Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Kompleksowy paraliżKażdy z nas je ma, każdy musi z nimi walczyć i to co jest smutne, to fakt, że wielu z nas tą walkę przegrywa. Chcemy poznać ładną dziewczynę, staramy się, nieustannie pracujemy nad sobą, staramy się mieć ciekawe życie, stronimy od nałogów, a mimo to przegrywamy z nimi walkę… O czym mowa? Oczywiście o kompleksach!

Kompleksowy paraliż

Nikt nie jest idealny (chociaż niektórzy chcą się za takich uważać) przez co każdy z nas ma jakieś defekty w swoim wyglądzie z których nie jest zadowolony. Za duży nos, wąskie ramiona, niedobór włosów na głowie, za duże stopy – to tylko wierzchołek góry lodowej odnośnie cech wyglądu, które prowadzą do kompleksów.

Pierwszą i najważniejszą rzeczą z której powinieneś zdać sobie sprawę, to fakt, że tak naprawdę jedyną osobą, która tak naprawdę dostrzega te niby wielkie defekty w Twoim wyglądzie jesteś ty sam. Oczywiście są one w jakiś tam sposób widoczne dla innych osób, ale o ile nie masz tej części pomalowanej farbą fluorescencyjną, to tak naprawdę nikt nie zwraca na to większej uwagi.

Olej kompleksy dzięki prawdziwej pewności siebie, nad którą możesz stale pracować dzięki DVD Pewność Siebie!

Musisz zrozumieć, że kobiety nie zwracają tak wielkiej uwagi na Twój wygląd. O wiele ważniejsze jest to jaką masz mowę ciała, co masz ciekawego do powiedzenia i czy schludnie wyglądasz. Schludność rozumiem tutaj jako czyste paznokcie, buty, włosy oraz ubrania. Nie chodzi mi wcale o to żebyś wydawał po 2 tysiące na każdą część garderoby. Wystarczy, że będzie ona wyprana i odpowiednio do siebie dobrana.

Kompleksowy paraliż


Zastanawianie się nad tym czy jesteś przystojny jest kompletnie bez sensu. Dla jednych możesz być, a dla innych już nie. Jeśli swoje interakcje z kobietami będziesz opierał o to czy jesteś postrzegany jako „ciacho” lub nie, to nie wróżę Ci zbytnich sukcesów. Wystarczy, że jakaś jedna dziewczyna, która chce być dla Ciebie niemiła (albo kieruje się jakimkolwiek innym motywem) powie Ci, że jesteś brzydki, a cała Twoja pewność siebie i motywacje do działania legnie w gruzach.

O wiele lepiej zamiast tego skupić się na rozwoju swoich zainteresowań i pasji żeby w razie rozmowy z interesującą Cię kobietą mieć o czym z nią rozmawiać, bo „gdzie studiujesz/pracujesz” i „co tam słychać ciekawego u Ciebie” trochę się oklepały w społeczeństwie i wcale nie działają tak cudownie jak mogłoby Ci się z początku wydawać.
Kolejną rzeczą jest fakt, że to do Ciebie jako mężczyzny należy zadanie prowadzenia i przecierania szlaków. Kobiety zazwyczaj pójdą za Twoim krokiem (o ile oczywiście nie zmierza on w kierunku przepaści). Tak więc jeśli będziesz kobiecie pokazywał, że jest jakaś część Twojego wyglądu, która Ci się nie podoba i będziesz starał się to przed nią ukryć, to ona to dostrzeże i również zacznie zwracać na to dużą uwagę.

Kompleksowy paraliż


Musisz zrozumieć, że kobiety o wiele lepiej odczytują mowę ciała niż Ty. Jeśli więc próbujesz ukryć jakiś swój defekt, to ona to dostrzeże i DOPIERO WTEDY zacznie zwracać na to uwagę. Nie myśl, że sam uważam siebie za idealnego – mam wiele rzeczy w swojej aparycji z których dyplomatycznie mówiąc nie jestem dumny.
Kiedy przestałem zwracać na nie uwagę, nie zastanawiałem się już więcej czy ja się podobam dziewczynie, ale zamiast tego zacząłem zastanawiać się czy to ONA PODOBA SIĘ MNIE, moje rozmowy z kobietami osiągnęły zupełnie nowy poziom. Polecam to również Tobie!

Zamiast godzinami gapić się w lustro i zastanawiać ile w tym miesiącu jesteś w stanie przeznaczyć na chirurga plastycznego, zacznij ogarniać swoje życie, tak by było ciekawe i satysfakcjonujące przede wszystkim dla Ciebie, zastanów się czy Twoja garderoba nie wymaga czasem małych modyfikacji i przede wszystkim skup się na dopracowaniu swojej mowy ciała. Możesz to zrobić dzięki naszemu rewelacyjnemu szkoleniu DVD Mowa Ciała!

Kompleksowy paraliż


Pamiętasz bajkę o Pięknej i Bestii? Nawet tam charakter wygrał nad wyglądem! Nie trać czasu, wyjdź już teraz poznać miłość swojego  życia! Ona już na Ciebie czeka…

Olej kompleksy dzięki prawdziwej pewności siebie, nad którą możesz stale pracować dzięki DVD Pewność Siebie!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin