromną presję aby jak najszybciej znowu z kimś się związać i tym samym każdą randkę traktują jako wielkie wyzwanie. Niestety nie jest to najlepsze podejście do spotykania się z nowopoznaną kobietą… Jak czerpać radość z umawiania się na randki? Zapraszamy do lektury!
 

Uwodzenie kobiet – jak czerpać radość z umawiania się na randki?

Randki 

Może wydaje Ci się, że masz już swoje lata (a dodatkowo może i dzieci z poprzedniego małżeństwa) i tym samym uważasz, że jak najszybciej powinieneś sobie kogoś znaleźć – w końcu nie jesteś już najmłodszy, a czas leci nieubłagalnie. Nie lubisz określenia singiel – w końcu to może oznaczać w oczach społeczeństwa, że coś jest z Tobą nie w porządku jeśli nie jesteś w szczęśliwym związku.
 
Takie podejście do tematu może zrujnować bardzo wiele randek, które z początku zapowiadały się naprawdę dobrze. Kiedy znów masz okazję umawiać się na spotkania z płcią przeciwną, to powinieneś traktować to jako możliwość do spędzenia w miły sposób czasu i poznania nowych ludzi – nie musisz każdej z nich od razu traktować jako swojej potencjalnej żony i matki swoich dzieci.
 

1.Wyluzuj

 

Randki

 

Spróbuj pomyśleć o tym w ten sposób – „Poznaje nowe i interesujące kobiety. Być może nie będę miał okazji przenieść naszej znajomości na kolejny poziom, ale z drugiej strony mogę zdobyć nowe przyjaciółki albo ciekawe kontakty biznesowe.” Dopiero gdy zaczniesz do tego podchodzić na luzie masz szansę zacząć odnosić prawdziwe sukcesy. Bądź otwarty na nowe doświadczenia i pozwól rozwijać się sprawą swoim naturalnym torem.
 
 

2.Daj sobie szansę!

 

Randki

 

Wymuszone związki bardzo rzadko sprawdzają się na długą metę. Wychodzę z założenia, że bardzo rzadko rzeczy dzieją się bez przyczyny. Może się zdarzyć, że dziewczyna którą poznasz kompletnie do Ciebie nie pasuje, ale za to stanowi idealną parę dla Twojego najlepszego przyjaciela… Życie pełne jest niespodzianek i dlatego nie warto kłaść wszystkiego na jedną kartę jeśli chodzi o relacje damsko – męskie.
 
Im więcej kobiet poznajesz, tym większe masz możliwości. Bądź cierpliwy. Być może tylko cztery nieudane randki dzielą Cię od spotkania na swojej drodze życia kobiety, która będzie Twoją żoną i z która będziesz naprawdę szczęśliwy. Brzmi ciekawie? Wystarczy abyś miał pozytywne nastawienie i podchodził z optymizmem do życia i relacji damsko – męskich.
 

3.Jaki jest Twój sposób myślenia?

 

Randki

 

Wyluzuj trochę, baw się i zachowuj otwarty umysł a zdziwisz się jakie niespodzianki przygotował dla Ciebie wszechświat… Kieruję się tą zasadą już od jakiegoś czasu i co chwilę przeżywam bardzo pozytywne zaskoczenie. Teraz jestem w szczęśliwym związku, ale jestem tylko człowiekiem i mnie również zdarzało się tworzyć wygórowane oczekiwania względem nachodzącego spotkania. Odkąd jednak posiadam wiedzę, którą dzielę się z Tobą na tym portalu zawsze udawało mi się w porę ochłonąć i poczynić zdecydowany krok w tyłu. Stawałem przed lustrem i zadawałem sobie pytania „Czy podchodzę realistycznie do tej sytuacji? Czy czasem nie narzucam sobie zbyt dużo presji odnośnie tego spotkania? Czy czasem  nie zachowuję się trochę jak świr i mogę tym samym przestraszyć swoim podejściem dziewczynę z którą za chwilę się spotkam?”. Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiadałem twierdząco, to był to dla mnie wielki sygnał ostrzegawczy. 
 
Zrozum, że ludzie pojawiają się w Twoim życiu i znikają z niego z konkretnych powodów. Nie możesz kurczowo trzymać się osoby, która nie chce być przy Tobie ani nie możesz tego na niej wymóc  na siłę – jeśli do siebie nie pasujecie, to w dłuższej perspektywie czasu wasz związek i tak się rozpadnie. Masz tylko jedno życie i nie ma sensu tracić je na coś, co i tak nie ma szans powodzenia (przyznaj się sam przed sobą, bardzo często Twoja niezawodna intuicja podpowiada Ci, że „to nie to”… wystarczy jej tylko posłuchać). Kiedy skupiasz się na tych kobietach, które straciłeś albo które nie odwzajemniły Twojego uczucia, jednocześnie nie dostrzegasz tych z którymi mógłbyś być szczęśliwy. Uwierz mi, na świecie jest naprawdę bardzo wiele kobiet z którymi możesz stworzyć naprawdę szczęśliwy związek, musisz sobie tylko zadać trochę trudu aby je odnaleźć i poznać… to wcale nie takie trudne jak Ci się wydaje. 
 
autor: Krzysztof Król
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin