Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Teksty na podryw

Interesujesz się już tematyką uwodzenia od jakiegoś czasu, poczytałeś trochę różnych materiałów, może nawet obejrzałeś jakieś szkolenie na DVD i chcesz zacząć już niedługo uwodzić kobiety, które Ci się podobają, ale jedno pytanie nie daje Ci spokoju – co im powiedzieć? Jakie są teksty na podryw? Zapraszamy do lektury!
 

Jak uwodzić – teksty na podryw.

 

Teksty na podryw
 
 
Już na samym początku muszę się z Tobą podzielić jedną bardzo ważną informacją – nie ma tak naprawdę jakichś magicznych tekstów na podryw, które zawsze działają i sprawią, że żadna kobieta Ci się nie oprze
Gdyby tak było, to  żadne szkolenia uwodzenia nie byłyby potrzebne. Wystarczyłoby spisać te teksty w jednym miejscu, wrzucić w Internet i nagle okazałoby się, że na całym świecie są sami uwodziciele, a oboje wiemy, że tak nie jest. 
 
Co wcale nie znaczy, że można w sumie mówić co się chce… Jest kilka zasad i tekstów, które zdecydowanie mogą zadziałać na Twoją korzyść podczas interakcji z kobietą, ale dzisiaj skupimy się tylko na tych, które występują na samym początku waszej znajomości…
 

1.Mowa ciała

 
Teksty na podryw
 
 
Zanim w procesie ewolucji nauczyliśmy się mówić, to tak naprawdę komunikowaliśmy się za pomocą gestów i mało dzisiaj zrozumiałych burknięć, więc chyba nie powinno Cię dziwić, że o wiele ważniejsze od tego co powiesz, jest w jaki sposób to zrobisz.
 
Jeśli podejdziesz do dziewczyny z trzęsącymi się rękoma, garbiąc się przy tym niemiłosiernie i za wszelką cenę unikając kontaktu wzrokowego, to nawet najlepszy według Ciebie tekst na podryw nie pomoże Ci poznać dziewczyny z którą właśnie miałeś zamiar porozmawiać. 
 
Zanim więc zaczniesz zastanawiać się co powiedzieć, skup się najpierw na tym w jaki sposób to powiedzieć.
 

2.Podejścia bezpośrednie

 

Teksty na podryw
 
Jak uwodzić? Oczywiście możesz podejść do dziewczyny i bezpośrednio powiedzieć jej, że Ci się podoba i chciałbyś z nią porozmawiać aby móc ją bliżej poznać, ale wtedy wykładasz swoje wszystkie karty na stół.
 
Musisz mieć w takim wypadku maksymalnie zgraną mowę ciała i ton głosu z tym co mówisz, ponieważ jeśli dziewczyna zauważy, że tylko udajesz pewnego siebie, to całe podejście będziesz mógł zaliczyć do nieudanych. Kobiety bardzo nie lubią jak się je oszukuje, zresztą chyba tak naprawdę nikt tego nie lubi, prawda?
 
Jeśli nie jesteś pewny siebie i masz problem z tym, aby podejść do nieznajomej kobiety, to na sam początek zdecydowanie odradzam Ci tego typu podejścia. Najpierw trochę poćwicz, nabądź pewności siebie, a potem zacznij podchodzić do kobiet z bezpośrednimi podejściami do kobiet.
 
 

3.Podejścia pośrednie

 

Teksty na podryw
 
Podejście pośrednie opiera się głównie na tym, że na samym początku interakcji z kobietą nie pokazujesz, że Ci się  podoba i, że chcesz ją poderwać, a jedynie chcesz z nią luźno porozmawiać, czy też zapytać się o opinię na temat jakiejś rzeczy. Takie podejście jest łatwiejsze na sam początek, ponieważ nie wymaga idealnego zgrania mowy ciała z tym, co mówisz. 
 
Powiem Ci szczerze, że jest to sposób, który np. mi zdecydowanie bardziej odpowiada, ponieważ lubię podteksty i całą tą delikatną grę z kobietą, a wykładnia kart od razu na stół wydaje mi się być  po prostu nudne…
 
W podejściu pośrednim możesz zapytać ją o opinię na jakiś temat lub też poprosić o pomoc np. „Cześć! Powiedz mi, czy sądzisz, że mężczyźni mogą nosić różowe koszule lub też t-shirty?” albo „Cześć! Powiedz mi, gdzie tutaj znajdę jakiś fajny klub, ponieważ nie jestem stąd, a chciałbym wyskoczyć w jakieś ciekawe miejsce wieczorem?”.
 
Możesz też włączyć w to wszystko sporą dawkę humoru, który kobiety wprost uwielbiają. Nie bój się ocierać o absurd w swojej wypowiedzi – np. „Cześć! Nie widziałaś może przebiegającego miśka polarnego, bo zerwał mi się ze smyczy i nie mogę teraz tej bestii znaleźć”.
 
Oczywiście tak jak odnośnie wszystkiego tak i tutaj istnieje kilka zasad na które musisz zwracać uwagę tj. mówienie na „Ty” od samego początku, nie przepraszanie, negowanie itp., ale to już materiał na zupełnie inny artykuł.
 
Póki co mogę Ci powiedzieć jedno – kobiety chcą z Tobą rozmawiać, więc nie wstydź się do nich podchodzić, a jeśli Cię to nie przekonuje, to spotkajmy się na szkoleniu, a pod naszym okiem na praktyce sam się o tym przekonasz.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin