Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingIle razy w twoim życiu zdarzyła się sytuacja, że mężczyzna, który ci się podoba okazuje się być facetem, który nie szuka stałego związku i pomimo twoich starań w końcu nie wytrzymujesz i kończycie waszą relację. Chciałabyś wiedzieć wcześniej, że on nie szuka niczego na stałe? W takim razie zapraszam do lektury!

 


Dla kobiet: 3 znaki mówiące, że on boi się zaangażowania.

pd


Poznajesz fantastycznego mężczyznę. Wydaje się być uosobieniem wszystkiego czego szukasz w płci przeciwnej. Macie tak wiele wspólnego, że możecie wisieć na telefonie godzinami, a tematy wam się nigdy nie kończą. Kiedy spędzasz z nim czas, to wszystko wydaje ci się być takie łatwe, po prostu właściwe. Poświęca ci swoją uwagę, pisze ci niesamowite smsy, wysyła kwiaty i robi wszystko to co twój wymarzony facet by robił. Zaczynasz coraz bardziej upewniać się, że to ten właściwy.


W końcu nadchodzi randka numer 3. Chciałabyś przenieść waszą znajomość na kolejny etap, ale w twojej głowie zaczyna niebezpiecznie kołatać się myśl, która paraliżuje cię strachem:


Czy on to również traktuje na poważnie?


Większość kobiet zadała sobie tego typu pytanie na pewnym etapie swojego życia przynajmniej raz.


To bardzo ważna sprawa, zwłaszcza, że sytuacja bardzo często przybiera niestety ten najmniej oczekiwany obrót.
Nie da się na początku relacji odpowiedzieć jednoznacznie czy wasza znajomość doprowadzi pewnego dnia do małżeństwa, ale istnieje kilka sygnałów ostrzegawczych, które powinny dać ci bardzo do myślenia.


Każdy z nich pojedynczo niekoniecznie oznacza, że ten facet będzie unikał poważniejszego zaangażowania w związkach, ale jeśli pojawią się wszystkie, to raczej na pewno znaczy, że nie będziecie spędzać wspólnie starości na patio waszego wymarzonego domku.


Oto one:


1.    Nigdy wcześniej nie był w poważnym związku

Perfect Dating


Oczywiście, mógł się spotykać z różnymi kobietami na przestrzeni ostatnich sześciu miesięcy, ale przy żadnej nie zagrzał długo miejsca. Pewnie będzie się tłumaczył, że jeszcze nie spotkał tej odpowiedniej kobiety, który by mu zawróciła w głowie, ale prawda jest taka, że prawdopodobnie zaczyna się wycofywać w momencie gdy wyczuwa, że jego znajomość zaczyna powoli przekształcać się w związek. Zwłaszcza taki w którym nie wszystko jest od razu idealnie. Taki, który wymaga czasem trochę nakładów pracy. Taki, który może nawet wymagać u niego pewnych zmian swojej osobowości lub zachowania.  Tego typu facet zazwyczaj ulatnia się gdy tylko sielanka przeradza się w prawdziwe życie.


Brakuje Ci obycia w uwodzeniu oraz flircie? TUTAJ znajdziesz odpowiedź na swoje problemy!


2.    Nie zagłębia się zbytnio

Perfect Dating


Kiedy przeanalizujesz trochę wasza nocne rozmowy telefoniczne, to dochodzisz do wniosku, że tak naprawdę nie rozmawialiście nigdy o niczym głębokim. Opowiedział ci oczywiście o tym jak to lubi podróżować i że chciałby zwiedzić z tobą świat, ale co z jego relacjami z rodzicami, jego dzieciństwie, marzeniach, największych osiągnięciach czy też innych bardziej intymnych informacjach osobistych? Mężczyźni którzy nie lubią zaangażowania zazwyczaj również nie lubią dzielić się swoimi prywatnymi informacjami.


3.    Jego rodzice nie tworzyli udanego związku

Perfect Dating


 Jeśli kiedykolwiek będziesz miała okazję usłyszeć jak opowiada o swoim dzieciństwie, to szczególną uwagę poświęć temu czy jego rodzice tworzyli udany związek. Czy nam się to podoba czy też nie – rodzice mają bardzo duży wpływ na nasz wzorzec zachowań, często o wiele większy niż jesteśmy się skłonni przyznać, nawet przed samym sobą. Jeśli twój potencjalny partner pochodzi z rozbitego domu albo posiada ojca, który praktycznie się nie angażował w życie rodziny, to bardzo prawdopodobnym jest, że pójdzie jego śladami.


Oczywiście te trzy rzeczy wcale nie oznaczają, że twój wymarzony partner nigdy nie założy ci na palec pierścionka zaręczynowego, ponieważ wielu osobom udaje się np. przełamać wzorce zachowań wyniesione z domu (co jest naprawdę ciężkie), ale może być ciężko. Wiele dzieci z rozbitych rodzin tworzy szczęśliwe i pełne zaangażowania związki, ale niestety statystyki są przeciwko nim.


Nie mówię ci abyś traktowała ten artykuł jak wyrocznię, ale myślę, że warto abyś zwracała uwagę na tego typu kwestie. Kto wie, być może dzięki temu uchronisz się przed ogromnym zawodem miłosnym który spowoduje niepotrzebne dni przepełnione smutkiem.


Trzymam kciuki za twoje szczęście!

Brakuje Ci obycia w uwodzeniu oraz flircie? TUTAJ znajdziesz odpowiedź na swoje problemy!

 

 

Rozwijaj się z PERFECT DATING ... Dołącz do naszej społeczności

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

Facebook: https://facebook.com/PerfectDatingPL

Twitter: https://twitter.com/perfectdatingpl

Youtube: https://www.youtube.com/user/PerfectDatingPL poniżej FILM:

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin